Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsak co,je to jenom hra!Vsak zas takovy rozdil to neni.Blbost grafika nezachrani a pc za 30tis taky ne!To si dej za ukol zas ty!
    Mam smart tv sony za
    32 tis,a ps4 a s obrazem jsem silene spokojen.Neni traba pc za 30tis,ponevadz ten tvuj monitor to proste neda.400hz,sileny kontrast,supr 3d,funkce simulvive,jestli vis o co jde.Atd atd.
  • ruthan
    Je vtipny, ze to nenapisou naprimo, ze hlavni pozadavek je 64 it system, coz jde dost proti tomu co znacnou dobu hlasil MS a jini, ze 32 bit, nam bude jeste dlouho stacit.. Nicmene, je to dobre, jednou to prijit muselo.
  • owny
    No jo, ramky asi nejdou poslední dobou na odbyt, každému stačí množství, co má nakoupeno 5 let, tak je potřeba to nějak dotovat. *3*
  • filias
    Nic překvapivého. Spíš by mě zajímaly doporučené.
  • Ne!
  • ja jsem si koupil ted tu TITAN BLACK tak snad mi to pojede
    • Mel si pri psani vlhko v kalhotach vole?
  • nestacim sa cudovat...to fakt ma v dnesnej dobe este niekto comp s < 8GB RAM ?
    • jindra.veliky
      proc by ne, kdyz si hra, co chce alespon 4 gb ram utrhne stejne sotva 2 *15*
      • Potom naco pisu 4GB?
    • A ja sa čudujem že ty sa čuduješ.
    • ??? trochu od veci... Mam 8GB Ram a pocas hrania Crysis 3 som mal spustenu operu z asi 15timi otvorenymi zalozkami a disk ani nekecol, system je svizny, nech robim cokolvek, takze???
      • Já si kupoval nedávno novej komp, mám taky 8gb ram (sem si řikal že to bude stačit s přehledem) ale když vidim v poslední době ty hw nároky, tak si řikám, že to za rok bude asi zase málo :D
        • mně 8GB nestačí, mít zaplej VMware, MC server, Insurgency server a ještě hrát a dívat se v KMP na film je docela sada :D
          • by mě zajímalo co není pravda na tom mojém výroku když mám tolik mínusek LOL :D 8GB RAM na to vážně nestačí
            • nj já zapoměl, lidi maj averzi na kostičky :D jinak spustil sem další dva servery na Insurgency a MC mi naštěstí teď nejede (není potřeba) tak sem zatím s 8mi Gigama tak akorát když se koukám na film a u toho hraju Torchlight :D
            • To bude tim MC - Minecraft - lidi to nemaj rádi - je tam moc kostek - mají asi špatné vzpomínky z dětství, kdy šlápli na kostku lega a doteď z toho mají trauma :D

              Jinak já na hraní mám komp, na zbytek noťas, takže tohle moc neřešim. Nedostatek ramek jsem pocítil jen když jsem nouzověj jel s 1gb ram na vistách, které si v klidu brali 900mb :D
    • ano predstav si že má...
  • hned jak jsem ten nadpis viděl tak mě napadlo jeho rozšíření:
    Minimální HW požadavky Watch Dogs poukazují na novou generaci nebo mizernou optimalizaci
    *1*
  • JO jasne,zase to bude horsi na konzole.,jenze rozdil je 2krat 256ram dd3 ps3,nebo 8gb ram gddr5 v ps4,To musi ps4 rozchodit mavnutim ruky.Sami v sony rekli ze ps4 je 16 krat silnejsi jak ps3.Tak kde soudruzi udelali chybu??snad vydani ps4 brzo???Me se zda ze jo!Nemam co hrat!A tak jsem se tesil na novy motorstorm.Vse zas uspechano kvuli pc scene,ktera hraje kulovi,a co posledni dobou koukam sem,tak jen indie blbosti nic vic!To mi na ps3 aspon dark souls2,a novy MTG solis5.pc haloooo co hrajete?????Vse je kvuli vam na houbi!!!
    • Mistr sveta a PS4 master ulmes opet utoci. *1* Nechces nam prozradit na jakem matrosi to frcis a kde se to da sehnat? Pac to musi byt kvalitka. *1*
      • silver haze
      • Tak proc na pc ukazujete ty blbosti?Koukam dnes se zase nahromadili!Zase indie games pc games.Pristy patek zase prijdu s ps4 a in famus second son!A vy?Hadam broken sword 6.Nebo morcata na uteku 2 *1*
    • Před pár dny vyšla na Ps3 parádní učebnice češtiny. Zkus, určitě se ti bude líbit !
      • vlastik.plaminek
        Nech ho, už tak má trauma, že je ve třídě jedinej bílej.
      • Neni treba,Ale, neumi tak bajecne opravovat chyby jako pc programky.smula *11*,Uz to umi i tablet,tak nac vlastne pc *1*
        • Nac PC? Na cem by ti asi vyvijeli hry... Ach jo.
          • pro konzole,se vyviji na konzolich,kdybych mel foto tak ti to ukazu!Treba vyvojarsky xbox360,vypada jako xbox360,ale misto hdd ma nahore nakou velkou bednu ci co.Myslim ten stary bili xbox360.Na pc se jen kresli.Staci treba kouknout na video vyvoje god of war3,tam je videt i spesl ps3!
            • programuje a vytváří se na PC a kompiluje se to pak pro konzole a Console Dev kit je jen pro debugg, ale já vím že tu jen trolluješ ;)
            • A určitě programujou gamepadem co? *15*
  • No nic proti, ale ty ramky jsou uplne smesne. To by museli mit 64bitovy exe aby ho ta aplikace vubec dokazala vyuzit. To by potom ale museli mit uvedeny v pozadavkach i 64bit system.
    • Ale tam pisu MINIMALNE poziadavky.
      • No to je jedno, jestli je to 32 bitova aplikace tak ta proste nezna delsi cislo nez 2^32 bajtu, takze pokud jejich aplikace neni ciste 64 bitova tak proste ti vic nez 4gb pameti nevyuzije.
        • GB...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit