Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    No, pokud to bude stejnej nářez jako Dear Esther (resp. bude to něco úplně jiného, než co nám ostatní hry předkládají), tak se na to budu těšit.
  • Dámy a pánové... Amnesia byla hra která mně způsobila několik téměř zástav srdce a Dear Esther byl zase zážitek jako z jiného světa, nikdy jsem si neodnesl z "hry" takový pocit úžasu jako právě z Dear Esther, o hře samotné bych mohl mluvit hodiny a hodiny i přes to že je tak krátká. Jestli tohle nebude pecka tak prodávám PC, protože nic lepšího snad vyjít z mýho podhledu ani nemůže !
    • Myslím si, že není třeba slovo hra dávat v případě Dear Esther do uvozovek. Jsem zvědavý, jak se s tím tady v recenzi poperou, dost mě znepokojilo, když v podcastu Martin Bach řekl "podívej se na youtube, to máš to samý" a někdo mu tam tuším i přikyvoval (ale nevím, jak moc vážně to mysleli).
      • V uvazovkách je to proto, že se to nedá tak klasifikovat, je to spíš audiovizuální zážitek a to popravdě božskej ! I na mé asi 5 let staré sestavě běhá všechno naprosto plynule na maximální detaily ! :) A to aby se člověk podíval na youtube je úplnej nesmysl, tohle si musí projít každej sám, na vlastní kůži...
        • Jasně, ale jen pokud přijmeme dost úzkou definici slova "hra". Každopádně hodně lidí to odepisuje jako "film, kde musíš držet šipku dopředu", což je samozřejmě blbost, interaktivita je u Dear Esther strašně důležitá, ale ten způsob, kterým je použita, je dost jemný oproti klasickým hrám a dost lidí to prostě moc nevnímá a pak tvrdí něco o youtubech a spol. Strašně příjemně mě překvapilo, že tady v diskusi to nikdo zatím neudělal i když to dělají i někteří recenzenti na velkých světových serverech.
          • GlaDOS
            Taky jsem za to rád. Na diskuzi na Steamu si tak polovina lidí stěžuje. Nic si o hře nepřečetli, bez rozmýšlení to koupili, čekali od toho asi nějakou superinteraktivní adventuru a pak si stěžují. Já ale zatím na žádnou jinou hru nezíral s tak otevřenou hubou. Když jsem vstoupil do těch jeskyní... úžasná atmosféra. Ale byl bych radši, kdyby thechineseroom dělali na Everybody’s Gone to the Rapture a gameB. Amnesii bych nechal být. V nejlepším se má přestat. I tak jsem ale na jejich spolupráci hodně zvědavý.
            Edit: Aha, takže ta gameB bude nejspíš ta Amnesia.
  • Amylee.Anderson
    Jestli tohle nebude skvělá hra, tak Half-Life neni moje nejoblíbenější hra. *14*
    • Gravity Gun nepřekoná ani stroj na zebry , natož na prasata*1*
  • Ellendway
    Těším se jako malé dítě. Tyto hry bytostně nesnáším ale zároveň je miluji.
  • I kdyz je mi 24 let, rad se posiram :)
  • Mechwarrior_bw
    super, ak na tom bude pracovať aj Rob Briscoe tak si asi streknem do treniek ...
  • Blue.Shark
    Alternativní univerzum? Neznámý stroj? Drsná atmosféra? Tak tohle se mi po čertech začíná líbit! *12*
  • AAAAAAAAaaaAAA to bude žrádlo! *16*
  • Kurňa, to bude paráda. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit