Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUPER ! *3* Myslím si že to bude lepšie ako predošlé Caesar in Gaul... Už len očakávam Sparta vs Perzia alebo niečo také...žeby Alexander ? Veľmi by ma potešilo s Grékmi ťahať na východ *3*
  • Magister_Peditum
    Hmm, takže další DLC, kde jen změnili kampaňovou mapu a přidali 2-3 nové jednotky... K čemu, když v podstatě to samé je už součástí původní hry?
  • Děkuji CA za další zcela jistě nadupaný DLC, ale já si ještě nepořídil ani ten první, jelikož v marné snaze čekám, kdy se konečně chytnete za rypáky a celou hru předěláte tak, aby byla hratelná a nedělala neustále sérii TW ostudu, myšleno kompletní předělání systému a strategie bojů jak na mapě, tak v bitvách samotných, překopání nesmyslné UI a také by mohli něco udělat s tím katastrofálním interfacem, jelikož to je naprostá hrůza ...
    • Podstate s tebou súhlasím až na interface.... Ten je podľa mňa veľmi dobre stvárnený, má to svoje osobitné čaro ako malo to svoje v Shogune *3*
    • Naptosto vystizne. Mam uplne stejne pocity. V ostatnich TW mam nahrano stovky hodin, u Rome 2 pouze par desitek...
      • fallanga
        Jsem na tom dost podobně, až na to, že jsem vynechal už ty TW z moderní doby (Napoleon a Empire). Jinak v každém mám odehráno spoustu hodin a nikdy jsem se nenudil, zatímco tady jsem nedohrál ani jednu kampaň.
  • Llour
    Jediná dobrá zpráva okolo Rome 2 za poslední týdny je tam, že proběhl Modding Summit 2014. Tak snad pánové z CA nespali a zapsali si všechno, co jim tam bylo řečeno. *5*
  • fallanga
    Tuhle hru už žádné DLC ani patch nespraví. Nikdy to nebude mít kvality prvního dílu.
    • Inquisitor
      Teď je zrovna první díl v bundle, tak není co řešit.
  • Tu arkadu este niekto hra ? ved je to pi.covina ktora z predoslymi total warmy nema nic spolocne.
  • Bohužel stále nevidím žádné DLC, které by udělalo z této hry STRATEGII.(
  • peaNutz
    Punské války sou moje oblíbený téma takže doufám že to nezmrší. A upřímě nebýt mojí lásky pro tohle téma tak to za tu cenu nekoupím. Za cenu posledních dvou DLC by mohli vydat plnohodnotnej datadisk a ne DLC. Ikdyž je jasný že za touhle politikou stoji SEGA tak je to smutnej pokles.
  • slavek.skara
    Hmmm na jednu stranu mám serie TW rád na druhou stranu to zjednodušování mě leze na nervy...když vezmu v potaz komplexnost TWMED 2 a Rome 2 je to propastný rozdíl co mě mrzí. Neříkám že Rome 2 je špatná hra dohrál jsme ji pětkrát a bavila, ale tyhle mini campaně které jsou nemastné a neslané mě přijdou o ničem. Dokázal bych si představit že by šlo hodně ještě zapracovat na hlavní hře..nové národy (Behemové třeba v hlavní Campani :) ), jednotky, stavby v městech, atd....

    Abych řekl po pravdě docela se děsím až vyjde Med II protože dle autorů Total War je hlavně o Válkách což si nemyslím....TW je o všem..o ekonomice, politice, stavbách, náboženství a válkách a pokud tohle budou zkracovat a nechávat jen válku tak ta hra hodně upadne.
    • myslis az vyjde medieval III? Co vim rome 2 je na delsi dobu jejich posledni dil z TW. ted budou zkouset jiny zanry (v minulosti min. udelali dve jiny hry a co vim, nebyly nic moc). A pokud budou opravdu delat M3, tak doufam ze bitvy nebudou trvat cca 8 min, jako v r2 :d a taky napr. ze nebudou davat na pole nekam vlajku, kterou kdo driv obsadi (driv k dojde a pocka minutu) vyhraje :d

      doporucuju vsem, kdo r2 haji https://www.youtube.com/watch?v=DXkWfEIALxM a https://www.youtube.com/watch?v=L6eaBtzqqFA . mozna jim to trochu otevre oci a uvedomi si, ze rom mohl a mel vypadat mnohem lepe. No a mozna, kdyz takovych hracu bude vic, bude se CA snazit snami priste nevyjebat
      • zacal som s teraz s fall of samurai a najviac do oci bije krasna grafika spolu s vybornou opt. , neviem sa zbavit pocitu ze shogun vyzera lepsie ako Rome2
        • Ano, takovy pocit mam i ja. A to jen jedna z desitek veci co mi na R2 silne vadi. Hehe, ted si jsem si vybavil rozhovor s hlavnim programatorem AI, jak se pysne chlubil, jaka to bude pecka, ze delal AI uplne novou a bude chytre reagovat na ruzny podnety apod kecy). Rozhovor po vydani hry nekdo pekne sestrihal a vlozil tam par zaberu z opravdove hry, jak AI na vsechny mozny zpusoby kolabovala :D Ale s tim uz nic neudelame. snad vyjde nejaky komplexni mod ktery zlepsi situaci jako darthmode u empire. Jen je mi lito moderu. kazdej tejden vyjde nejaka aktualizace a kazdej tejden musej svuj mod upravit :d a takle to jde o vydani hry. CA meli rozhodne hru vydat min. o pul roku pozdeji, ne-li vice. Mozna na ne tlacila sega. Kdo vi.
          • ten někdo, kdo to takle suprově sestříhal byl Angry Joe :)
  • Tyto DLC mi vadí na RTW 2 nejvíc, protože jsou to věci, které byly svým způsobem přítomné už v prvním díle. Ano, některé historické bitvy se tam dostaly třeba Dartmomodem, ale i tak. Když už jsme u Darthmodu, ten nabízí obří mapu a spousty vylepšení - a ostatní velké módy taky. Nejsem si jistý zda drobnosti v takových DLC jsou to pravé. Lepší by bylo vyšperkovat (ale nepřekombinovat) původní hru, která by se hrála jedna báseň, a zbytek nechat na komunitě. Zkoušel jsem hodně módů na RTW 1 a fungovaly bezvadně. RTW 1 je tak dobrý, že asi už nikdy víc dvojku nezkusím. Několik zásadních věcí tam prostě už bude napořád, a patche to nijak nemůžou změnit. Např. interface v bitvě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit