Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro všechny, co tu na to nadávají, tak je to BETA a vývojáři to dělají zadarmo... Ty pohyby sou sic celkem divné, ale oni je nemají jak nasnímat, když na to nejsou finance.... Je jasně, že kdyby je někdo zasponzoroval třeba 10 miliony dolary a bylo by jich 30, tak by hra vypadala jinak...
  • Hratelnost dobrá, grafika taky. Těch pár chyb se snad dá polknout. Neni to BF3. Myslím si, že na to že, hru tvoří 3 lidi a zadarmo je to až moc dobré. Gratuluji
    • omg a ze nezastrelis nepriatela ces ostnaty drot je ok s 2 metrov??? hral som to a je mi jedno kolko ludi to tvorilo,je to na nic ked sa to neda hrat... *16* *16*
  • Kein
    Vzhledem k tomu, že zákopová válka mi nepříjde moc zajímavá, jelikož se odehrávala koukáním z díry do díry a sem tam vlnou sebevražedného útoku přes pole, tak tohle jde zcela mimo mě.

    Co mi naopak chybí, je nějaká hra typu RED ORCHESTRY z prostředí Koree nebo Vietnamu.
    • Teď máš přece tichomořské válčiště... sice to není korejská nebo vietnamská válka, ale džungle si tam můžeš užít dostatek... *3*
  • Tikov
    Mimochodem přišel jste někdo proč to tvůrci s 16 hráči na mapě označují jako Massive multiplayer FPS?
  • Jack1947
    Nepovedlo se moc... ted hraji a fyzika zadna grafika dobre , bYlo jasne ze tady psenka nepokvete prevapilo mne ale ze to hraje spousta cechu... a ze zkusenosti vim ze tohle neni uz vubec dobre. Kazdopadne sanci tomu dam vzdyt je to pouho pouha beta ne.

    Mimoto ze se moc hracu neucastni tymovych bitev... to asi nebude tak zhave nuze mozna je cas zpatky na resistance and liberation...
    • Lawliet
      Pouho pouha beta? Jestli tohle je verze 0,7 tak jsem vážně zklamaný. *9*
  • Magister_Peditum
    WW1 je opravdu nevyužitá, ale tohle vypadá hrozně. Minimálně tedy ty animace ano.
    • Zayl
      WW1 je hlavně nevyužitelná. Bavíme se o konfliktu kde vrchol strategie byl frontový útok skrz otevřené pole který končil gigantickým melee v zákopech. A zbraně nebyly zdaleka tak zajímavé aby to stálo za herní zpracování.
      • Tikov
        Velká válka není jen hnití v okopech na západě (což by mohlo být epické taky- dvě mise v tom samém zákopu řekněme v roce 14 a 18 a ukázat úplnou změnu okolí a taktiky), hráč by si mohl užít i vysokohorskou turistiku, výlety vláčkem či na koni, prohlídku památek v centrech (pro větší variabilitu přidat třeba i revoluci v Rusku).
        Pokuď jde o zbraně- naopak ta variabilita je obrovská, ano správně by měl hráč operovat s puškou (ale to i za druhé války), ale dát mu do rukou kulomety, první samopaly, první útočnou pušku, brokovnice není nereálné.
        K tomu odpočinkové mise v letadlech/vzducholodích/lodích/ponorkách...
      • WW1 neni jen západní fronta. :)
  • Lawliet
    Jako fanda Remarqua jsem se právě začal těšit. *1*
  • "Poilus" a "Landsers" jsou jen pluraly slov "Poilu" a "Landser", oboji znamena plus minus "vojak" (nebo teda "vojcl", jsou to prezdivky).
  • Tak vyzkoušeno a je to hrůza, kdyby to bylo aspoň jak cod 2 rifles only. Musí ještě hodně zamakat.
  • Jack1947
    Ano, pravda mozna pro nekoho to zni zle, jenze her z 1svetove valky opravdu moc neni, (mozna kvuli prave tomu ze se bojovalo v zakopech - tam moc srandy nebylo ... ) *4*
    Jasny byla tu beta Resistance and liberation celkem se i hrala pekne, jenze beta a navic mod to neni to prave orechove , ted tu bude/je hra a to je vice nez dobre, grafika vzdy nemusi byt na prvnim miste, kvalita prevysujici kvantitu taky ok, kdyz se to bude hrat bre tak proc ne. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit