Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude zas fungovat tak měsíc, pak začnou konzolisti brečet, že dostávaj mega lepec a zrušej to, kolikrát jsme už slyšeli tenhle příběh *1*
    • No nevím, např. v takovém War Thunderu nemají problém natrhávat PC hráčům prd*le...samozřejmě na začátku prskali v první řadě samotní PCčkáři, ale vypadá to, že si zvykli... ;)
      • Jo, na ty začátky si vzpomínám, to se ještě jenom lítlo a PS4 hráči měli u jména takovou ikonku, hvězdičku, což v podstatě znamenalo značku pro "snadný cíl" a "sestřel mě" pro PC hráče, ale v poslední době už jich moc nepotkávám, nebo ty značky radši zrušili, protože se na toho týpka vždy sesypali vsichni okolo *1*
        • Hvězdičky jsou tam pořád, je jich tam celkem dost a mnoho z nich teda celkem umí zatopit...myslím hlavně GF, v letadlech je to horší...ale mnoho z nich začalo používat taky M&K.
          • Možná ta hvězdička jde volitelně zapnout, jako různé tituly? To by bylo fér. Každopádně fajn, že to běźí, nedávno jsem si chtěl zahrát s kámošem na PS4 a mysleli jsme že to nejde
  • Ja s konzolistama komunitu tvorit nechci.
    • To chápu, když vidím zdejší potraty typu SadButTrue, Femto nebo flash...
    • Neboj Bobe, to se automaticky vyresi tim, ze s tebou nebude chtit tvorit komunitu zarucene nikdo...
      • S noobíkama ovšem taky nikdo partě být nechce, budeš to mít těžký
        • Aaa, nazdar toxicky moba-blbecku, nebudes ty nakonec Bobove alter ego*?


          *https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Alter_ego
          • Ale vpoho, tohle bude tak casual, že to dáš i ty, ale co ta stylizovaná "omalovánková" grafika, 1000x horší než má LoLko, o ti u SoT neva? *4*
            • ?
            • Brekot nad tím, jaký jsi noob? Ok no, ale měl bych tě upozornit, že to jsou slzy smíchu *15*

              A teď mi zkus odpovědět na otázku, jsi li toho schopen, extremně stylizovaná low poly omalovánková grafika u Sea of Thieves ti nevadí,
            • Jezisi, ten tvuj brekot mne tak bavi... :DDD
          • Všichni jse bob
  • Paulcz
    Podle toho jak to vypadá by to mělo běžet 600 FPS a 8K :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit