Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdoví, kdyby to plne optimalizovali na nejnovejší procesory, kolik jednotek by hra dokázala utáhnout. Protože tohle vypadá jako takový menší Total war z pohledu první/tretí osoby. Kdoví jestli by dnešní pc umeli utáhnout treba 2000 vojaku na bojišti v takovýhle kvalite.
  • Mohli by pridat nove featury pro obchodovani, napr. zapisnik kde jsou jake ceny a moznost posilat vlastni karavany (aby jste se jich nemuseli ucastnit osobne), nebo moznost si koupit ve meste dum a pridat nejaky system nabozenstvi (krestanstvi a islam).
    Jinak je zvlastni ze grafika Warbandu nejak nestarne, porad to vypada dobre.
    • mě zas připadá zvláštní, že o warbandový grafice z roku 2009 může někdo říct, že pořád vypadá dobře
      • ono stejne nikoho tvoje ubohe nazory nezajimaji, takze je to jedno ;)
  • dokonalost. U prvniho MB jsem zazil opravdu spoustu zabavy a to po tolika letech, kdy jsem poprve zahral nejakou hru, uz neni vubec samozrejmosti (cas, chut atd). Ale MB dalo skutecny pocit skvele bitvy z historie, vetsi pocty proti sobe, skvela hratelnost. I na svou dobu graficky bylo X dalsich her mnohem lepsich, ale zazitek z bitev jako MB neposkytly. V pokracovani uz to bude zase o kus dal, k tomu pri braneni nebo utoku na hrady pouziti oblehaci techniky, pecka. Plus pridany vylepseny management vesnic/mest apod. Tesim se moc. Opet bude neco, kvuli cemu si rad zahraju a vim, ze me to neprestane bavit po par dnes :-D
  • Mohli by to dat do early accesu at uz to muzem parit.
  • Pro mě dlouhodobě nejočekávanější hra. A jak postupují dále, vypadá to, že se jim to snad i podaří.
  • „Mount & Blade II: Bannerlord vychází ještě letos.“ Patriku Hejdo, mohl by jsi, prosím, uvést zdroj, ze kterého si při psaní této informace čerpal? De facto všechny zahraniční weby, stejně jako studio samotné, nikde žádné datum vydání neuvádí; resp. je možno se setkat s proklamacemi typu: „…doesn't have a release date.“ či „But the release date was nowhere to be seen.“ Děkuji.
    • patrik-hajda
      Netuším, jak jsem se k této informaci pod nedostatkem spánku dopracoval *13*. Za chybu se velice omlouvám. V textu je to opravené, nicméně stále je slušná šance, že se Bannerlordu dočkáme ještě letos. A jako velký fanda v to samozřejmě doufám *4* .
      • s těmahle výkonama byste se měl přesunout pod mafru
    • Zdroj: vycucano z prstu (nejspis) :-)
  • nevíte přesný datum kdy to má vyjít? Díky
  • Koli tejto hre som ochotny kupit si new PC. Tento moj stary ma 10 rokov :D
    • Tilwaen
      Je to Mount and Blade, kvůli tomu nový počítač není potřeba *1*
      • Minimální požadavky:

        Procesor: Intel i3-2100 / AMD FX-6300
        Paměť: 4 GB RAM
        Grafická karta: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240
        Pevný disk: 40 GB volného místa

        Nároky na stroj jsou docela v pohodě, řekl bych…
      • Mam Intel 2 quad core taktnuty na 3ghz, 6gb ram a GFX 8800 GTS 512mb, ver tomu ze bude treba :)
    • Inquisitor
      Já taky, čekám na Warband a Kingdom Come :)
      • PreidaQ
        S Warbandem jsi už sedmý rok zaspal.
  • Tohle je prostě YES. Hele nevíte někdo jestli se zmínili o o nějaký např. Co-op modu, nebo multiplayeru?
    • Co-op nebude a ani se neplánuje, uváděli to v rozhovoru pro GameStar. Multiplayer je naopak samozřejmostí. Ostatně, je to jeden z důvodů, proč se M&B těší takové popularitě a TaleWorlds to moc dobře ví.
  • XorxoxTalarius
    Je to vtipne, hra jeste ani nevysla a uz se vsichni tesime na ruzne mody ktere si na tom zahrajeme :D
    • Konečně vyjdou pořádne hry ze světa SW, Pána prstenů a Hry o Trůny *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit