Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvá telltale hra na ktorú sa neteším jak malý jarda... *13*
  • Jack1947
    Jo jsem zvědavý ale aby neusli na vavřínech lool...
  • Tak koukam a ctu si to po sobe a po tobe a ty si myslel State of Decay ze ? No jestli ne tak sorry za reakci ja mluvil o tomhle...
    • Nene, fakt Dead State. Mě to kupodivu taky dělalo psí kusy na začátku hraní - sekala se grafika, ačkoliv FPS od měřáku Nvidie skákalo někde kolem stovky. Dloubal jsem do nastavení Nvidie, nemělo to vliv, tak jsem zrušil a vrátil na původní hodnoty a najednou vše v pohodě. *1* Aute jsem ještě zombíky nepřejížděl, místo auta mám koně.
      • Tak oka, ja mluvil o necem jinem, tak na dead state kouknu, zni dobre...
        • Koukám na ten State of Decay, to nevypadá zle. Dead state je izometrická tahovka. Každoádně díky za tip, State of Decay zkusím.
          • snad to odladili, pac napad dobrej, smrt je finalni musi jit za jinou postavu hra jede dal ale postava je out, loot, zazemi budovani atd...pokud to dali do poradku dal bych rad, inak ne...
  • Inquisitor
    Proč má místo katany mačetu? :)
    • v Baumaxe nenašla iné :D
    • Protože je to silná a nezvávislá žena která si nenechá diktovat šovinistickou kulturou, a nepřímá povrchní názory ohledně dílky jejího nádobíčka!
    • Katana je delší, na její vymodelování už nezbyly peníze...
  • Ha, moje oblíbená postava z komiksu, takže o to asi zavadím *1*
  • Ahoj, máte překlep v titulku
  • ja ne :) jen bych rad dobrou hru ze sveta walking dead i trunu...se nedockam ale asi :(
  • Spis nez tohle bych uvital poradnou hru ze sveta walking - sandbox, survival, se slusnym pribehem, atmoska, rozhodovani a od zacatku patrit do party nebo aspon se pravidelne potkavat s darylem, glennem, michonne, starosta ofsem :) atd...
    • Sandbox survival se zombíkama? Project Zomboid je boží *1*
    • Nejblíž se té myšlence blíží Dead State, akorát s postavama z TWD se tam hráč. Ale stará se o kryt, vyráží lootovat, souboje jsou tahové. Pro mě osobně to bylo příjemné překvapení a to jsem o té hře dřív vůbec nevěděl.
      • Dead state dostal ve score 9/10 tak jsem po tom skocil, ale asi jsem hral jinou hru jelikoz se me postavy zasekavaly, nekdy sem musel restartovat celou hru, v aute jsem byl nesmrtelny a vklidu zombiky prejizdel a kamkoliv jsem si dojel (oproti dead island) takze strach ze smrti a napinavost z prozkoumavani nebyl a nakonec ten mustr byl stejny a dost predvidatelny takze po 10h to uz to nebylo zajimave...a drobnosti co bych vytkl bylo mraky....
      • nesetká
    • a proč by to dělali složitě když můžou jen použít starý kulisy, napíšou novej příběh a vy to stejně budete kupovat jako magoři? :)
      • Tak nějak. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit