Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už to dvd lupu na instal:D jen by to chtělo full hd mod jako u jedničky
  • MrSanta
    No a teď babo raď. Hru jsem ještě nehrál a teď nevím, jestli si to nejdřív zahrát ve vanilla verzi, abych poznal jak to vypadalo, či to rovnou hrát zrestaurované. Herdek *1*
  • chapem ze to chces digitalne, ved ja ja, ale preco NAJLEPSIE NA STEAME?
    Ja uz na steame nechcem ani jednu staru hru, lebo vacsina je tam nefunkcna, valve na to absolutne sere a clovek musi po forach pozerat patche od uzivatelov.

    nech to daju na GOG a steam nech ide do faka co sa tyka ponukania starych hier, kaslu na zakaznikov.

    Akoze je to kazdeho osobna vec, ak mas rad steam tak ja ti to neberiem, sam tam mam 120hier (170+ ukazuje steam ale to aj s DLC a soundtrackami a tak) ale na stare hry je to proste peklo, lutujem kazdu jednu hru co som tam takto kupil. Teraz bola v akcii Jade Empire, ja to mam v krabici ale je tam cestina co sa neda vypnut, takze to je pre mna nepouzitelna hra a chcel som si to pozriet. Pozrel som GOG ci to nepridali, nebol tam, tak som to riskol a kupil na steame. Pozrem fora, zas milion problemov.

    K*koti
    • Black_Hand
      to neni chyba valve, to je chyba toho, kdo to tam dava.
      • vzhladom na to ze oni rozhoduju o tom ake hry tam vezmu tak je to na ich tricku. Gog sa o svoje stara a je to podstatne mensia firma, s podstatne nizsimi zdrojmi, ako ludskymi tak aj financnymi
  • Anal.S
    A sakra, já si to právě rozehrál s TSLRPM verze 1.7 a na update je potřeba nová čistá hra. No co, i tak je to skvělý. A s widescreen modem se má hra ještě pořád k světu :)
  • DarthSmurf
    Potrebuju pomoct s původním Kotorem 2 už na Telosu se mi hra občas zasekne a pomůže jenom vypnutí počítače nevíte někdo co s tím ?
    • www.pcgamingwiki.com .. misto kde najdes vsechny mozne fixy pro PC hry :) Zrovna o kotorech je tam asi vsechno.
    • Keyz
      To máš dobrý,já to ani nespustil :) Tuším,že tu psali o tom,že bude nějaký vylepšena edice,ale fakt si nejsem jist.Tak snad jestli to vydají tak to by mohl fungoval bez problémů.
  • Dvojka mě štvala hlavně kvůli useknutému konci. To je tak, když dal někdo na vývoj dva tejdny a polovinu věci ze hry se nedostihlo dodělat *7*
    • tak si ji zahraj znova s Resto content. mohu ti odpřísáhnout, že je ten konec už dodělaný :-)
    • USER47
      Jop, měli jedenáct měsíců (stejně jako Bioware u DA2), což je bohužel na hru podobnýho formátu dost málo. Navíc na tom dělalo něco kolem dvaceti lidí (oproti Bioware s cca 180 vývojářema na DA2)
      • Oproti Bioware? A kdo asi dělal KotORy? :D
        • Dvojku dělal obsidian, pane
  • a je v te modifikaci i moznost widescreen rozliseni ?
    • je
    • USER47
      Nemyslím. Aspoň v předchozích verzích nic takovýho nebylo a celkově se to nezdá jako něco, čím by se ten tým zabejval.
  • Tak KotOR II na Steamu není z prostého důvodu. Hru dělali Obsidiani. První díl Bioware. To celý je pod střechou Lucas Arts. Lze si domyslet něco o právech

    Kdysi jsem o tom četl článek (nevím už kde přesně, pravděpodobně na Steam foru), který vysvětloval tuhle otázku. Zatím to nevypadá moc nadějně. Škoda!
    • update: Pravděpodobně je problém v tomto vztahu:
      Obsidian + Bethesda (např Fallout NV).. dříve se asi víc kamarádíčkovali s Lucasama, ale teď to pravděpodobně mezi nima skřípe. Bethesda nemůže vydávat hru od Obsidianu (KOTOR 2), na kterou má vydavatelská práva Lucas Arts, i když dříve Obsidiani pro LA makali.

      takže asi tak
      • USER47
        Bethesda s tím nemá společnýho už vůbec nic. Lucas Arts si můžou vydat Kotor 2 jak chtěj, kde chtěj a kdy chtěj. Obsidian ani Bethesda na to nemaj vůbec žádnej vliv.

        (koneckonců krabicový edice Lucas normálně vydává, jen do těch digitálních se jim nechce)
        • A jsme zas u těch právních vztahů že? Vůbec Bethesda dělá problémy s region locky, takže si ten zbytek laskavě domysli...
          • USER47
            Co si mám domýšlet? Bethesda má na distribuci Kotorů asi takovej vliv jako AAA Auto Praha.
            • USER47
              To je jak mluvit do dubu. Region locky na hry od Zenimaxu maj naprosto nulovou souvislost s neochotou/neschopností Lucas Arts vydat kotor 2 digitálně. Fakt už nevím, jak to mám napsat jinak.
            • Asi takovej vliv, jako třeba REGION LOCKY her a dlc od Bethesdy na Steamu! Hovoříme zde o digitální distribuci ach můj bože...

              Máš Steam jak dlouho, kolik sis tam aktivoval her, kolik sis jich koupil a od koho. Všiml sis vůbec, že tam nějaké hry koupit nejdou a jinde jo? Že v jiných regionech mají úplně jiné ceny i když se tam platí stejnou měnou nemluvě o velkých rozdílech mezi EU x US x RUS trhem? Vidíš snad do právních vztahů Obsidianu x Bethesdy x Bioware x Lucas Arts?

              Opět připomínám.. hovoříme zde o DIGITÁLNÍ distribuci.
            • USER47
              Uživatel Steamu jsem. Nicméně nech mě něco ti vysvětlit.

              1) Obsidian dělá hry na zakázku pro různý vydavatele.

              2) Od Lucas Arts dostal zakázku na Kotor 2, nějaký prachy a jedenáctiměcíční deadline. Udělal Kotor 2, asi dva patche a tím to pro něj haslo. Plný práva na vydání a distribuci měl a pořád má Lucas Arts

              3) Obsidian později začal dělat hry na zakázku pro Zenimax, s naprosto stejným schématem. Dostanou prachy, udělaj hru, s trochu štěstí dostanou prémie a nazdar.

              Jakým záhadným mechanismem by se vůbec Zenimax/Bethesda mohl podílet na rozhodování o distribuci Kotorů boha jeho?
            • ty asi nebudeš uživatel Steamu že?
    • USER47
      Práva na obě hry vlastní společnej vydavatel - LucasArts, takže s tímhle problém rozhodně nebude.

      Někde jsem četl jakousi spekulaci, že Lucas se Kotor 2 snaží trochu upozadit, protože některý věci jsou tam nekonzistentní s příběhem TOR. Ovšem vzhledem k tomu, že nedávno udělali krabicovou reedici, tak to asi taky nebude pravda.

      Možná se do toho nechce Steamu kvůli těm technickejm problémům, kterejch je neomodovanej K2 plnej.
      • Nebudu rýpat, ale když tak né Steam, ale Valve.
        Jinak to je nesmysl. Poptávka po Kotorech II na Steamu rozhodně je, stačí si to namačkat do googlu, kolik dotazů a žádostí je.. Určitě není problém v nějakých spekulacích ohledně příběhu prvních dvou Kotorů a toho MMO. Ostatně to neni ani třetí díl, takže s tím má maximálně tak společný kus názvu na krabici.
  • Spades
    Ježiši kriste... Máš koupenou originálku? Jestli ano, a nejede ti, tak šup na piratebay a stáhni si to... vůbec nevím, v čem vidíš problém...

    (Ostatně tež nechápu, proč steam nesnese vypalku L4F2 na LAN, když origo mám koupené...)
  • Někdo zkušenosti jestli se to nebude nějak tlouct s češtinou k původní verzi hry?
    • čeština ti na tuto posledni verzi určitě fungovat nebude
    • Bude. Původní čeština k původní hře neobsahuje překlad nevyužitého obsahu, jenž je pro tyto mody naprosto nezbytný. Existuje sice i verze, kde tento překlad dodělaný je, jenže bohužel tato verze je pouze optimalizovaná pro konkurenční restoration mod od Týmu Gizka, který dodělán nebyl. Tvůrce češtiny Mady se navíc vyjádřil, že další verze už dělat nebude a ani nemůže. Nicméně naštěstí svolil, k volné editaci existujících češtin. Takže jen záleží na tom, jestli by se našel někdo pilný, kdo by současnou verzi češtiny byl ochotný a schopný optimalizovat pro tento mod. Hlásí se někdo? *1*
      • Že nebude přeloženej je mi jasný, ale třeba u jedničky mi kdysi všechny možný módy běželi zároveň i s češtinou, akorát ten text byl anglicky, tak mně zajímá jeslti to s tímhle bude podobný, nebo by to padalo...
        • Kdo ví. Možná. Spíš bych ale využil existujícího Madyho svolení a prošel existující překlad na mod od Gizek a poupravil ho na tento mod. Ono by to totiž zase nemuselo být tak těžké. Je to jen spíš otázka ochoty a času. Hlásí se někdo? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit