Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pre mna mod roku CSLA pre Armu 2 OA.. AJ ked to vyslo zrejme skor, ale tak az tento rok vydali kampan k tomu a dostal som sa k tomu az teraz. podla mna parada
  • je aasi to, ze to sponzoruje EA so svojim ORIFAILOM, teda spolocnost, ktora na komunitu sere a miesto modovania a znovuhratelnosti stavia na P2W a DLC. Ta trapna EA sa asi uz dobroty nevie, kam vopchat, fail s Bugafieldom 4 nestacil, zda sa.
  • Hlasuji pro Critical Point, tento mod je vytvářen herní communitou již 5 let. Jedná se o nástupce hry Tactical Ops, momentálně je hra v alpha verzi, na Steamu dostal zelenou.
    Podpořte communitu Tactical Ops a hlasujte pro hardcor FPS Critical Point. Více na http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=92955708
  • BrutalDoom
    Stalker:COP Misery
    Morrowind rebirth 2.5
    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Blue.Shark
    Je pro mě nesmírně zajímavé pozorovat, jak se herní nadšenci dokážou sebrat a udělat modifikaci, která v mnoha případech obsahově vydá za datadisk, či rovnou plnohodnotnou hru. Jen je škoda, že těch modů je takové extrémní množství. Nakonec není v lidských silách je všechny vyzkoušet a patřičně ocenit. V samotném hlasování mě pak mrzí, že je závislé na velikosti komunity dané hry; to ale nejde nijak uspokojivě vyřešit. Výsledky mě každopádně velice zajímají a nejlepší mody si moc rád vyzkouším.
  • Pro mě je mod roku rozhodně The Great War pro Napoleon: Total War
    • Ten se hodně povedl :), já dal hlas skoro každému módu, protože nešlo vybrat jen jeden...
  • Brutal Doom. Nevim o jiném modu co by dokázal takto nakopnout a naleštit starou legendu a ukázat ji nové generaci, která originál nehrála.
    • *16* *16* *16*
  • Dufam ze potom ako vysli nastroje pre COH2 tak sa komunita ukaze, kedže mody k jednotke patrili k najlepsim vobec:)
  • jonatan.hanzlik
    Rozhodování mezi Third Age pro Medieval II Total War a KOTOR II Restoration nakonec rozsekl skvělej The Dark Mod *14*
  • Kdyby nebyl MISERY mod (S.T.A.L.K.E.R.) tak zabugovaný, byla by to jednoduchá volba.
    • vote muzes dat vice modum...
    • k MISERY sem se ještě nedostal (nějak nemám náladu hrát 2.0 když sme před tím hrál 1.2), ale určitě bych neřekl že je to nejlepší mod roku ve srovnání s jinýma je to nic moc :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit