Přejít na výpis diskuzí

„Muziku k Duke Nukem: Total Meltdown buď miluješ, nebo ji nemůžeš vystát“ – rozhovor se skladatelem Markem Knightem

17.8.2018 22:06
Mars Vertigo 14 příspěvků

Marka Knighta na ulici určitě nezastavují tolik jako Chrise Robertse nebo Petera Molyneuxe. Přesto se tenhle britský hudební skladatel klíčovou měrou podílel na vzniku či portování Wing Commandera, Populous, Dungeon Keepera, Duke Nukema a dalších nezapomenutelných herních legend. Během své bohaté kariéry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim.zaty

A nebo si na ni nevzpomínáš, což je můj případ :-)

• Ilusiveman
  • Anon-ym

Jako čistý konzument toho o herní hudbě a jejím skládání moc nevím, ale super rozhovor. Těším se na druhou část.

• Ilusiveman

Nejsi ty "Marsuv Vertiguv" bratr, podle způsobu jakým se vyjadřuješ?

• Anon-ym

Něco mi uniklo, nebo už je dneska moc edgy někoho pochválit za něco?

• Still

Ale copak, přebral ti holku, že jsi tak na něj nasranej? 😂

Spíše je to trapný, to tady takhle o něm zbytečně zaspamovat...

• i586

Když už jsme u toho:

https://m.youtube.com/watch?v=gsvvIut19uA

Metalový koncert všech map z Dooma.😎

• Jack1947

Legendární komu nehraje dodnes v uších, jakoby nebyl 😉 Třeba na Doom si tolikrát nevzpomenu... ale DUKE je klasika😎

• Jack1947

Celkově ta devadesátková herní tvorba byla celá zajímavá, kde je dneska nějak zapamtovatelnej pamětihodnej song ? sice jsou vyjímky ale ve finále jich moc není.

• Taronyu

Určite sa nájdu. Jeremy Soul a jeho tvorba napríklad. Alebo Nemci majú na herné soundtracky talent. Séria Anno alebo Gothic.

• Jack1947

No jistě ale to je jen zlomek toho co z poslední 10 let minulého století.

• Ilusiveman

Právě. Jenom nechápu, kde se ten Sea of Thieves hráč Mars Vertigo rozhodl, že on ma co řict k hudbě?

Já furt čekám na jeho gamesplay nabitej srandou u Sea of Thieves.. :D važně bych člověka co dokaže dokrve branit takovej "produkt dnešni doby" nepouštěl k něčemu co je na uplně jiné vlně.

Přijde mi spiš něco jako "Lego Harry Potter part 2" Level týpka.

• Jack1947

Co? třeba má hudební vkus kdoví...

• flash789

Nejlepsi verze zde. Aneb kdyz zak predci mistra:)

https://www.youtube.com/watch?v=g-y0MdPXslo&t=0s&list=FLI1JwGTq2p71Y_N_qmfmOUA&index=7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit