Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě by víc zajímalo, kdy vývojáři vydají optimalizační update, ať se furt nemusím vyhýbat vesničkám, kde mi fps. klesá na 35-45 při zapnutém vsync.
    • byvali doby, kdy 35-45 snimku bylo uz povazovano za velkem ok..dnes se tomu vyhybame :D
      • Lukass
        Tak na konzolich je to furt nedostizna meta.
  • vcera sem si to pustil.... aaaaand things escalated quickly :)))))))
  • Můžu si na iOS pustit nějaké přiložené video??? Prostě se tam objeví reklama a video NIKDY nepřijde. Tyhle stránky jsou už úplně v háji. Tolik bordelu člověk neviděl. Abyste měli z čeho žít je jedna věc, ale aby se to dostalo na úroveň, že tím odrazujete čtenáře... to je na zvážení. Sbohem Games.cz. Po 8mi letech se s Váma loučím. Hodně štěstí!
    • V klidu, dělá to i na androidu - musíš stránku aktualizovat a pak to teprve jde pustit. Místní správci na to pěkně se.ou, uz na to byli několikrát upozorněni, ale hlavně že se pustí ta reklama, že.
      • Mně to ale nešlo ani po refreshi. Stejně ale díky...Mě jen zaráží, že lidi tady lajkujou nesmyslné komenty na systém (kterej používá sakra dost lidí), místo aby něco řekli kloudného jako ty. Grow up people!
      • Btw mám dojem, že to dělá jen u reklamy na Emirates, kdyby se NÁHODOU někdo uracil s tím po půl roce něco dělat!
    • xD To máš za to, že si apple ovečka. pá pá tinkywinky
      • Co to plácáš ty kaštane? Používám jen systém jaký mi vyhovuje. Ty ne? Když to má tolik lidí, myslím, že by to měli optimalizovat. Kecy o ovečkách dnes používají už jen ignoranti, takže gratuluju. Pusť si Ortel a ráno šup na směnu do Kauflandu. Nazle.
  • Jack1947
    Tak hlavně aby tam nebylo plno cheaterů... ale tohle kje poslední věc co v JC kdy chyběla.
    • Od cheatování maj děcka GTA V
      • Jack1947
        Jen aby a pak aby tam neběhala jen 10000 kopií Rica Rodrigueze ale byli tam na výběr i jiné postavy.
  • To je až směšný, co musí modovací komunita dělat za vývojaře.
    • JamesFaith
      Jistě, protože dnes je přece strašná nestoudnost, když vývojáři chtějí udělat jen SP hru a pak jsou ještě tak sprostí, že proti modderům nepodniknou žádné právní kroky.
  • Tož to bych si i koupil. Počkám až hra bude zase ve velké slevě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit