Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smutné, že si člověk musí počkat celý rok než dostane kompletní hru.
    • Vogon
      Ty postavy už byly určitě hotové při vydání hry a škudlili si je rok a až pak je vydali. Přece je mnohem výhodnější ty postavy vydat dlouhou dobu po vydání hry, když už velká část hráčů odpadla, takhle se jim prodeje DLC jenom maximalizují!
      https://www.youtube.com/watch?v=3NuFVQk_CCs
      • alea206
        Tak mohli bejt ještě trochu zabugovaný, ale to že mohli s launchem 1 měsíc počkat a vydat to v celku je pravda.
    • Jack1947
      Proč myslíš že tomu tak je ? *15* Když lidi koupí vše rovnou...
      • alea206
        Zrovna u týhle hry mě nepřekvapuje, že hru lidé koupí rovnou (ti, které hra zajímá). Přeci jenom na PCčku podobných bojovek moc není. Je to velice podobné jako když jsem si nedávnou koupil XCOM2 v předobědnávce. Na pc další hry tohohle žánru moc nejsou, takže to není jako u FPSek nebo závodních her, kdy můžeš hrát půl roku něco jinýho a počkat si na slevy na steamu nebo na GOTY edici.
        • Prý na PCčku moc bojovek není, jakoby na konzoli vycházela každý měsíc jedna pecka za druhou :) Prostě je to hnus a raději bych hrál MK9, než vyjde normální plná verze dalšího dílu.
          • Jack1947
            Jenže to je pravda... že na pc se co se týče kolonky Fighting games celkem často sereee...
          • tak mě přišlo že i to MK9 bylo lepší bež MKX
  • PC nedostane Kombat Pack 2.
  • Blue.Shark
    Bo'Rai Cho není tak docela nováček. Tenhle opilý mistr byl už v Deadly Alliance :)
  • Cena?
  • Hnisavec
    Dostanu ju len konzolisti...PCckari hadr
  • Jack1947
    Stala se jena zajímavá věc, ty definitivní edice už mně natolik otrávily že mně už ty zprávy nudí... dříve se tomu říkalo GOTY ne? ugh...
    • Jenže tahle asi se nemůže používat GOTY, jelikož možná ani nebo žádný takový ocenění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit