Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Idioti. Asi nevíte co je Pay to Win, když k němu přirovnávate hry jako je TF2, pokud je hra pay2win tak za peníze nabízí OP věci, ktere se k normalnimu hrači přes penize, ktere se daji sehnat primo ve hre, nedostanou. Coz se tehle hry rozhodně tykat nebude. Včera jsem dostal beta klíč a už se těším až hru vyzkouším.
  • Podobných her je několik,dokonce je jedna která je téměř totožná,ne graficky,vtom je natom hůř,ale co se týče ovládání,prvků ve hře atd je tomu hodně podobné Global Agenda.Jinak nevíte zda už oznámili aspon m+síc kdy to pustí pro všechny ?
  • Docela sem se na podobný počin těšil MMOFPS, no tohle ale jako fakt ne...
  • MidnighT91
    Hra vypadá mocně ale cell-shade už my leze krkem...
    • *už mi
  • Ani bych se nedivil, když by někdo z té záplavy barev, výbuchů a různých efektů dostal epileptický záchvat.
  • Spades
    TF2 je taky pay2win, a nikdo nad tim nebreci, protoze normalni hrac ma velkou sanci dostat to vsecko zadara...
    Jen brecim nad tim, ze jsem platil 500 za neco, co dostane kazdej pi*us za dolar ><
  • No co jsem viděl komentovaný gameplay z Gamescomu (http://www.youtube.com/watch?v=aUF38bLzOf8), tak tam zmiňuje, že in-game obchod bude zaměřen na kosmetické doplňky, ne na větší, lepší zbraně. Samozřejmě je otázka, jestli tomu tak bude i ve skutečnosti.

    Nicméně Firefall, jedna z her, která mě na GC zaujala a vyzkouším.
  • jo jo pay2win bla bla vypada to hratelne a uricte tam nebudu predavat epic wepky za real cash ale nejaku tu potku, zvacsenie invetara a podobne prkotiny co ulahucuju hranie takze wake up *6*
    • urcite nebudou *15*
  • F2p, mikrotransakce, pay to win. Chachá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit