Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chuck Norris dělá na Last of us ? *2*
    • Tilwaen
      V the Last of Us, Chuck Norris je the Next One.
  • Last of Us je moc hezká hra. Příběh Joela a Ellie se mi moc líbil. Atmosféra světa je krásná, má to takovou poeticky zadumanou náladu... simulátor mučení je přesně to, co hře chybělo!

    Simulátor mučení? WTF?!
    • Miserius
      Ono to nic takovyho neni. V tomhle modu proste misto normaln popravy (proste normalnich animaci z multaku pri specialni poprave) mas o neco delsi animaci jak s nim chvilku lomcujes a pak zabijes... A sice ten pribeh a cela hra je spis umeni, ale taky je to neuveritelne brutalni hra *4* (teda, v EU mame cenzurovany neco, ale snad jen v multaku jsem cetl, ty koncetiny či co)
      • Taky jsem o tom slyšel, v Ameru mají navíc nějaké animace smrti, resp. lítající končetiny/hlavy. Hlavně že z bradavek mají za velkou louží kopřivku... *7*

        Každopádně souhlasím, že TLoU je jedna za nejbrutálnějších her, které jsem kdy hrál. Když jsem hrál za Ellie a Clicker mě trhal na kusy, raději jsem většinou odvrátil zrak. *4*
  • Když si koupíte hru a vývojáři její obsah bez keců a zdarma rozšiřují, tak taková investice potěší nejvíce :) (ano EA, nemluvím o tobě)
  • simulátor mučení, jééééé :)
    • jako sorry, ale singlová hra se skvělým příběhem a silnou atmosférou, a pak zapneš mulťák a lidi se tam popravujou a mučej, to by mi fakt přišlo hodně trapný...
    • Protože potřebuješ přebít vlastní mučivou zbytečnost.
  • Spideboy
    Hele stojí ten multiplayer za to ? Ještě jsem nepoužil tne online plass ale hru mám dohranou, moc multak nehraju ale tady o tom uvažuju
    • Miserius
      Pokud mas online pass pro pripad ze to prodas o neco draz, tak ten multiplayer za ty 2 stovky co bys dostal navic rozhodne stoji... Je to totiz po dlouhy dobe (v tom hlavnim modu) vpodstate survival multiplayer kde lezes po mapce a sbiras veci a zaroven se snazis zabit ostatni kteří dělaj totez
    • God-of-War
      Když máš dobrou grupu na Co-op, tak určitě. Doporučuju.
      • TLOU je první hra, kde mě multiplayer baví. Doopravdy. Každopádně nic to nemění na tom, že je to pořád pouze sekundární věc a pokud nejsi multiplayer fanatik, stejně tě to poměrně brzo omrzí.
  • Hra co mě po tolika letech existence PS3 donutila si tu konzoli pořídit. *14*
    • Je nás víc.
      • +1

        Mnohem víc. *1*
      • Mě to donutil Metal Gear Solid 4 a HD Collection a udělal jsem dobře.
        • A mna The Last of Us a Metal Gear HD a 4 :D A ze to vobec ale vobec nelutujem :D
          Btw multak som este ani nezapol. Mozno je ten pravy cas :)
  • God-of-War
    Musí udělat další díl... Prostě musí.
    • Taky bych se za něj přimlouval, ale co jsem zaslechl, tvůrci by klidně nechali příběh Joela a Ellie navždy ležet tak, jak je. Nicméně komerční úspěch se určitě nějak zúročí.
    • ... ale pro PS4
    • Miserius
      Ja bych se docela bal aby to nejak nezkazilo ten prvni dil, protoze to je fakt jeden z nejlepsich hernich zazitku pro me :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit