Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj, to zase smrdi online singlem
  • Tak pořádné Coop rpg tohoto typu bych si i rád zahrál. Klidně i jako nějaký zaklínačův pohůnek. Třeba Baldurs gate ve 2 bylo super
  • Tak třeba multiplayer kostek v zaklínači 3 bych bral :D
  • Mike Pondsmith o Cyberpunk 2077. Moje titulky.
    http://www.youtube.com/watch?v=LWuhKdYfeFE
  • Mě je jedno jestli tam bude multiplayer. Mě nejvíce vždycky zajímá singleplayer. Příběh je pro mě velmi důležitý a podle informací to bude pecka. Hlavně se těším na ty třídy postav. A je tedy možné si udělat i vlastní vzhled? *1*
  • Online pokr vo prachy by byl maso, na tom by se dalo vydělat víc jak na automatech
  • Zajímá mě spíše mulťák v cyberpunku, pokud to plánují hned od začátku a s jejich pověstí si myslím, že to nebude jako v jiných hrách jen aby se neřeklo, ale plnohodnotný multiplayer
  • Mozno to bude nieco ako Two Worlds 2, ten MP. Ale mne je to jedno, MP uz nehravam :)
  • Deever
    Na prvním obrázku v popředí je Dan Vávra!
  • karliczekk23
    Multiplayer jako doplněk pro sandbox RPG ? :D Třeba ve formě deatmatche ne ?? :D
    • deridon
      tak třeba takové bitky v areně by mohly být dobré, něco jako byla arena ve dvojce, to byl taky jen takový doplněk
      • michelangelo
        To bych si umel predstavit. Nicemu by to neprekazelo a mohla by to bejt i zabava!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit