Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Páni to vypadá nádherně
  • Asi tak - na tabletu neurazí , na PC zapadne a na Switch ...bude jedna z nejprodávanějších už kvůli tomu že her je tam málo :/
  • Jedničku jsem hrál na 3DSku a byla to velká zábava.. Na handheld dobré, ale na PC se budu radši věnovat plnohodnotnějším hrám..
    • Co jsou to plnohodnotnější hry?
      • Pokud ti nestačí zdravý rozum, pokusím se odpovědět - Takové hry, které jsou schopny více využít formát PC a zabaví mě, aniž bych měl pocit, že čas před počítačem jde v tu chvíli využít lépe. Třeba FTL je naprosto jedna z nejlepších her svého žánru co znám, ale na tabletu je rozhodně lepší (tj, zábavnější, hratelnější), než na kompu. - Takže FTL je na PC neplnohodnotná hra, kdežto na tabletu jedna z nejplnohodnotnějších. Zase Civku / Starcrafta si na konzoli/tabletu nezahraješ, páč prostě a jednoduše k pohodlnému hraní potřebuje myš. Prostě různé věci se víc hodí na různé žánry her.

        Porovnej jakoukoliv PC Civilizaci s konzolovou (ale také PC) Civ: Revolution. Tak vypadá "plnohodnotná" hra, oproti "neplnohodnotné". - Doufám, že jsem ti odpověděl dostatečně.

        Samozřejmě nijak neshazuji konzole. Ty mají také své silné stránky, ale třeba já nemám televizi, tak si těžko vychutnám pohodu s konzolí v obýváku.. *3*
        • ftl je na pc nejlepsi, smrdlat to na tabletu, tak me asi vomejou
        • Otazka byka spatne polozena. Mela zaznit co je na hre SteamWorld Dig 2 neplnohodnotne.
          • Dvojku jsem nehrál, tak nevím. Jednička byla pěkná a zábavná, ale relativně jednoduchá plošinovka s kopáním, okořeněná troškou výbavy a upgrady. Tuším, že jsem to dohrál tak za 4-5 hodin.

            Jen pro jistotou, co se té "plnohodnotnosti" týče - mluvil jsem o Steamworld Dig a jejím hraní na PC. Naopak na handheld je to hra úplně akorát (jako každá plošinovka)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit