Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hloupost gwint je houpej
    • souhlas
  • a loni vyhrála podobná pakárna Dragon Age *15*
    • Tak Zaklínač 3 je oproti DA úplný RPG klenot. *1* Faktem je, že vyhrát si nezasluhuje ani W3 ani cokoliv DA. Na druhou stranu, jestliže hlavní mainstream preferuje nudné povrchní hry plné chyb, tak W3 je mezi nimi jednooký králem.
      • ty hry si nemají co vyčítat, Dragon Age má aspon funkční akční combat a rpg prvky, příběhově je to +- stejná kaše, Witcher má lepší vedlejší questy, obě hry mají spousty otázníku. Prostě typické hry roku *1*
  • MidnighT91
    Jo nějaké módy bych zkusil. Škoda že se mi už asi 3 měsíce nedaří na nexus dostat "odpověď serveru www.nexusmods.com trvala příliš dlouho. Web může být nefunkční nebo máte problémy s připojením k Internetu." Asi mám něco s DNS protože všem ostatním nexus normálně jede. Dokážete prosím poradit?!?
    PS: Ani bratr se na něj nedostane...
    • MidnighT91
      Dns jsem zkoušel změnit na 8.8.8.8, 8.8.4.4 bez výsledku, na stránku se vůbec nedostanu. Hodte mi sem mail na jejich podporu zkusím jim napsat...
      btw: Ano účet jsem tam zakládal se Skyrim boomem...
      • Coffin.Corner
        Možná byl tvůj počítač součástí bootnetu při útocích na nexus a od té doby tě blokují...
        • MidnighT91
          Tak se ukázalo že ani mail jim nemůžu napsat http://postimg.org/image/s0bd2czmd/
      • support@nexusmods.com
    • Ted jsem se prihlasil. Nexus byl pod hackerskym utokem (leak prevazne uctu zalozenych okolo roku 2013—skyrim mod boom), nekteri autori zaznamenaly zasahy do nahranych modu. Jestli jsou moje mody OK nemuzu overit, protoze mi uz dlouho nefunguje paterni Dark Souls DSFIX mod. PS—Zmen si heslo.
      • *zaznamenali
    • Zkus do dns napsat 8.8.8.8 a 8.8.4.4
  • Tohle je podle me uplna zbytecnost... moznosti zahrat si gwent je ve hre spousta i tak (prakticky v kazde vesnici/meste) a vazne pochybuju, ze to s tim bude nekdo hrat a dohraje to *1*
  • Super, těším se, až si zahraju partičku Gwentu třeba s vlky, nebo topivci... to mě zabije :D
    • Dát si partičku s Eredinem, po tom jsem toužil od té doby co jsem viděl ten upravený screen *1*
  • super, Gwent mě hodně bavil, stejně jako samotný Zaklínač, skvělá minihra do skvělého rpg, za mě hra roku
    • jejdamane, jsi me pripomnel, ze je za chvili konec roku... kdyz vidim mistni blbouny, jak se hadaji, jestli ma hrat mit hodnoceni sest a pul nebo sedm, tak nechci videt zas ten flamewar, az hru roku vyhraje treba Battlefront. =D
      • Hru roku vyhrál Zaklínač. A právem. I když osobně bych dal jinou.
        • právem? Jakým? tím, že se to podřídilo masám a je to povrchová zábava. Snad ne, snad to vyhraje opravdu dohrá hra a ne nafouknutá bublina.
          • A ktera *dohra* hra je pro tebe vitez tento rok ?
            diky
            :)
            • no zrovna Fallout 4 si jakožto nástupce jednoho z největších RPG ever, na RPG už jen hraje...
            • Fallout 4, ten si alespoň na rozdíl od Zaklínače na nic nehraje.
          • už vyhrál... jak již bylo zmíněno v příspěvku, na který si reagoval...
            • Nevyhrál, tady na games ještě nic vyhlášeno nebylo. Zahraničí místní nezajímá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit