Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Snad se to povede. Nová RTS zde chybí a vůbec RTS her je minimum.
  • Asi stejně dám přednost Company of Heroes 2, ještě jsem to nehrál a v září vyjde The British forces, které mi přemýšlení usnadňuje. *4*
    • výborná volba COH *14*
  • Uz by tu Betu mohli spustit, uz se na to tesim *2*
  • Lukyz
    Pokud si chcete udělat svůj názor, doporučuji kouknout na hodinové video z hraní přímo od TotalBiscuita, kde je první polovina včetně komentářů od jednoho z vývojářů a v druhé půlce názor TB a jeho poznatky.
  • k předobjednávce a s 15 procentní slevou? nevím proč mám takoví pocit, že tu něco smrdí.
    • a já mám pocit že jsi idiot, ale co se dá dělat, že jo?
    • Vojta_Ilavsky
      Většina her na steamu má launchovou cenu se slevou. W3 na GoGu měl taky dlouhou dobu nějakou 10% nebo tak nějak. F1 2015 měla taky 10%. To jenom pro ten pocit že na tom vyděláš.
      • já mám spíše pocit že tvůrci hře nevěří
        • Ghost47
          Kdyby hře nevěřili, tak nabídnou k předobjednávce slevu a exkluzivní skiny pro jednotky, ne přístup do bety. K tomu zákaz recenzí až do data vydání a podobně - prostě aby se to, že se ta hra hraje blbě, provalilo až ve chvíli, kdy to spousta lidí koupila a už má smůlu.
          Tady nechávají bez problémů lidi už teď hrát a dávat videa na Youtube, takže si každý může udělat představu, jestli hra za to stojí nebo ne.
  • když vidím ten spam jednotek (tanku) ktere na sebe strileji z jednoho metru, tak o navrat ke korenum žanru ani moc nestojím. Hlavne když jsou hry ktere žánr uspešne posunuly dopredu (napr. Dawn of war 1 , supreme commander a pod.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit