Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechat se rozhodit mentálama, kteří drtí gta V a pak po shlédnutí icenhanceru zjistí že to vypadá jednou tak líp v předchozím díle, tak jdou bečet a plivat .. to mi od něj přijde fakt trošku hloupé. Jakoby sám neviděl, že na internetu jsou zvratky naprosto všude a jen to teče a čvachtá
  • Zvláštní, mě přijde GTA 4 hezčí / detailnější, než W_D i bez iCEnhanceru...
  • Spousta PC hracu si nevazi tvurcu obsahu pro sve stroje, nejen ze jim nechteji adekvatne platit, ale jeste je urazi. Z PC se stale vic stava ztracena platforma pro asiaty a zamindrakovane psychopaty, kteri sami sebe nazyvaji pc master race.
  • pritom se to ledva hejbe protože to normalni pc nezvlada, proto to beži tak spomalene
  • Skoda sikovneho cloveka, nech vsetkym zakomplexovanym zmrdom narstu do rana nechty na vtakoch.
  • Já nerozumím tomu, proč má někdo potřebu kritizovat autora módu. Je to dodatek zdarma, hra bez něj funguje. Líbí se mi, pochválil, nelíbí se mi, neinstaluji/odinstalaci a kašlu na to, proč bych se navážel do autora? Za takovýma útokem stojí komplex, blbost nebo obojí. A zdejší komentáře ve stylu, že ten chlápek "prd vydrží".... To je kapitola sama pro sebe
    • Jazz
      Vydrží hovno, ne prd.
    • možná to bude tím, že stále více lidí si myslí, že co dokázali jiní umí oni lépe, ale v podstatě nikdy od těchto lidí nic neuvidíme. Hold všichni všechno umí, ale většina nedokáže vůbec nic.
      • asi tak, lenze nikto z nich zrejme nikdy neskusil nejaku hru co i len modifikovat.. myslia si ze to je klik klik klik a mam mod alebo ja neviem co.. co som sa ja sam namodifikoval GTAcka, kazdy kto to niekedy skusal mi da za pravdu ze aj skiny urobit da dost namahy.. nie to este takto rozrypat hru pohrat sa so shadermi atd, keby mam gtacko nainstalovane okamzite vyskusam, vyzera to skvele.. ked citam niektore komentare ze nevidia rozdiel medzi tym a povodnou hrou.. neviem ci su slepi alebo len musia rypat..
  • alladjex
    Abych nemusel odpovídat na několik příspěvků, každý zvlášť, ale to samé ...

    Sám jsem byl a v podstatě pořád jsem až moc kritický. Nicméně to, že člověk permanentně vyslovuje svůj názor a kritizuje práci jiných lidí, ještě není nutně správně, jak se spousta lidí (např. v diskuzích na games) domnívá. Nicméně si myslím, že bez osobní zkušenosti se to dá jen těžko vysvětlit nebo přenést. Pokud člověk sám nic nevytváří, ale je jen konzument - například her a herního obsahu - tak snadno upadne do iluze, že má svaté právo kritizovat a nadávat na cokoliv, co se mu nelíbí, nesedí. Otázkou ale je jestli to je opravdu kritika, pokud prostě nadáváte kvůli tomu, že není po vašem?

    Myslím, že nadpoloviční většina lidí jsou tu mužského pohlaví. Sami si všichni časem zažijete jak doma něco uděláte, přiděláte poličku, opravíte auto atp. Přijdete se pochlubit a partnerka vám místo pochvaly připomene, že byste měli ještě spravit odpad u hajzlu. Ano z racionálního hlediska v tom není rozdíl. Stejně ten odpad budete muset vyčistit. Ale nálada v jaké se na něj vrhnete, když vás někdo pochválí nebo naopak sepsuje, že to ještě není ... Já mám to štěstí, že jsem se dostal z té horší varianty do lepší a je to sakra rozdíl. Dělám víc a s větší chutí. Samozřejmě občas něco po..., ale to i kdyby nade mnou někdo stál a neustále mi připomínal, jak to dělám blbě.

    Na závěr si neodpustím komentář jedné japonské dívčiny, která chování Čechů - a že už tu žije let a má proč to soudit - se vyznačuje zejména tím, že musíme mít vždycky pravdu.
  • Uz ho to nebavilo tak sa potreboval vyhovorit na nieco.

    To iste flapy bird to iste Finch.
    • az na to ze flappy bird sa pravdepodobne vrati aj s multiplayerom
    • alladjex
      S takovým množstvím neplacené práce za sebou mi nepřijde, že by se potřeboval na něco vymlouvat. Flappy Brids jsou přece placené? Tam by bylo možné přemýšlet o tom, že šlo o reklamní tah (aniž bych něco takového tvrdil).
  • takuto grafiku nebudu mat konzolaci ani na PS6
    • No sakra to je trágedie. Nevím, že v každém článku se musí najít někdo kdo bude srovnávat naprostý kraviny, který s tím nemají vůbec nic společného.
    • Ja bych chtel bejt taky tak hustej, jako je ceto ... asi na tu amputaci pulky mozku budu muset zajit ... *4*
  • Ježiš, to je ale citlivka *6*

    btw 40 disliků je málo, chci víc *6*
    • alladjex
      Izmael: Napiš mi odkazy na věci, které jsi dokázal, vytvořil. Nemyslím dohrané hry ...
    • A kvůli takovým zmr*um jako jsi ty ten člověk končí. GTA V mohlo být ještě mnohem lepší s tímhle módem, ale teďka nebude nic. Pochvo...
      • mozno sa mylim ale podla mna tym ze skoncil teraz nastartuje dalsich ludi co zacnu na tom robit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit