Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Je to slušná návykovka. Bohužel docela nehratelná, jakmile jsem se vydal na první plavbu tak mi hra přestala ukazovat pozice truhliček takže jsem dál hrát nemohl. Ledaže bych je hledal poslepu a to jako vážně ne. Taky mi to přijde docela nevyvážené co se cen týče, svatyně a jiné budovy jsou prostě předražené, jinak to ale má potenciál...
  • Na vizionare slusny :D
  • tenhle človek se asi považuje za vizionára pritom je to naproste pako, co bere drogy nejspíš *11* . takovyhle hnus včetne debilni muziky jsme uz hodne dlouho nevidel *11*
  • je to clovek, co ma za sebou Populus serii a Black and white, navic se zda, ze zustane verny zanru. Takze mne by asi hra od nej udelala radost. Ze by mu to ale vyslo na kickstarteru neverim...podle me je kickstarter a greenlight vec, ktera za dva roky vysumi.
  • Podle toho videa mi to pripomina starou hru Baldies, taky tam bylo hodne domecku, hodne lidicek a kdyz se stretli tak se prali *2*
  • Skoda ze jsem se z članku vyčetl jen pokud znate hru xy tahle hra vas ničim nepřekvapi
    Vubec nevim o čem by mela být, ale mam poslat peníze?
  • MickeyMutant
    "This in just 2 weeks, IMAGINE in 1 year of development!"
  • XorxoxTalarius
    Hadam ze ten dopad na jeho manzelstvi mel znamenat ze bude ty prachy muset dat ze sveho :) No to je hrozne :)
    A nez mne nekdo zacne obvinovat z toho ze zavidim, tak bych ho chtel upozornit ze nezavidim, ale poukazuji na fakt ze to ze tam nechce sypat vlastni penize je dukazem ze tomu projektu moc neveri.
    • spis bych doporucil precist si ten clanek na Kotaku :)
    • Takhle "prodávat zajíce v pytli" jak to kickstarter dělá mi sice nepřijde jako ideální řešení, ale zrovna u her jen těžko odhadneš prodeje (resp. snadno se sekneš), takže je podle mě daleko lepší dělat na něčem, o co už část zákazníků projevila zájem a zaplatila to, než z vlastní kapsy vyvíjet něco, o čem si myslím, že to všichni budou strašně žrát ale ve výsledku to bude deset lidí a já na tom prodělám kalhoty.
      Nemá smysl vyvíjet komerčně nic, o co nemá trh zájem, to je prostě nesmysl. Kickstarter tohle podle mě filtruje. Vývojáři nebudou vyvíjet x roků něco, co pak bude chtít jen pár lidí a studio na tom nezkrachuje - naopak tihle vývojáři budou dělat něco pro hráče zajímavějšího. win - win
      Co z těch kickstarterů ve výsledku vznikne a jestli to nebudou zklamání je už druhá věc, ale holt si pak hráči víc rozmyslí komu ty prachy daj.
      • t3nk
        Téma kickstarterů vystihl nedávno Dan Vávra. Až vývojáři dodají hry, které nesplňují očekávání platících nadšenců tak bude oheň na střeše a na průšvih zaděláno.
        • Myslim si, ze drtiva vetsina platicich nadsencu s tim rizikem pocita a s tim tam i ty penize dali. Ohen na strese bude jedine v pripade, kdyz to bude opravdu velky fail, a takovych bude podle me minimum.
      • XorxoxTalarius
        No kdyz to vemes v kontextu toho co za posledni leta vyplodil. Tak to pro mne tu duveru ze to bude neco co budu hrat s chuti nema, spis po te co jsem videl tenhle koncept zacinam mit pocit ze na to budu nevericne koukat a nechapat co to zase splodil. Mysleno v spatnem.
        • No tak na jeho "plozeni poslednich let" se financni uspechy mam takovej pocit prilis nepodepsaly, takze logicky zkusi zase neco z jinyho soudku. Molyneux ma dost rozmanite hry, tudiz bych zrovna tohohle tvurce neodsuzoval jen na zaklade jeho nedavneho pocinu.
          • XorxoxTalarius
            Ja nevim, mam pocit ze od te doby co udelal B&W nesesmolil nic kvalitniho (mozna jeste prvni Fable)
    • To je teda vazne dukaz az na pudu :D
      • XorxoxTalarius
        Divil by jsi se, ale pro mne to dukazem duvery je ... navic co si budeme nalhavat, vetsina jeho poslednich her nebyly zrovna zadne pecky.
        • neřekl bych že nevěří, ale když můžeš šáhnout do cizí kapsy, proč šahat do vlastní, že

          jak by řekl Topolánek... "uhne, je to žid"
  • Na to, jak Petr nemá rád Pítra Molynůa, posílá mu na twitter rýpavé poznámky, tak napsal tenhle článek docela obstojně :)
  • Vypada to docela zajimave, ale konceptem dost jednoduse - takova multiplatform hra :/
    A stejne jako autor bych byl taky radsi za rozvinuti bud B&W nebo dungeon keepera a chapu tohle jako krok zpet nebo spis pokus o uspech jako mel minecraft.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit