Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si nemůžu pomoct, ale to vypadá jak Patapon...
  • MidnighT91
    Teda machinariu jsem dohrál třikrát ale tohle my příjde dost infantilní... Juchůůů, juchůůů radši si pustím Limbo...
    • Infantilní je Tvůj pravopis.
      • MidnighT91
        Další blbeček, piš k věci nebo vůbec... Pravopis si běž řešit na aktualne.cz
  • EPICKÝ MEGA NÁAAREZ !!!11

    a to myslim sakra vazne

    ta hra vyzera krasne, po tej klamlivej megamasazi s bf3 asi naozaj hra ktora si zasluzi dukát.
  • miluju vse od amanita design a na tohle se tesim vic nez na jakoukoliv vyhypovanou ackovou hru, protoze tohle je proste vzdycky lepsi :)
  • Na Samorostovi 2 a Machinarium ma mrzelo akurat to, ze to bolo dost kratke za tu cenu. Dufam, ze toto bude dlhsie. Keby bolo Machinarium aspon 5x tak dlhsie, vobec by som sa nestazoval. Je to urcie unikatna adventura a na dvojku sa tesim (ak teda bude).
  • Škoda že to nebyl trailer na machinarium 2 *2* ale jinak super , zase zlatě české ručičky .
  • smejki
    ^_^
  • Tyhle přiteplený intošárny mě moc neberou. Jooo, to kdyby semínko chránil takovej tým skládající se z Marcuse Phoenixe, Augustuse Colea, Dukea a Shepárda, to by byl panečku nářez!
    • Bože do čeho si to duši dal.
    • No to by byla teprve úchylárna!
    • not sure if trolling or stupid.jpg
      ( http://i.qkme.me/eb6.jpg )
    • smejki
      taky jsem v druhé třídě tvrďácky tvrdil, že neposlouchám Hurvínka a přitom jsem na něm ujížděl až do dvanácti *2*
    • To je jakoby Avengeři pomáhali babičce přes přechod. Že prej přiteplený intošárny...nemáš duši mAsere.
      • Praveze ma dusu. Jemnu a neznu, s oblubou pre namakanych svalovcov.
  • Krasne a mirne ujete ale proc ne :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit