Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No už z traileru to vypadalo jako nudnou škaredou, otravnou hru se zombíkama 😐

    • Jack1947

      Hle a ve skutečnosti nezklamalo, to je hrozně komické ty hordy jak se valí do střelby , Strange brigade je oproti tomu propracovaná hra a ta fyzika tu neviděla ani ze šikanzenu!

      • Jack1947

        Dopařeno dal bych tak 6/10, zdaleka nejlepší ze všech těch Zombie akcí.

  • toka

    Musím se přiznat, přestal jsem číst po "S kamarády budete..." 😀

  • Zaho
    Bude to kus lejna jako film.
  • ahola

    Tohle bude ale cipovina.

  • Veskoslav

    No Steam, no buy. Ízy pízy:)


    • Carnage666

      Souhlas, ale nemyslim si že tohle bude nějaká revoluce mezi zombie online hrama. Takže zas taková škoda to není a co se týče dubnový hry tak určitě radši Days Gone.

      • twicer

        Pokud tohle srovnáváš s Days Gone, tak si asi moc nepochopil očem a pro koho WorldWarZ bude. Ale já se tomu tady ani nedivím..

        • Carnage666

          Zkus si to znova přečíst ano? Vůbec nic totiž nesrovnávám jen píšu že co se týče měsíce duben tak Days Gone vypadá lépe. Každopádně jak píšeš já už se tady taky ani nedivim že lidi neumí číst a pochopit psaný text.

          • twicer

            Uznávám že jsem tu zmínku o dubnu přehlédl, moje chyba. Days Gone není multiplatformní, takže to stím dubnem nebude pro každého tak jednoznačné jako pro tebe. Navíc jak říkám Days Gone si budou lidé kupovat úplně pro jiný zážitek než co nabídne WWZ, není úplně fér srovnávat hypovanou příběhovou exluzivku s Bčkovou kooperační frenetickou řezanicí jen protože jsou v obou hrách zombíci. A já si naopak myslím že by WWZ mohl mít potenciál nabídnout zase něco nového na poli online her se zomboňema.

          • Tak obě hry jsou odlišné, mají sice stejné téma, ale hrají se úplně jinak. Days Gone mám objednáno spolu s PS4 samotnou, kterou do teď nemám. A tohle kupuju na PC. Vzhledem k tomu, že tenhle měsíc investuju do hraní víc než dost mě 35 EUR za případný propadák trápit asi nebude, ale samozřejmě doufám, že to nebude propadák jako Overkill´s the walking dead.

      • Revoluce ne, ale přijde mi to jako duchovní nástupce L4D a když na to Valve kašle, tak smůla. Pokud se to nepovede, tak ok, 35 EUR jsem stále dokázal v životě utratit za větší blbost, takže jsem do toho šel a předobjednal.


        Osobně nečekám bůhví co, prostě pohodovej co-op ve stylu L4D.

        • Carnage666

          Zrovna u týhle hry která není od tvůrců L4D (dělají teď na něčem novém) bych radši počkal na první recenze jestli ta hra vůbec bude zábava.

      • Veskoslav

        To jsem nakonec zrušil předobjednávku:) Řekl jsem, že prvně začnu dohrávat hry, co mám:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit