Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • readyxx
    docela nahoda ze o tom dnes pisou .. rano sem na to narazil na youtubu ..a jako parada , rad se vratim do "oblivionu" ...jinak jestli by nekdo vedel jak to vypada s projektem skyblivion?
    • Furt se na tom maká, maji častý streamy na youtubovym kanálu Rebelzize.
      • readyxx
        dikes :)
  • Jsem rad, ze jste se zminili o tomhle projektu, osobne tento projekt sleduji uz 2 roky a za tu dobu se prace pohla o velky kus. Jeste by bylo dobry zminit, ze brzo vyjde verze i pro specialni edici Skyrim a do budoucna ma vyjit i pro Xbox One.
  • tak tohle je opravdu velká nádhera, až mi z toho vytryskla kapka a slza, čest moderům a jejich práci!
  • Osobne mi modifikace podobnyho rozsahu prijdou ujety, protoze za dobu na tom stravenou by doticni mohli mit svoji hru, a nebyli by omezovani technologii, pripadne jeste hur, pravnima sporama kolem.

    Casto si pak i u drobnych veci rikam, ze kdyby takhle chteli pracovat tvurci, nemuseli by za ne ty hry dodelavat moderi.
    • Asharak
      Ne. Nemůžeš říct mapperům aby radši udělali celou hru.
    • Ono jde o to, zda by se jim chtělo dělat celou hru. Já znám jen jednoho člověka co sem tam dělá mody(total war, M&B ...) a ten to má, jako relax. V práci programuje mobilní aplikace a říkal, že je to prostě něco jiného. Psát od začátku či jen něco měnit k obrazu svému. On nemá ambice být vývojářem her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit