Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam taky pocit ze su tu poniektori mylite battlelog s commander modom... pokial hras za svoju postavu ako commander tak ako vojak hrat nemozes. Nwm co je na tom zle ze ked si chcem zahrat commandera tak nemusim sediet za pc, ale mozem to kludne hrat na mobilnom zariadeni trebars aj na zachode... Pre mna je to velke +
  • Pro android to vyjde až 19tého ne?
    • BF nebo AC?
    • Pilgrim66
      Jo a ve článku ani slovo. Šel jsem na google play a kde nic tu nic...
  • Co z toho by nebylo mozne zobrazit proste jako popup nebo na druhem monitoru? Jak prakticke je asi pri hrani drzet tablet? Zajimave to na vyzkouseni je, ale pripada mi to spise jako marketing.
    • Já tu AC aplikaci mám na druhým monitoru :)
    • LOL, tohle není k tomu, abys to měl vedle sebe na stole, ale k tomu, abys mohl nabírat zkušenosti třeba na záchodě, nebo při obědě, nebo když jsi venku, nebo si prostě jen tak lehneš do gauče a vydáváš rozkazy spolubojovníkům a máš za to nemalé zkušenosti, co je na tom špatného? Podle mě je to fantastické, že je hra takhle propojení s tabletem, protože můžeš přispět k vítězství kdekoliv a odkudkoliv.
    • Miserius
      Nemusíš ho přece pořád držet ne? Já ho mam na stole předemnou a když chci tak se na něj podívám...
      • Jack1947
        I tak je to zbytecnost, spise to zneprijemnuje hrani si myslim. *7*
        • Je možné, aby se v jednom člověku shromažďovalo tolik nesmyslných názorů (narážím i na tvé starší příspěvky)? Obdivuhodné. Mám pocit, že si vůbec nepochopil, o co v případě BF4 a commmander modu v tabletu jde. *3* Z mého pohledu jen to jen rozšíření možností hry a hráči to podle mě využijí rádi.
        • Miserius
          Zneprijemnuje? Copak ono tě to nutí tablet nebo jsi bez mini mapy? Nikdo ti to nevnucuje, obejdeš se bez toho... Já když se třeba schovám na nějaký obří mapě ve sklepě baráku tak jsem ještě rád že mužu kouknout na tablet kde je nejbližší spojence... To je jako kdybys řekl že pití na stole znepříjemňuje hraní
          • Jack1947
            Erkil1452: To uz radsi ten Mobil/tablet pac na 2 display mit dodatecne info, ktere je celkem obsahle? to uz by bylo vazne dost neprijemne, sledovat dva monitory temer soucasne. *7*
          • Jack1947
            Hmm, tak mozna ne no. Piti na stole je dobre prirovnani. Ja v tom stejne jako kolega na hore spise vidim ten marketing tahak. Nic ve zlem samozrejmne, pokud to funguje tak ze to pomaha o to lepe. (Jen ze vetsinou, nerad rozptyluji necim u her, tot vse.)
            • Miserius
              No tak ono na tech tabletech/mobilech/monitorech jde zapnout jen minimapu/celou mapu a menit si vybavu se kterou se priste narodite... Commander mod je prekvapive celkem zabavnej (takova strategie kde vas posloucha cca tretina vojska :D ) a kdyz to clovek muze hrat nekde v autobuse na tabletu, proč ne
            • Tak tak, me treba piti na stole nic nezneprimnuje, ale kolikrat se pristihnu, ze nemam kdy ho vzit do ruky a napit se:-) Tak nevim, jak bych to delal s timhle. Tablet nemam, ale kdyby to slo nejak emulovat na druhy monitor tak bych tomu sanci dal, treba na minimapu, kdyz uz to nejsou schnopni udelat nativne na jedne masine.
  • Jack1947
    Vyborne, pak aby se to stalo nejen "povinnou" ale hlavne na konec i zpoplatnenou v budoucnu nezbytnou soucasti. Jen tak dal. -clap -clap- -clap-.--
  • Nemyslím si, že je to špatný nápad, ne každý může vlastnit druhý monitor a dodatečné informace někde jinde se vždy hodí. Například u RPG her si dovedu představit zobrazování informací o ukolu, jaké zrovna mydlím nepřátele, charakteristiky, prostě všechno, kvůli čemu musím přepínat. Nicméně je to vylepšení, které není nutné.
    • Ristoro
      A proto je dobrovolné ;). Nikdo si to stahovat nemusí. Kdo chce, tak si to stáhne.
  • R.I.P Wii U.
  • Miserius
    Většinou to jsou ptákoviny která ani nezkoušim, ale na Battlu je to fakt pěkně udělaný a celkem mě to i baví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit