Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alien5
    Takze multicrew lode press verze ZDE :https://www.youtube.com/watch?v=1qLcXt9Hxxo

    A clanek v CZ : http://www.star-citizen.cz/gamescom-2015-prezentace/#more-8761
  • proc tu neni video o multicrew lodich? to je clanek zplacanej o prestavce na obed, kdyz redaktor trunil na wc, ne? naprosta vetsina zasadnich informaci chybi...
    • Pokračovanie možno zajtra *1*
  • faitheater
    Já mám problém s posledním launcherem a W10. Hra se mi odmítá spustit, pouze zahlásí Star Citizen has stopped working.
    Nemá někdo nějakou radu?

    Na W8.1 jsem hrál bez problémů, na W10 to nejde ani spustit :/

    Rád bych dodal více informací, ale bohužel hra se mnou odmítá jakkoli komunikovat...
    • walltar
      A stáhnul si nový launcher s patchem 1.1.6?

      Popřípadě zkusit stáhnout Net Framework 3.5 https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21

      Jinak nevím, mě to na W10 jede bez problémů.
  • předpokládám, že tento srpen? a ta hospoda bude v celem vesmíru jedna? takže něco jako hangár? ehm .. to bych asi přežil i bez toho..
    • Sithard
      Ano, pochopil jsi to naprosto spravne. V celem vesmiru bude pouze jedna hospoda a pro pristup musis zaplatit 200 ecek.
      • alien5
        Pro hatery 2000E tak si priplatis :)
    • V persistent universe bude samozrejme lokácii na planetách viac (+ vesmírne stanice) a každá bude obsahovať vlastné obchody, zariadenia a hospody. Je to taká odpočinková lokácia na stretávanie sa, zháňanie kšeftov, liečba, oprava lode, nákup/predaj a veľa ďalšieho.
    • walltar
      Bude tam jedna lokace ... To co je na tom videu.

      Je to prakticky jen ukázka toho jak ty lokace budou vypadat, zatím nebude ani žádný gameplay.

      Ve hře finální se počítá s cca 400 lokacema (hangár taky nebudeš mít jenom jeden) ale nevím kolik z nich bude mít bar, nebo vůbec nějakou infrastrukturu.
  • 2028: prave jsme tam pridali zviratka
    2038: pridali jsme jidlo, muzete jist v hotelech co hrdlo raci
    2048: uz muzete s lodi i letat okolo planety
    2058: muzete s lodi letat i pristavat, nakladani lodi zase priste
    2068: lodi lze manuelne nakladat, v pristim updatu, vykladani.
    2078: tak uz jsme od vas, mila paka, vybrali 100 miliard $. Takze odted si vylizte P. byyyyy *15*
    • Děcka mají prázdniny... je to poznat :D
      Nevím proč SC musej všichni hejtovat, asi milujou EA, UBI a jejich styl vývoje her :)
      • to vis, mrzackove z konzoli maj z tehle hry mindraky, nejak si to lecit musej *15*
        • Njn, co naděláš, prostě lidi by tu hru chtěli i na konzolích (v což doufám BTW též, nemá pro mě smysl kvůli jedné hře kupovat lepší PC než mám už dva roky), tak se nediv, že se i takoví lidi v diskuzích objevují a nepíšou tam úplně nadšené věci. U konzolových exkluzivit se tohle objevuje furt, tak je hezké, že si to zažijete na taky.

          Osobně jsem ale vážně za PC hráče rád. Konečně na PC po 10 letech (Crysis) vyjde taky jednou zajímavá AAA hra, která na konzole zatím oznámená není (snad tedy později).
          • walltar
            Nečekal bych SC na konzole... Chris má celkem nerealistické požadavky na to aby vůbec začal o konzolové verzi přemýšlet. Například by si Sony/MS museli tu verzi zaplatit, protože peníze backerů do toho nedá. Nebo by mu museli dát možnost v tom jak a kdy updatovat hru.

            Plus pochybuju, že současná konzole by tu hru utáhla, bez úpravy grafiky.
            • Již před rokem když poprvé prezentovali první verzi social modulu ( lokace na videu v článku, kde naprostá většina byla nedodělaná a chyběli tam efekty atp... ) tak CR řekl, že by bylo potřeba minimálně 10next-gen ( ps4/X1 ) konzolí aby to vůbec rozjeli na pár FPS.

              Teď tu lokaci rozšířili, zkvalitnili textury, efekty a přidali "pozadí" - takže náročnost ještě stoupla....
  • walltar
    Jinak pokud by si někdo chtěl zadarmo zkusit alpha testovací modul Arena Commander, tak je teď Free Fly Week... do 19. Srpna

    Na stránce https://robertsspaceindustries.com/promotions/gamescomflyfree2015 stačí zadat kód: GAMESCOM2015

    Každému to otevře (i těm co mají nějaký balíček s lodí) všechny lodě. Nevím, jak je to s přístupem do MP, ale SP je tam určitě.
    • Lukyz
      Díky, jdu to vyzkoušet. BTW opět bych tě zkusil zneužit pro radu namísto Googlu, mám takový pocit, že tam mám nějaký FPS lock, protože nehledě na detaily nebo rozlišení se nedostanu nad 30FPS resp. to za jakýchkoli okolností drží 29-30 snímků. Nesetkal jsi se s tím někdy? Díky za info
      • walltar
        Jo je tam zapnutý Vsync a ten to blokuje na 30FPS pokud nemáš dost.

        Zmáčkni ";" (Otevření konzoly, pod esc) tam napiš "r_VSync 0"

        Potom ještě celkem dobré je vypnout motion blurr ... "r_motionblur 0" což ti myslím i přidá pár FPS.
        • Lukyz
          Díky moc! Po práci to prubnu společně s těma loďkama *2*
  • alien5
    Jenom porad cekam na pana XY :))) to zase bude hlina :)
  • Bože dobrý, proč jsi stvořil tak debilní národ jako jsou Američani? Proč proboha musí kvičet, řvát a pískat při každým slově? Nedá se na to video koukat, jak tam furt ten dav vygumovanejch palic vydává zvuky jak v nějaký zoo. Nebo byli vstupenky zlevněný pro tmavší obyvatelstvo?
    • alien5
      No ale na kazde akci ad fotbal hokej nebo gamescom lidi vzdy kvicej to je normlani dokonce si prectav i ve kine je lepsi zazitek kdyz je vice lidi :) vitej na planete zemi :)
      • walltar
        A to já zase chodím do kina když je tam co nejmíň lidí. *1*
    • walltar
      Většina těch lidí jsou Evropani. *1*

      Akce byla na Gamescomu v Kolíně nad Rýnem.

      Ale můžu nabídnout soupis informací z prezentace... http://www.star-citizen.cz/gamescom-2015-prezentace/
      • Ups *1* No já vlastně vždycky věděl, že jsou všichni lidi debilní stejně *13*
        • To doufám ne, protože třeba z tebe ta debilita přímo cáká
  • walltar
    Jinak tohle je video, které z poslední Prezentace oslní mnohem víc, než to planetside. https://www.youtube.com/watch?v=1qLcXt9Hxxo

    První ukázka multicrew + large world. Je to verze pro tisk, takže bez nějakého komandování a režírování od Chrise.

    Pokud bás zajímá přímo to co bylo na prezentaci a bylo hráno na živo, tak tady: https://www.youtube.com/watch?v=a9rqPp_Cyk4
    • Vsetko ok, ale nechapem ako mozu robit prezentaciu s interlace-ovanym videom...navrat do 2003.
      taketo veci by mali mat s tym rozpoctom co maju a za ten cas co to robia, zmaknute.
      • alien5
        No jde o to ze tohle neni komercni masina jako EA , Activision atd.. tady jsou programatori a hraci a tohle je pratelske pokecani u ukazka v realne akci s aktualnim progresem o hre. Neni to jako na E3 kde das za prezentaci 2 miliony, oni ty penize radeji daji do hry nez aby byla hyper super bombasticky videoklip pro deti :) Pochop tady neni zadny vydavatel jen vyrobce a diky tomu 99 procent penez jde do vyvoje a ne ze 50 na propagaci a 50 na vyvoj. Dost z nas je uz starsiho veku a navstevnici tam chodi popijet pokec osobne s vyvojarema vyfotit se a je to pratelske setkani lidi co maji radi tuto hru a jednou na stejne vlne :) a vedi o cem to je co tam bude atd.. TAK ASI TAK :)
  • Blue.Shark
    Vskutku krása. Co mě ale zvedlo ze židle ale nebyl Social modul, ale ukázka rychlého cestování vesmírem a obsazení opuštěné multi-crew lodi. Upřímně jsem hýkal nadšením, když ukázali, že je nutné manuálně nahodit několikery systémy, aby bylo možné s lodí něco dělat.

    Naprosto mě také okouzlilo stanoviště zaměřené na modulaci štítů (engineering?), kde se naplno ukazuje to, co Star CItizen má a většina ostatních her ne - téměř žádný prvek ve hře není jen tak ze srandy. Všechny ukazatele mají svůj smysl a designové vychytávky, které sice hezky vypadají, ale v jádru jsou tam jen pro potěchu oka, jsou omezeny na minimum. To zahřeje u srdce.
    • walltar
      A to všechno co si tam viděl byly celkem prvnotní placeholdery.

      Opravování lodních systémů bude často zahrnovat víc, než otočení kolečkem, ale půjde o diagnostiku a následnou výměnu součástek. A pokud ty součástky u sebe nemáš, tak ti zbude maximálně nahodit beacon a modlit se aby ti někdo přiletěl na pomoc. *1*

      Ty stanoviště na modulaci budou různé ... Máš štíty, zbraně, energii, komunikaci, skenery. A každá bude mít podobnou obrazovku. Takže velké lodě už budou zábava spíš pro větší organizovanou skupinu.
      • Já nevim, na jednu stranu to zní úžasně, ale na druhou stranu hrozně HC. Kdyby se v tý hře dalo žít, tak ok, ale takhle...nějak si nedokážu představit, že by si člověk mohl SC zapnout jen na 1-2 hodinky denně, aby si zahrál.
        • walltar
          Ale jo, jen prostě musíš lítat spíš menší lodě a na obsluhu těch stanic si najmeš NPC.
        • Tak dokazu si predstavit, ze si to na 2h zapnu, sednu do stihacky a splnim nejakou jednu nebo 2 mene narocne mise. Nebo kamosovi pomuzes s doprovodem jeho ,,nakladaku,, skrz nebezpecnou oblast. Samozrejme si asi nezalitas s nicim vetsim nez byly ty lode v ukazce a i tak ,,efektivita,, nebude diky NPC posadce 100% ale porad to muze byt super zabava.

          Nehlede na to, ze jeste pred multiplayerem vyjde single pribehova kampan, coz bude asi takovy hlavni ukazatel toho jak se cela vysledna hra povede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit