Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hral jsem mod docela dlouho. jedna/dve rany a je po tobe. od boku leda tak nahoda a to i celkem z blizka... doufam ze standalone je stejnej... zkusim demo nebo free weekend a pak uvidim. 20€ je na me moc.
  • Jack1947
    MOD jsem celkem i hral, libilo se mi to. Neni to totiz jen bezmyslenkovita rezba, chce tam taky trochu premyslet 1rana = 1mrtvy vetsinou. Hezka grafika, takze vidim v tom plus ze i tohle se dostane do faze STANDALONE hry.
  • jindra.veliky
    vypada to dobre, akorat video z clanu hraje nejaky hnup...kazdopadne jsem si to chtel koupit, ale 19 euro u nas a 20 dolaru v USA? nebudu dotovat spekacky komunistickyho burta Gabe a jeho politiku v cele s trapnym steam os
    • nehraju
    • Shaker
      protoze "komunistickej burt Gabe" je ten, co nastavuje ceny her...
    • Ja som to kúpil v akcií za 5€ *4*
  • Doplnění: Video vypadá zajímavě protože jde o sehraný tým. Pokud jste někdy hrály v sehraném týmu Battlefield RUSH nebo jste viděli video, víte že styl hraní může vypad hodně podobně tomuto videu...
  • Nechápu proč autor uvádí jako největší odlišnost od Battlefieldu právě absenci zaměřžovacího kříže? Zjevně nikdy ani nevyzkoušel Battlefield v hardcore módu. Netvrdím že to není pořád velká arkáda, ale člověk se musí hodně snažit, aby neumřel... a zaměřovací kříž ani mapa tam rozhodně nejsou...
  • Viděl jsem nějaký youtube gameplay a měl jsem z toho pocit jako z R6, takže pro mě povinnost.
  • hm neskoro :D
    • jindra.veliky
      jn, 2 tydny po sleve
  • Z vyroku zdejších autoru mam pocit ze zbran která vam na rameni neudela hematom velikosti pivního tacku není hodna pouziti. "Kazda" zbran "kope" ale to jak moc také zalezi na tom jak ji strelec ovlada atd. *6*
  • Hrám už od vianoc a doporučujem.

    Milujem tento typ hier, škoda že ich je tak málo :( Insurgency, America's Army, Red Orchestra,... Ešte niečo? Valcujú ich spray 'n pray strielačky pre masy...
    • Pro mě má zatím nejlepší feeling z bitev a střelby Project Reality, i když z důvodu zachování hratelnosti tam musely být udělány ústupky realičnosti. Ve výsledku ale všechno funguje dobře.
  • Zdar, měl bych lamácký dotaz: tvůrci se hodně kasali realističností a taktičností. Teď hraju hlavně Red orchestru 2 a opravdu mě baví. Má smysl jít do Insurgency? Je to rychlejší, pomalejší, taktičtější, akčnější, členitější nebo plošší?
    • Podle mě je to s tou rychlestí tak nastejno, jen tady si musíš za zabití a hlavně výhry týmu updatovat gear ( vestu, modifikace na zbraně a výběr různých granátů ( můžeš mít "jen" jeden druh granátu)). Hru jsem hrál pár hodin , takže doporučil bych spíše lidem co hrají CSko i Red Orchestru, ty to bude podle mě bavit, ale nejsem si tím moc jistej, navíc každý má jiný vkus, spíše ať ti poradí někdo kdo má odehráno cca 20+ hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit