Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě je jedno jestli bude Open World nebo ne sice bych radši Open World ,ale hlavně ať to vyjde moc se těším protože miluji Parkour *4* *1*
  • Mirror's Edge byla úplně první hra, kterou jsem kdy dohrála a uznávám, opravdu mi učarovala :D ;) Na druhý díl jsem zvědavá, ale... Jestli jim přišel 1. díl obtížný, jaký potom bude 2.? A open world? To mi k ME opravdu nesedí...No, uvidíme :)
  • Deever
    Jednička je inspirující a zábavná hra a důvod, který shazuje všechny nářky na EA ze stolu (a to jsem fanoušek SimCity).

    Faith chudinka ještě víc zhubla a má ostřeji řezané rysy - což se mi nelíbí, ale uvědomuji si, že je to jenom trapný sentiment a jsem si jist, že bude skvělá i v novém díle!
  • kubi-wan
    Proč si vývojáři čim dál víc myslej, že "lineární" je sprostý slovo? Když se to udělá s citem (jako třeba u prvního Mirror's Edge) a ne stylem "hele, tady je ten tunel, běž skrz něj a jestli náhodou uhneš, něco tě zastřelí", neni to přece problém.
    • Black_Hand
      tak ja bych radsi vic moznosti jak se dostat z A do B, s pripadnou moznosti hodne riskatnich cest pro speed runy atd. aby tam bylo pekne spektrum moznosti. neco jako uplne prvni a druhy prince (to jeste pred sands of time trilogy a 3D)
  • "...hra je teprve v počátcích svého vývoje pro PC, PS3 a Xbox One."

    PS3 a Xbox One je poněkud zvláštní kombinace.
    • proč? vždyt výkonově je to na stejný úrovni
  • Khanemis
    Hmm, to se mi moc nezdá. Open world akční adventura? Aby to neskončilo tak, že místo úžasného drivu, kdy se hráč snažil co nejrychleji doběhnout do cíle (a hra tak představovala jakýsi logický rébus, jak co nejlépe projít prostředím), se hra změní na to, že budete stát někde na vrcholku budovy a říkat si "Hmm, mám jít splnit tenhle sidequest, jít hledat další baťohy, nebo jít na hlavní příběh...hmm". Což se tam dle mého názoru vůbec ale vůbec nehodí.
    A zmínka o přílišně obtížném prvním dílu mě děsí snad ještě víc. V tom to právě bylo, že člověk řešil environmentální hádanku a zkoušel a zkoušel to dokud se mu to nepovedlo (checkpointy byly přitom skvěle rozvržené, žádné zdlouhavé opakování, vždy před zásekovým bodem). Takhle se bojím, aby z toho fakt nebyl další Assassin, kde to zdolávání prostředí probíhá vpodstatě automaticky...

    Ale třeba se to povede...třeba.
    • MrSanta
      Zrovna v tomhle bych open world jako problém neviděl. Časový limit se prostě spustí přijmutím mise. Mezi misema volný pohyb. Vezmeš misi a hupky dupky časový limit buď na splnění celé mise, nebo na doběhnutí k checkpointu. Jako rozvoz lékařských zásob ve Far Cry 3.
  • mdkGT
    Tato herni "znacka" Mirrors Edge je jako cela EA, radoby cool, radoby zajimava a naprosto nudna a vsemi opovrhovana.
    • Ty seš telepat že můžeš mluvit za všechny ? Mě Mirrors Edge hodně bavilo a líbí se mi pořád a sám rozhodně nejsem.
    • Radioaktivni_surikata
      Názor na hru můžeš mít jakej chceš, ale s dvěma miliony prodanejch kusů a nářky kam se podíváš, proč tu ještě nemáme pokračování, jsi s tím posledním bodem hodně mimo mísu...
  • Kr.Pa
    open world akční adventuru - tohle dokaze vymyslet jen EA
    • Už chybí jen mikroplatby :D
      • Tilwaen
        A DLC *4*
  • cumpi3
    v jedničce mi open world dost chyběl. Myslím, že to bude tak, člověk poběží, ukáže mu to tři různé cesty, tak si jednu vybere a budou se křížit. To by se mi líbilo a ani by to neztratilo nic ze své výtečné lineární jedničky *4*
    • cumpi3
      Jen dodám, snad ať si to udrží audiovizuální stránku a kvalitu. Ta hudba mi hraje dodnes a vizuál města též
      • Solar Fields si pouštím jako background skoro ke všemu *3*
        Prostě souhlas, audiovizuál nechť zůstane zachován.
        Jestli to teda bude fungovat na frostbitu, tak ať to, prosím, nevypadá jako battlefield *13*
  • Jsem tu jediný komu nepřišlo Mirrors Edge nijak přehnaně obtížné? Jasně, některé části byla výzva ale spíš do rychlosti a plynulosti běhu, než že by se to nedalo v pohodě dohrát. Btw... koupil jsem si Mirros Edge pro PC a PS3. Na obou platformách je perfektně hratelné.
    • walltar
      Já sem měl problémy snad jen ve dvou pasážích, ale když jsem byl mladší tak takové pasáže ve hrách byli na denním pořádku, takže mě přišlo ME spíš normálně obtížné, než přehnaně lehké jako hry z poslední doby.
    • JazzJackrabbit
      Taky nechápu proč tolik lidí tvrdí, že to bylo obtížné. Je pravda, že zkrátka některé části člověk nedal na první pokus, ale to spíš beru jako plus. Nesetkal jsem se ale s tím, že bych se zasekl na půl dne. Pro mě vynikající hra. Těším se na "dvojku" ale trochu se i bojím. Nechme se překvapit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit