Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamesplay je na youtube uz par let, mel to nejaky rusak, buhvi jak se k tomu tehdy dostal. Hra rozhodne nebyla az tak zastarala, 3D z te doby je dnes az na vyjimky zlo, naopak kreslena grafika je nestarnouci. Dodnes me mrzi, ze hra nikdy nebyla kompletne dokoncena a nevysla, podle me to blizzard tehdy podcenil, holt Warcraft tehdy jeste nebyl takovy pojem. Ovsem kdyz clovek vidi, ze hra byla skoro kompletni, je zmareni celeho vyvoje dost nepochopitelne.

    Jestli to konecne jde nekde stahnout - jdu do toho!
  • Nahlaseno pravnimu oddeleni spolecnosti blizzard
    • Tak a je hotovo... Adam nejdyl zejtra ban do vsech her Blizzard Activision a jak se dozví dalsi výrobci tak to bude následovat. Zákaz na všechny akce, bude moci recenzoval jen ty pixelovy retro kousky co nám omladina vytváří.... Nasledovat bude půlroční snížení načítání rychlosti stránek games.cz a místo reklam rok a pul omluva Blizzardu. Wir schaffen das
  • Lidi, kdo to prošvihl mrkněte na datoid.cz stačí zadat název hry, já už hraju a právě jsem se dostal z vězení :)
    *3*
  • ...lol - tak jeste dva roky meli pockat a pak je to po 20ti letech legalni, nebo ne? jouzo.. rozlisuj novou hru a 18 let starou hru nadsencu + lidi co si to vubec stahnou pokud jim ted neni kolem 45 let. a maj jiny starosti. omg.
  • Víte někdo co znamená téměř hotová? Dá se to dohrát? Nebo chybí jen některé animace?
    • solomon.short
      pry chybi uplne zakonceni a nektere dialogy. tudiz predpokladam ze to dohrat nelze
  • "Mocná ruka legálního oddělení Activision Blizzard" se patrně nebude dívat s pochopením na to, že Tiscali navádí k porušování autorských práv. Což navádí, že. A to smrdí pěkným průšvihem. Že Homolovi zakážou účast na všech jejich akcích, bude už jen taková třešnička na dortu. Jak tohle někdo mohl pustit k publikování? *7*
    • Pokud budou Blizzard rozdávat zákazy vstupu za tenhle článek tak bude na jejich akcích o dost menší účast tuhle zprávu zveřejnila spousta herních webu. Nedělal bych z toho takový drama. Dík Adamovi za clanek
      • "tuhle zprávu zveřejnila spousta herních webu" - a kolik z nich nabádá k tomu, abyste si to na torrentech stáhli?
        • Na většině byl Link na původní mediafire
          • Jinak si hru nezahrajes
            • Ty jsi psal zákazu vstupu na akce a tak. Zabránit šíření je jasnej krok ale další nebudou. Apropo je to dobrej kousek... hrál sem asi hodinu a něco a jeste se k tomu vrátím za chvíli. Jinak je podle mě dle vaší etiky horší dat Link na stažení nez napsat ať si to obstaras na torrentu. Navíc v případě že se to jinak legálně sehnat nedá. Můžeš to oželet a nebo prostě si to stahnes... no co. Hlavně kolik lidí to bude hrát... jak psali nize my pametnici Zacka mc Krakena nebo jak se jmenoval, Larryho a Monkey Islandu. Promiň ale děláš z komára velblouda...
            • Blizzardu, resp. Activision to jedno není, kdybys pořádně četl článek, tak zjistíš, že se aktivně proti šíření té leaknuté verze brání. Bohužel je pravda, že i některé velké herní weby odkazovaly na diskusní fórum, kde se ten leak zveřejnil (posílání na torrenty je, co jsem tak koukal, české unikum). Nevím. Myslel jsem, že aspoň na západě je etika herní žurnalistiky trochu dál, než u nás, ale v tomhle případě jsem se spletl. Na druhou stranu si Homola může oddychnout, vedle IGN a Kotaku jsou Games.cz malá ryba. *4*
            • No tak je to nikdy nevydanej kousek 18 let Starej místo abyste byli nadšený že si to muzete zahrát tak rejpete. Blizzardu je to jedno. Maximálně tímhle docílí toho že tu hru možná vydaj. Hrál sem včera sice chvíli ale je to parádní návrat zpět v čase.... Dneska se na to mrknu poradne..... pro mě je p. Homola hrdina, ochránce kulturního dedictvi
    • solomon.short
      tak hlavne nezapomen (jako typicky cech) Alese Blizzardu napraskat *3*
      • "Jako typicky cech" - nesnáším tenhlencten """argument""". Protože práskat se nemá, to dělaj jenom malý čecháčci, fůj. Co nějaká poctivost, úcta k zákonům, k práci ostatních? Když někdo zavolá policajty na vrahy/zloděje/vandaly, tak to je taky nějakej blbej typickej čecháček-práskač? Anebo práskat se smí jenom fakt vážný věci? Protože utorrentit si něco je přece ok, to by napráskal jenom debílek, cho cho cho! Fakt hnus.
        • Chces tedy rict, ze mezi tebou uvedenymi priklady z fyzickeho sveta a torrentem hry co se nikdy ani neprodavala nevidis zadny rozdil? Nerikam, ze je to spravne, ale tuhle "lawful good" logiku asi nikdy nepochopim.
          • solomon.short
            asi hral Baldurs Gate za paladina no... taky ma pravo na nazor :)
      • Jakyho Alese? :)
        • solomon.short
          ja si je proste budu plest porad :D mea culpa, Adama jsem myslel...
  • A uz je to down :(
    Leta na to cekam az se to dostane na svetlo bozi a ted to prosvihnu... nechce tu nekdo kdo to stihl sosnout udelat reup treba na uloz.to? tedy samozrejme pokud neni neco takoveho pravidlum (pokud ano, omlouvam se a ignorujte/smazte tento prispevek... ale kdyz je tu o tom cely clanek tak by to mohlo byt "košer").
    • Na uložto už to je taky sem to tam stahoval
  • Videonávod: https://www.youtube.com/watch?v=CfQLnqWWJ1g&list=PL30KoAH35jUfsZ5lW0TKIeIAnfpLad1_n
  • Ja si tady nehraju na svateho, ale prijde mi naprosto neuveritelny a jako silenej ulet, ze ve clanku na zpravodajskym webu nekdo napise "staci se podivat po torrentech"! To jsme v roce 2000 na fanouskovskym webu ctrnactiletejch kluku??
    • Rozdil mezi sdilenim torrentu a zminenim se o nem je velky rozdil :-D A kdyby jsme slovickarili, v clanku neni nic o tom, ze mas bezet na torrent a stahnout to
      • To je jak napsat "běžte bukkrovi rozbít hubu na adresu XYZ" a "bukkrovi je obecně možno rozbít hubu na adrese XYZ". V takovým případě bych nechtěl hledat deset rozdílu. *4*
        • To první je navádění k trestnému činu případně přestupku to druhy je prostá informace. Já v tom rozdíl vidím jednoznacnej.
    • Cože :D :D :D Torrenty se a p2p se využívájí úplně běžně i na legální sdílení dat, nejenom na pirátění her ty nunýnku :D
      • Jojo, devadesát devět procent provozu na torrentech jsou fotky z dovolené a linuxové distribuce. *1*
      • To je samozřejmě pravda, ale práva na tuhle hru jejich současní šiřitelé nevlastní.
        • O tom jsem se ani slůvkem nezmínil.
    • V roce 2000 žádné děcko torrenty nepoužívalo
    • Tak muzete dat odkaz na "legalni" zdroj, kde lze tuhle hru poridit *1*
      • Legální zdroj není, protože držitelé autorských práv _nechtějí_ ten software nikomu licencovat. A přes to nejede vlak.
  • BoB.2
    Škoda že většina lidí co se na to hru těšila už nejsou naživu.
    • A někteří se ještě ani nenarodili..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit