Přejít na výpis diskuzí

Mod pro Dragon Age: Origins opravuje skoro 800 chyb a otvírá nové možnosti

22.1.2019 11:11
Šárka Tmějová 8 příspěvků

RPG od kanadského studia BioWare Dragon Age: Origins vyšlo už v roce 2009 a mnozí ho považují za jedno z nejlepších RPG všech dob. Důkazem budiž zájem fanoušků po deseti letech od vydání, který mu projevují třeba obsáhlými modifikacemi. Jedna z nich opravuje 790 chyb a k tomu otevírá spoustu schovaných...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • michaliuz18

  a nieco co vylepsuje inquisition? ten aktualne hravam , mam uz 25 hodin no hratelnost je nejaka kolisava :D 

  • bude to horší a horší, protože bude klesat faktor novosti a člověk si začne uvědomovat, jak špatnýma questama je vyplněna většina map ve hře - posbírej 20 toho a 30 tamtoho, v každé mapě sbírat nějaké shardy, zabij 10 banditích velitelů atd pořád dokola.


   pokud jde o DA, tak osobně mám nejradši druhý díl. Je pravda, že jsou tam opakující se dungeony, ale mám rád tu komornost (odehrává se pouze v jednom městě), ten příběh a myslím že má nejlíp napsané questy.


   doporučuju si zahrát raději Drakensang 1 a 2, což jsou dle mého lepší RPG než celá DA trilogie

   • Drakensang je možná lepší než DA II a Inqusition, ale rozhodně není lepší jak Origins.

    • Když jsem hrál Origins v době vydání, tak to byla bomba. No zkusil jsem si to zahrát znovu před pár lety a nebyl jsem schopen se přinut to dohrát. Osobně si myslím, že DA2 je lepší než origins a Drakensang je lepší než všechny DA.

   • skaven

    +1 za poslednu vetu


  • LiarForHire

   Ono se to zlepší, když se odemknou později ultimátní schopnosti. A správa hradu je taky přijemné osvěžení.

   • Lukyz

    Správa hradu? Jakože sesbírej x toho a y tamtoho aby jsi posílil hradby? Potom to samé abys vylepšil zahradu? To má být ta správa hradu? 😀

    • LiarForHire

     Je to basic, ale už to má nějaké vizuální a gameplayové dopady, což osvěžuje hratelnost. Uznávám "správa hradu" je silné slovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit