Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    9 hier počas 7 rokov a to nerátam handhedlové tituly, ktorých bolo aspoň 10. To chce fakt gule takýmto spôsobom žmýkať dojnú kravičku a jej vemená až pokiaľ nie sú jej cecíky úplne vysušené *3*
    • Ano, ždímá ž kravičky pěkné mlíčíčko, na kterém je již dnešních 75% ašašínšké herní populace závišlích, tak proč né? :) a navíč to ždímá pořádně, kvalita škoro nikdy neklešajíčí (jen u AC III jim už šlábla šíla v rukou) ale já to mlíčí bumbám hežky každé odpoledne po práčičče a muším užnat, že je to velmi dobré na nervičky, víš? *3* a nová hra rožhodně není black flag, to by ši mušel hrát ža ty pirátky, víš? ALE tady to je přeči můj idol, krutej badass ašašín Shay, tedy pardon, už konečně pro jednou templář. A taky proč še to nejmenuje hežky Templar's Creed? protože to pojednává o ašašínovy, jenž přehodnočuje švoji víru přeči! uvažuje nad tím, o čem ašašínova víra vlaštně vždy byla, a hledá vlaštní ašašínskou víru a to u templářů..už teď vím, že ši to na PC koupím k vánočům hezky s AC Unity a je mi čelkem u žadku, že jšem ušišlaný REBEL, Rogue vypadá na pěkného hybrida třetího a čtvrtého AC, a oba díly mám ještě rád, protože příběh, až na character Čonnora je došt na vyšoké úrovni nehledě na pirát badass dědu Edvíka. Rogue je realita, templar's side eště lepší realita..těším še na žabití Adewaleho, na špolupráči š tím sexy charišma britem Haythamem, a na vše okolo *14* třeba templáři nejšou tak žlí, jak vypadají
      • Mato1987
        Neber mi to za zlé, ale to sa nedalo čítať, daj na moju radu a navštív logopéda, aj keď neviem či by ti pomohol, lebo takýto typ šušlavosti v písomnom prejave som ešte nevidel. *5*
        • Tak jsem navštívil logopeda a rozhodně to pomohlo :) a ještě jednou opakuji, že Ubi AC umí dobře ždímat a na tom mlíčku z té kravičky je závislých alespoň 70% asasínské hráčské populace, tak proč ne? :) možná jen u AC III jim už trochu slábl stisk a mléka bylo méně, ale jinak věřím, že i třeba novej Rogue obstojí kreativitou kvalitám AC IV, a né, že ho celé zase jen opíše. Náhodou se těším na hru za templáře, Shaye, těším se na zabití Adewaleho, či setkání se s tím cool britem Kenwayem. Rozhodně budu na tuto Kenway ságu dlouho po Rogue vzpomínat :) a proč že se to nejmenuje Templar's Creed? no protože děj pojednává o asasínovy, jenž přehodnocuje svoji víru, a až pak se rozhodne vzdávat hold víře templářů..snad už je to srozumitelné, ne? *3*
  • Kucí jen tu značku pořádně vyždímejte, chtělo by to vydávat ještě častěji.
  • gert
    Všechy Assassin's Creed hry byli geniální, to mi nikdo nevezme. Doufám, že Ubisoft bude ještě nějakej ten rok s vydáváním dalších dílů pokračovat a snad bych se mohl dočkat na zasazení do období stoleté války.
  • A taky to bude chtít na ultra nastavení 6 GB VRAM? *2*
  • ringmancz
    ten jeden uživatel chodí sem na games a myslím do diskuze ten obrázek i linkoval. kruh se uzavřel
  • Opravdu nevím co na tom je překvapujícího to bylo úplně jasný....
  • Indicie? Vy to indie fakt nacpete vsude...
    • ales.smutny
      Nemůžeme si pomoct :)
  • Jack1947
    Výjde, někdy možná za půl roku/rok od vydání na starých konzolích. ... *4*
  • DeDy
    Děkuji, vycházet na PC opravdu nemusí. Jebák umí dělat hry tak možná pro konzole a nenáročné hráče (nic ve zlém). Proč si to myslím? AC Black Flag mám a dost mě to zklamalo (odehráno cca 50 % s donucením). Taky mám Might and Magic X Legacy a opět velké zklamání. UBI mé peníze neuvidí opět pěkně dlouho.
    • To buď rád že ses nenapálil s Watch Dogs *7* *4*
    • :D blbec
      • DeDy
        :D inteligent
        • try harder
  • Napadá mě otázka, proč by Rogue nemělo vyjít na PC? Vždyť by to k tomu ikonickému Ubisoftímu dojení vůbec nesedělo, kdyby vynechali jednu platformu. *5*
    • Vogon
      Snižovat grafické detaily, aby nevyšlo najevo, jak moc mají "next-gen" konzole zastaralý hw, a zároveň kašlat na optimalizaci je moc těžké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit