Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ted jsem to poprvé zapl a 3hodiny hrál pád byl až za ty 3 hodiny :D

    Jinak co říct konečně návrat do dřevních dob čistá ryzí hratelnost a když pominu že tam matchmaking lítá jak na horské dráze a mám tam lagy... baví mě to rozhodně to budu hrát, třeba War mod je zajímavé zpestření sice je to stále chaos ale na druhou stranu je tam trochu i taktika dokonce mi ani nevadí že tam pobíhají různě oskinovaní vojáci. Prostě sranda a vypadá to že tam strávím spoustu hodin. K hejterům a coste si představovali pomalou akci pro důchodce tím že odstranily ty nesmysli z budoucnosti ta hra jen vykrystalizovala jen škoda těch map

    Nevadí že někdo má už pěkne namodovanou zbran, já si ji vezmu po něm a hned valím taky.
    Třeba není špatnej mod Gridiron kdy musíte dopravit míč do branky sopupeře a zabránit tomu aby udělal to samé i když teda jsem vůbec neveděl jak se to hraje - takže to hráli ostatní já jen střílel nepřátele.¨

    Nakonec nejzajímavější mod je WAR konečně něco kde není třeba vyrovnat K/D ale spolupracovat kolikrát je to na zlost ale nevadí... jen škoda jen 3 nebo kolik map zase hrozně moc cílí do SEason passu. Naopak nudné jsou zombie, ti mě moc nebaví.1 Mapa je fakt málo...
  • Není to tím jejich úžasným patentem na prodávání lootboxů. Pro ty co neví, tak v CoD budete zařazeni proti lepším hráčům s lootem a pokud si tento loot koupíte, tak vám bude na krátkou dobu přizpůsoben MM. Budete tedy hrát proti slabším hráčům a vytvoříte si iluzi, že se koupě vyplatila. https://www.youtube.com/watch?v=6wZQZQDNk40
    • Jack1947
      Jo to zkusí jednou, pak už zůstanou prázdné servery takže asi ne hele.
      • XorxoxTalarius
        No vzhledem k tomu ze hrac tezko pozna, tak proc ne ;)
  • Jack1947
    Headquarters on si to nepřiznají ( nebo nechtějí) může a nejspíše i bude kámenem úrazu mp sdložky... tak si řikám ještě že jsem neměl čas zkusit lol, to bych byl moc nerad kdyby mě to odpojilo ze hry.

    Dedicated servers by byl spněnerj se mnoha hráčů ale otázka je jestli by to nebyl jen dočasné řešení než se to zmákne a potom hurá zpátky k mmr *12*
  • Coze ? to vazne, dedikovane servery ? aj na pc ? Tak to by bola riadna pecka. Ako ja si myslim ze multiplayer cod ww2 je dost dobry. Graficky a celkovo atmosferou je vyborny. Taky stary znamy carentan je uplne top. Dost som sa bal ze to bude brutal arkada ze ani zbrane nebudu kopat, ale recoil je celkom ok. Takisto aj headshoty, hitboxy a efektny zvuk po trafeni hlavy sa mi pacia viac ako to bolo pri advanced warfare.

    Prakticky jedine co mi lezie na nervy a co neznasam na cod ww2 je neuveritelne kratky herny limit modu Search and Destroy ktory je moj najoblubenejsi. 1:30 to je len rychly rush na A alebo B, jedna prestrelka a konec. Dufam ze toto sa zmeni lebo to je Run and Gun a nie Search and Destroy, vobec to nehram a to som si kupoval tu hru hlavne kvoli tomu :D
    Takisto ak by boli dedikovane servery, komunita by mohla spravit zaujimave upravy, opravit Search and Destroy ak by to nespravili vyvojari, mozno nejaky este menej arkadovy realnejsi mod atd.
    • owny
      Dedikované servery sice mít budou místo tohoto p2p řešení, co jim nefunguje, ale pochybuju, že ty dedikované servery dají k dispozici veřejnosti. To by tak hrálo, aby tu hru nemohli zaříznout, kdyby bylo potřeba.
      • a ktore call of duty je zariznute ?

        http://steamcharts.com/search/?q=call+of+duty+
        • owny
          K zařezávání by došlo třeba, kdyby se nový díl špatně prodával. Z jejich pohledu je lepší to mít zajištěné.
          • Jack1947
            Což se ale letošního dílu netýká vůbec prodává se nejlíp ze všech cod za posledních let *4*
            • Jack1947
              Neřekl bych že to je díky masírce... když hype bývá zhruba stejný rok co rok. Spíš to bude tou 2sv a návratu ke kořenům částečně i v mp.
            • Díky marketingu a masírce jako prase, a částečně po tom, že dlouho WW2 FPS nevyšla, tak hráči vezmou i průměrnou hru.
    • Jasně že dedikované servery. To tak aby jim to někdo provozoval ještě za 10 let a připravoval je o zisky z nových her, když u těch starých budou moct ty servery jednoduše vypnout.
      • no advanced warfare bezi stale, nemyslim si zeby nieco vypinali. Ale je mozne ze toto cod bude hodne popularne este dlho. Ak si to prejde viacerymi patchmi a zmenami, bude to najlepsie cod online jednoznacne.
        • Co se děje s battlefiledem tušíš? Za rok to asi ještě poběží, ale za 10 - 15 - 20, kdo ví.
          • mas tam jasne napisane ze budu dedikovane servery. Nechame sa prekvapit, kazdopadne by mohli opravit search and destroy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit