Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hackerům toho ražení, že kradou lidem účty z MMO her či jinak kazí hráčům zábavu, bych sekal ruce a neváhal bych ani chvilku. Jsou to zmetci a ubožáci a nic jinýho.
  • Wow jsem hrál (i raidy po 80) Je super
    teď hraji Rift - JE Mnohem lepší. (a to ještě nejsem na max levelu)

    Wow už je jen zombie, jeř místo "brains" má "Money"...
    • hm me rift teda nebavil , hlavne to leveleni mi prislo takovy arkadovity... ale to i wow, nejlepsi mi pripadlo lotro
    • Ale no tak, hraj si svuj Rift a netrol tady zbytecne, stejne tim prispevkem (spise vykrikem do tmy) nikoho nepresvedcis, aby sel hrat Rift, ale chapu, ze upadajici komunita Riftu se musi o neco snazit :-)
  • Docela zábavné sledovat když se dva id*oti hádaj o naprosté p*čovině :D
    • To nejsou 2 ldloti, to je jeden trol a jeden ldlot který nechápe co je krmení trolů
    • Kruci to mělo bejt na ty dva dole.
  • vals je alternativní učet od jednoho z redaktoru.proto přispěvky které jdou proti němu. jsou mazaný nebo jsou jím přidávány mínusy.prosím nekrmte trolly a to ani ty plusové stací nám The GGG
  • Zmenšit měsíční poplatky a novej datak vydat kde se vrati aspon trochu k wc lore a budou koukat jak se vraci stary hraci! hlavne dal nedojebavat pvp..
    • No to jo, taky bych šel konečně na blizz kkdyby snížili cenu za měsíc, tak na polovic třeba? Ale to se nestane, pokud se to nestalo už od začátku WoWka.
  • Veskoslav
    Přiznám se, že jako správný "kacíř" jsem se k WoW dostal až teď. Bylo v akci za 5 euro základní hra+dva datadisky a za 30 denní vstup mi to přijde skvělé:) Zezačátku jsem se divil, jak to stále někdo může hrát, ale prostě ta hra mě něčím nadchla:) Samozřejmě, že si hru nebudu předplácet, ale doporučuji všem vyzkoušet. 5 euro není nic:)
    • mě do toho natahli kámoši kvůli aréně....hrál jsem teda až pandu a musím říct, že se mi to taky líbilo, ale prosvištěl jsem tím světem za pár dní a hlavně jsem hrál pvp. Mě se na wowku nejvíc líbí paradoxně(pro někoho) ta grafika a s tím spojená atmoška a hra je vyladěná. No a halvně tam jsou areny proto jsem i do toho šel a dal za to ty prachy.

      Nevím ale proč by si nepředplácel když tě tobaví....je to lepší než většina f2p modelů.
      • skus Warhammer online, ked ta najviac laka pvp, nieje asi lepsej hry :)
        • tuhle hru jsem si kdysi platil, ale byla prazdna uz tehdy...jak to vypada tedka?
      • Veskoslav
        Protože na to nemám čas:) Teď mi skončilo zkouškové, dva týdny teď mám povinou praxi v rámci oboru a pak měsíc práce klasické:) Není na to čas. Ten free měsíc stejně mám jenom na ohmatání hry, neplánoval jsem a ani neplánuji hrát nějaké MMO s měsíčními poplatky v současné době:)
        • sipecka
          tak odlez z games. cz a možná taky něco stihneš. Přestaň tady trolovat trolí pako a pak to pude.
          • Kozy
            Umři.
          • Veskoslav
            Není tak těžké zjistit, že od pátku jsem tu například až do nedělníh večera nebyl. Ale chápu, chtít po trolovi použít mozek je asi stejné jako se snažit naučit mrkev pískat:) Je to tak jednoduché, mám veřejný profil;)
            • sipecka
              sim tě trolí pako jseš tu naprdelenej každej den a opravdu nemám čas sledovat troli dobytče když tu zrovna není.
    • sipecka
      Kecy v kleci. Kolik raidu jsi odchodil?
      • Veskoslav
        co má společného to, že mě hra v něčem nespecifikovaném nadchla a počet odchozených raidů? Ale trolsko-český slovník nemám, tak mi to zkus osvětlit;)
        • sipecka
          No všechno... mmorpg ukazuje pravou tvář až capneš max level. Jinak nechápu co tě baví na expení ve wowku. Jak říkam kecy v kleci na pluska trolí blbe
          • Nejvetsi klise hovadina co slysim porad dokola uz roky.
          • tak ty nechápeš co ho baví na expení ve wow a pak napíšeš " i poměrně zábavné expení, které nemělo v mmorpg konkurenci".........NENE *1* *1*
            • sipecka
              tvůj boj assassin je nejzábavnější classa z celé hry a nikdy mě nebavilo tankovaní ve wowku, ale s sinem je to neskutečně zábavné, ale jak jsem psala tvůj boj.
            • no už jsem se usadil a hraju smuggler...musel jsem najít classu co mě bude bavit nebuidu hrat Inquisitora jak každej malej jarda *3*
            • sipecka
              Místo, aby jsi expil jednu tak expiš čtyři naráz jo? demence .)
            • gratuluju....já mám ty desítky ale za 4 dny asi a nikam nespěchám... slípko .-)
            • sipecka
              10lvl? Já mám dohrané 3 postavy na 55 lvl.
            • tak já třeba swtor hraju teďka ...mám dohrány 4 postavy na lvl 10 a můžu ti říct, že to vykecávání mě už začíná obtěžovat. Baví mě ale některý npc zabíjet posílat někam atd. v rámci darkside *5*
            • sipecka
              poměrně... jelikož questy byly kopie ostatních mmorpg.
          • Veskoslav
            Aha. MMO ukazuje pravou tvář na maximálce. Jo a do té doby je to co? Proboha vzpamatuj se...
            • sipecka
              Až si přestaneš hrát na chlapa trolí blbe.
            • Veskoslav
              Hele "trolí" blbko, mě je naprosto jedno, co tu meleš. Pro mě MMO musí být zábavné i v průběhu a nejenom v rámci ENDgame. To, že ty to máš jinak, tak mě upřímně u zádele. A nehrej si na holku, docela trapné;)
            • sipecka
              Vzpamatuj se ty trolí blbe. SWTOR pohořelo jelikož nebylo na padesátce co dělat a nezachránilo ho i poměrně zábavné expení, které nemělo v mmorpg konkurenci. Čili ano soudit mmo můžeš až capneš postavu.
          • sorry ale mě třeba bavilo ve wowku levlit i když jsem většinou jel LFG.....s expícíma itemama to není taková pruda a jak ty leveli odsejpaj tak mě to bavilo.

            Lidi proberte se jestli vás nebaví expit hrajte mmo fps nebo dota hry :-p a ne RPG *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit