Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • další blizsranec už by to mohlo skončit
    • ...
  • Mimochodom, ak to tu zrovna teraz niekto cita (2:20 rano z nedele na pondelok), finale MLG prave zacalo - Slayers'Alicia (P) vs MVP_DongRaeGu (Z).

    www.majorleaguegaming.com/live#sc2
  • Wow, ta nápaditost nových jednotek! Terrani dostanou 2 nový chodící mechy, takže budou mít jenom 4? Není to málo? Co udělat všechny jednotky mechy, to bude super?!

    A Protossové to samý - ke třem nebo kolika létajícím...objektům přibily další dva, wow, ta inovace! A všechny ty jednotky jsou od sebe jasně rozlišitelné a mají svojí unikátní identitu!

    Bravo Activision!
    • Sledujes vobec Starcraft?

      Najvacsi problem terranov - nemoznost ist mech proti protossom, musia ist MMM+G/V. Ludia sa na to najviac stazuju. Bam, pridaju im anti-toss factory units.

      Najvacsi problem protossov - nemoznost harassu, kvoli designu tej rasy (warpgates 'n stuff) museli protosske T1/T1.5 jednotky urobit najslabsie v hre - tympadom nemozny early game harass (samozrejme mozu all-inovat, ale to nie je harass...) Bam, pridali im jednotky na harass.

      Mimochodom, tempest len nahradza carrier, ktory v momentalnom beta builde nie je, takze pridali len jednu lietajucu jednotku, ktora ale narozdiel od ostatnych nebojuje.

      A ano, vsetky jednotky su od seba jednoducho rozlisitelne a maju svoju unikatnu identitu. Opat by som sa rad opytal, sledujes vobec/hras Starcraft? Pretoze v Starcraft komunite dostali tieto nove jednotky velke ovacie a to jak od komunity, tak od pro hracov (s vynimkou ability abduct od zerga a toho upgradu pre tempest na 22 range). Skus niekedy navstivit teamliquid alebo r/starcraft a pozistovat si nieco viac, kym zacnes pisat blbosti.
      • to je smutne že im to žereš:((
    • Tak Activision je master pres inovace *15*
      • Activision má něco společného s touto hrou? Link or it didn't happen.
        • 1. Vivendy vlastní Blizzard
          2. Vivendy koupilo Activision
          3. Vivendy má víc jak 51% akcii Activision Blizzard.
          4. Vivendy vždy nechalo Blizzard, aby si dělali vlastní rozhodnutí a jak je vidět, hodně se jim to vyplácí.
          • Samozřejmě. Blizzard vyvyjí a zároveň je i vydavatel. Activision s touto hrou nemá nic společné.
            • Já vím, (i když digitální distribuci si snad obstarává Blizzard sám). Kouzlo konspiračních teorií je ovšem to, že se nedají prokázat. Viz trolls nahoře.
            • To že Activision obstarává distribuci ještě neznamená, že jim kecají do toho jak dělat hry.
        • www.google.com
          • Aha, takže nic. Nice troll.
            • Nic jsi tam nenasel? Tak to se budes muset snazit vic.
  • Nejak im to vydanie docela dost dlho trva nie? :)
    Ked si spomeniem na tie stovky komentov nasranych hracov po ohlaseni ze bude Starcraft 2 rozdeleny na 3 hry, ze to mohli vydat hned naraz, ze uz to maju davno hotove a podobne blaboly tak sa musim teraz nahlas smiat *15*
    • Jestli si nekdo mysli, ze to nemuzou mit hotovy a nemuzou s vydanim cekat, tak se musim nahlas smat *15*
      • Myslis, ze keby to mali hotove tak by prerobili 90% abilit a jednotiek odkedy naposledy ukazali HotS alpha verziu na Blizzcone asi pred rokom? :)
    • oni to musia načasovať, predsa nevydaju sc2 krátko na to ako vyšlo diablo a nevydaju to ani v lete ked nie je sezona na hry
  • U mě Blizzard , po tom fiasku s Diablem III, skončil. Definitivně mi došlo, že ten starej dobrej Blizzard už neexistuje, teď máme Activision. Prodal jsem svůj battlenet account s SCII i DIII a už nikdy si od nich žádnou hru nekoupím. Ať si rejžujou na někom jinym, nejlíp na děckách, který si vychovali na wowku.
    • Nejrychleji prodávající se hra na PC v historii je fiasko. Sakra, ty musiš jet na hodně slušnym matroši. Nebo je to jen debilita?
      • qq qq qq
      • Kterak souvisí prodejní úpěšnost hry s její kvalitou? *7*
        Je snad Justin Bieber kvalitní muzikant?
        Já jako fanda série Diablo, a her od Blizzu vůbec, považuji DIII za totální propadák. Ta hra nemá ani za mák atmosféry, co předchozí díly. Výtvarná stylizace ala wow je otřesná. Tohle prostě není Diablo, to je shitová hra, tak na úrovni Sacred, která akorát těží ze slavnýho jména svých předchůdců. Jediný, co Blizzard zvládl na jedničku s hvězdičkou, je marketing, když dokázal wowkařským ovcím vsugerovat, že tahleta nedodělaná beta s mizernou hratelností a atmosférou, je kvalitní hra.
        Takže Blizzarde už nikdy více.
        • "Kterak souvisí prodejní úpěšnost hry s její kvalitou?"

          Vkládat někomu do úst něco, co nikdy neřekl, není dobrá cesta, jak argumentaovat. Hra je úspěšná, prodává se, tečka. Hodnocení slušné. Teď to podstatné. O kvalitách/nekvalitách sem se nebavil. Na tom se v takovýchto diskuzí těžko můžou všichni shodnout. To je na posouzení každého, protože tvůj názor neznamená nic, stejně jako můj. Jediná objektivní věc, na které se ale shodnout dá, je odborná kritika a prodeje. Závěr? Fiasko se nekoná, alespoň ne z marketigového hlediska, prostě si napsal bullshit, který už nyní neobhájíš. Ale v pohodě, beru to, každý někdy ve zlosti/nenávisti napíše volovinu.

          "Je snad Justin Bieber kvalitní muzikant?"

          Ano, Justin je slušný popový muzikant, i když ho nemusím. Vsadím se o svůj měsíční plat, že tyze sebe nedokážeš vyloudit ani zlomek toho, co on. Mimochodem, máš někde nahrávku jak zpíváš, nebo hraješ na nějaký hudební nástroj? Rád bych si to poslechl, sem kytarista, v muzice se pohybuju, muzikou žiju. Třeba mě překvapí, že každý druhý čech tady z debaty na games.cz je muzikantská perla a přehodnotíš tím tak moje mínění o Justinově docela slušném muzikantském talentu.

          Zbytek tvého postu? Ok, tvůj názor. Já mám jiný.
          • Eh...
            • wow, usogood
        • souhlas 100%
        • dalsi decko co nemuze zpiratit hru, tak tu breci koukam :D
          • Já měl DIII objednaný už několik měsíců dopředu.
            A kromě SCI, DI a wowka mám všechny blizzardí hry koupený.
            • Vzhledem k tomu, že už si údajně prodal účet se SC2 a D3, tak to nemůže být pravda, což?
        • Nesouhlasím. Mám ve hře na všech postavách nahraných dohromady přes sto hodin a pořád se královsky bavím a hraji to skoro každý den. Ano hra má pár chyb , ale všechno vynahradí hratelností. A myslím si že většinu těch malých chyb blizzard opraví patchy. 1.0.3. už je na cestě a vypadá že by mohl hru vylepšit hodně.
  • Veskoslav
    Přijde mi, že nejvíce posílili Zergy, to zase budu muset vymýšlet nové taktiky no:)Ale tak aspoň je sranda:)
  • zda se to jenom me ze treba ty terranske jednotky maji slabou grafiku (malo detailu a polygonu, slabe textury) a smesny dizajn (jako hračky pro deti)?
    a když srovnate jak vypadaji zergove z sc2 a tyranidi z dow2 tak me se zda že tyranidi vypadaji 10x líp, myslím dizajn a uroven detailu. Nektery jednotky jsou v pohode ale vetsina jednotek v sc2 vypada fakt blbe.
  • Asi jsem se minule zmylil. Dnesni hry jsou opravdu zabavny, tedy do doby nez si je zahrajete
  • Ja hravam MP SC2 každy den, a môžem vam povadať len jedno:
    Blizz vas chce zase riadne podojiť, deti moje osprosteneee...
    Kolko rokov vyvijal SC2 a ladil a upravoval a všetci ste mu tlieskali ked to vyšlo, no a teraz vam chce predať zase novu hru, ktoru by nikto bez zmeneneho MP nekupil, tak vymyšla koleso gulatejšie, tak mu zase tlieskajte, aaanooo teraz je to onooo...
    Za par rokov mu budete zase tlieskať a zase budete pocikany, lebo vam chce ešte predať treti diel...OMG MDFK
    • Až bude blizzard vydávat víc her než 1-2 za rok (a to jsou ještě datadisky za snížené ceny) tak budeš mít pravdu...zatím ani raděj nebudu říkat co jsi :)
    • O com vlastne rozpravas? O_O
      Kazdy datadisk v minulosti, ci uz to bol Frozen Throne alebo Brood War, pridal novu kampan a tiez nove multiplayerove jednotky. Alebo aj BW a FT boli zle datadisky, ktorymi nas Blizz chcel podojit?

      Blizzardi uz potvrdili, ze HotS (a LotV tiez) beru ako datadisky, takze tak upravia aj cenovu politiku (v praxi to bude znamenat ze budu stat pravdepodobne tolko ako WoW datace). Mne osobne pripada HotS ako vyborny nastupca prave takych "legendarnych" datadiskov ako FT ci BW...
      • WC ma obišiel, ja tieto panačkovky nemusim, SC su fasa šachy, to ma celkom bavi a BW bol fajn ale multik som nehral, nebol net...
        o čo go: su to proste šachy, tak to vidim ja a neviem ako by sa vam, alebo vašemu znamemu čo šachy hrava pačilo, keby ich niekto furt menil...tak strelcovi pridame viac demage a veža bude chodiť šikmo a ešte pridame dve figurky...hlavne si to ludia kupte je to Cool...lebo Blizzard *1*
        • ...a navyše čo som videl vôbec sa mi nepačilo...zbytočosti, nejake mechy maju večši dostrel ako tanky, potom tanky ako zmysel žiadny namaju...a ine, proste vôbec sa mi to nepači...že terran môže klasť miny, ale to už bolo v prvom SC tak prečo sa to objavuje až teraz ?
    • moment, podle me ja ty jednotky dostanu i když si ten datadisk nekoupim ne? akorat nebudu moct hrat kampan? nebo jak
      • Ne, WoL bude mat iny ladder, ako HotS. WoL v podstate pravdepodobne umre (tiez nebude dostavat ziadne balance updaty ani nic podobne). V podstate to iste ako W3/Frozen Throne alebo SC1/BW za starych cias :).
    • Ako ja to beriem, šak nech vydaju pribehove datadisky, ked už chcu predať SC2 3x *1*
      dobre, povedzme že tie pribehove kampane budu dosť prepracovane a rozsiahle...
      ale že drbu multiplayer, ktory bol podla nich dokonaly ked vyšiel, len preto aby aby sa im pridali na konto tučne melka a pridaju každej rase po 3 jednotky...to mi je važne proti srsti...
      akokeby nestačilo, že každy druhy mesiac vychadza "opravny patch"...
      • kostejnesmrtelny
        No jasně. A kdyby to neudělali, tak ječíš, že nepřidávaj žádný jednotky do MP, a že chtěj lidi podojit akorát na SP kampani, a že je to v podstatě DLC a bla bla bla... A když ne ty, tak deset tisíc jinejch hráčů... Naštěstí na vás na všechny blizzard z vysoka se*e a dobře tak...
        • presne bla bla kto chce hrať MP musi kupiť dalšiu hru a potom dalšiu a zvykať si na nove jednotky aj ked teda že ich je...žerme to čo nam Blizz naserviruje a držme hubu vlastne nie Huraaa Blizaaard...
          nakakať ďalši SC nekupujem !!!
          • kostejnesmrtelny
            Aha. S politováním ti musím oznámit, že meleš srračky... *4*
            Každopádně díky za odpověď *1*
            • lol ty ma teda fakt dojimaš aj tvoje nazory...mtfpč
    • smejki
      tru. celý herní průmysl měl skončit už po Pongu.
      • ...nie všetko čo vy*ere Blizzard je božííí *1*
  • dzoki
    Zas novinky pre hardcore korejcov *1*
    • Ethy
      Asi tak nejak :D http://www.youtube.com/watch?v=zmYhX8fjmo8

      Btw skvelej avatar ;).. Vinipuch! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit