Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeptam se , kdyz prispeju tak tu hru stejne budu muset koupit ze a nebo je tam moznost prispet treba 20 a tu hru potom dostanu? Dik
    • Hra bude zadarmo, takze jsou tam odmeny ve former hernich predmetu atd.
  • Nevidím žádný důvod proč by se ten mód nemoh jmenovat tak jak se původně jenoval "World of StarCraft" tedy až na jedinný a to že Blizz na stejnojmené hře pracuje...
    • pro doplnění blizardu nevadí názvy modů "world of" NĚCO takových je v arcade plno zrovnatak Starcraft v názvu taky nevadí jen to "World of StarCraft" vadilo *3*
      • axell1990
        Ono se tuším jednu dobu i spekulovalo o tom, že blizzard vyrábí MMO pod tímto názvem.
  • TheGGG
    Tolik kvalitních sci-fi a oni se špiní se starcraftem
    • Babylon 5 není komerčně lákavý, Firefly, komerční fiasko, Issác Asimov serie Nadace, je spíš pro úzký perimert uživatelů... další scifi nemá smysl jmenovat (je to obdobné) SC je prostě značka která je IN a marketingově dobře profláknutá nač dělat reklamu na něco u čeho není jistota tržeb?

      p.s. zajímavost z cesty dneska jsem viděl Bilbord jako reklama na hru Minecraft... časy se hold mění *1*
      • kostejnesmrtelny
        Ty seš tady asi novej, co? *4*
      • TheGGG
        pcha, další scifi nemá cenu jmenovat? existuje HROMADA lepších scifi než je tento brak. Vlastně většina scifi knih co jsem četl měla lepší univerzum, i HALO a Mass effect byly lepší. SC je brak a těch pár dobrých věcí je obšlehlých z jiných scifi.
        • promin že jsem si odpustil vypsat 10-30 scifi titulu a místo rozsáhlé eseje plné názvu scifi jsem to shrnul do jednoho řádku... *7*

          p.s nezapomeň že mluvíš s fandou SC! pro mě je SC svět úžasný, a popravdě nebudu ho porovnávat s jinými scifi protože se jim věřím že dost vyrovná. Až do druhého dílu osobně SC 2 považuji za příběhové fiasko a dál pevně uznávám SC a BW jako poslední příběhový děj.
          • TheGGG
            Promiň, že nepovažuji tu rádoby propracovanou frašku za zajímavou. Nemluvme tu o kvalitách hry, po technické stránce bližžard dělat hry umí, bohužel jim to moc nejde s vytvářením zajímavých a originálních světů. Vizuální stránka a celková stylizace je pak ještě horší. Uznávám že SC není takový propadák jako dětinský barevňoučský warcraft, ale stejně je to ukázka hrozného nevkusu. V té hře by klidně mohli běhat kostky a příběh by mohl být o boji s jehlany, naspýýdovaným Korejcům by to na turnajích bylo jedno. Vy ostatní co to nehrajete pro zelený papírky, přestaňte si nalhávat že je starcraft univerzum nějak propracované a radši si najděte nějakou pořádnou sci-fi. Chápu že každý knihy nečte, ale i pokud jde o hry, dají se najít mnohem propracovanější lore.
            PS: starcraft je stejně celý obšlehnutý. *3*
            • Bože, ty jsi píčus, Biebere.
  • Ten mod je vazne dobry. Odporucam ho.
  • Nesel nahodou autor toho modu pred nejakou dobou pracovat do blizzu kdyz si blizz vsimnul ze dela na starcraft mmo?
  • Stejně si myslim, že pokud to nedotáhne, tak jim Blizzard v nejhoršim pomůže. Dobrá modifikace dokáže vždy dobře resetovat prodej :)
  • Řekl jsem to už jednou a řeknu to i naposled... jako věrný fanda SC tvrdím: SC je o matematice (znám lidi kteří si dokázali vypočíst jak dlouho jim medičky budou uzdravovat mariny pod útokem hyder) všechno je tu o matematice a žádná náhoda či náhodná kombinace v SC nemá co dělat... jak na tomto základě a faktu chcete udělat MMO?

    Pochopil bych online hru s vesmírným simulátorem kde člověk kolonizuje planety a pomocí základen se rozšiřuje ale RPG?

    Pro RPG tu přece máme celý svět War...
    • Nechapes. On dela mmo mod ze sveta SC a na enginu SC (coz uz neni tak dulezity). Nebudou tam platit mechaniky ze strategie zvane SCII. Takze to nebude stat na tom faktu co popisujes.
      • to mě právě šokuje... ale svůj názor jsem sdělil nemá smysl se o tom dohadovat. Z mého pohledu je to nezajímavý mód až hrouhačství proto svobodně můžu říct že mě nebude zajímat. Možná to někoho osloví.

        p.s v tom videu jsou i mechanické jednotky jako tanky, Viking apod... zajímalo by mě zda tam budou i původní jednotky z SC BW, např i Bitevní křižník a mezi herními rasami budou i zergové např za zerglinga bych si to i rád zkusil *1* ale samozřejmě jen ze srandy ne abych tu hru bral vážně ... jenom jako takový fan mód *3*
        • Tak Dota vznikla jako mapa do W3 a taky popira jeho mechaniky. A hromada dalsich modu. To vubec nic neznamena.
          Jinak kdo co rad je ryze subjektivni, nekomu to nesedne, nekomu jo. Tak to bude vzdycky.
          • hrál jsem War 3... zápas 1v1 udělal jsem dvě expanze + 3 baraxi že budu masit žumpy... bez hrdinu jen žumpy a hrubou sílu sundám protivníka... Hádej co? 10 zápasu 10x mě luply jako nic... War 3 je založen na RPG prvcích hrát bez hrdinu nemáš šanci utáhnout 2 expanze = vysoká udržbá nenamasíš armádu *3*
            • A pointa je jaka prosim? Ano W3 je jina hra nez Starcraft. To je spatne? Ja ti nevim, ale neco mi rika, ze kdyby byl W3 pouze preskinovanym SC(BW), hracum by to moc radosti neudelalo.
              .
              .
              Nestacim se divit, na co se tu v komentarich da narazit.... uz od doby co tenhle web existuje. A ne a ne si zvyknout, porad se budou objevovat dalsi a dalsi, rekneme "zvlastni" lide:)
  • kostejnesmrtelny
    Nemůžu uvěřit, že jim tohle u Blizzardu projde *8* . Jedna věc je udělat for-fun mod do SC2, bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu. Úplně jiná věc je fušovat Metzenovi do (už poněkud dojebanýho) lore vymýšlením alternativních dějovejch linií a vybírat na to peníze na KS...
    • axell1990
      Tak pokud jsem správně poslouchal tak blizzard vyjádřil naopak podporu tohohle projektu. Boreď by ne když jim dělá takovej hezkej obsah k jejich hře, ze kterýho budou ještě dostávat procenta.
  • Veskoslav
    Tohle bych si rád zahrál. Tudíž zase pošlu minimální částku alespoň:)
    • Nejspíš se k tobě přídám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit