Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To půjdu utřít prach z X 360ky, aby se mi náhodou nepokazil, protože tohle je naprostá kravina. S tím netem co mám bych si ho mohl leda tak vypínat\zapínat a to nehledě na to, že i kdyby fungoval normálně, tak tohle odmítám! To už tomu můžou říkat ChromeBox 420! PlayStation nebo postavit si nové PC je jediné řešení. Xboxu už prachy cpát za tohle nebudu!
  • aj keby microsoft vysral velké kulo na tanier a predaval ho za 500 dolárov.... tak aj tak niektorý ludia budú tvrdiť že to je super...... taký je skrátka svet..... a ked bude ten xbox stále pripojený a ja si požičiam hru od kamoša tak čo sa stane?..... MS mi pošle správu že si mám ísť kúpiť svoju vlastnú kopiu a cez ovladač dostanem elektrický šok.... finančná politika MS je običajný ekonomický fašizmus
  • Alespon xboxari poznaji, jaky to je, kdyz hraji na PC singl-online
    • xboxari jsou ovce co radi nastavuji MS zadnice, ti za to budou jeste dekovat *1*
      • Smutné na tom je, že přesně takhle si to MS představuje.
        • http://i.imgur.com/inXnRfO.png
          • dokonale vystizne *1*
  • koukam, ze vetsina lidi tady porad doma nema internet a nebude mit ocividne ani pristi rok :D
  • Tak si kupte PC a mate po starostech *15*
    Já teď mám 360, je to pro mě taková znouzecnost, protože momentálně už tolik nehraju a proto se mi nevyplatí investovat do herního PC, navíc kotel cestuju, tak je pro mě jednodušší mít konzoly, tu si zapojit někde k televizi... A právě o tu jednoduchost konzolí, což byla jejich jediná deviza, se sami výrobci chtěji připravit, to mi hlava nebere.

    Pro mě budou konzole vždy podřadné zařízení vůči PC, ale svou služby si zastane, hlavně u casual hráčů.
    • Zlatá pravda souhlasim x 360 jsem si koupil k vuli sport.hram,ktery na pc nejsou nhl 13.... a hlavne k vuli gta 5 jinak crysis 3 battlefiled 3.... hraji na pc,kde konzole pc nesahaji ani po kotniky.
  • Ok, nekoupím Xbox. #dealwithit
  • at daj na ps stor kolonku cz titulky.a ja si je za naky obnos cca do 200kc koupim,nebo jsem ochoten koupit.i klidne do menu playstationu.na to cekam4 roky.zase psonci vedou!ps vita me v tom take sklamala!psonci maj hold vse.hlavne ze jsou chudy jak kostelni mysi.ale je jich vic *15*
  • prominte mi ty preklepy,ale uplne zurim!!!chtel bych vzkazat sony cz a sony japan,Ze vetsi neznamena nutne lepsi!Ceska republika ma vic skalnich fandu playstationu nez cely polsko.Tam je to sami pc ckar a pirat a xboxak prave kuli pirateti,vym to! Delam s nima spoustu let v jedne nejmenovane hodne velke firme v CZ.Polak by si playstation nikdy nekoupil,nejde na nem piratit!a stejne jim sony leze do zadku,jen proto,ze jich je vic!pro ne je playstation stroj na houby,hry na nej nejsou za daco!
    • Co taky čekat od země, kde ještě dnes používají simultanní dabing *7*
  • ms.myli jen na USA,tam maj net i ve vlastni prdeli!a abych jen neurazel ms.cesky reditel sony me taky sere!nechava prekladat do cz a jeste s profi dabingem s prominutim takovi kokok.tiny,ze asi fetuje nebo co!dit akorat na tom prodelaj!kde je god of war cz?havy rain cz?killzone2,3?in famus2?starhawk?zas to budou mit vse akorad psonci!ale jen kuli vam pane rediteli,jen kuli vam.nechavate prekladat kok.tiny!bude aspon the last of us v cz?jetli ne!tak rezignujte!na tv od sony zadny reklami nic!a pritom obrazove samsung na ne nema!a zse vymluvy:psonci jsou vetsi a je jich vic!houby !neprekladejte hovadiny,ale AAtituli a lidi to budou kupovat!
    • Mozno sa budes cudovat, ale v CR mate priemernu rychlost pripojenia vyssiu ako v USA. Na cracked.com svojho casu bol clanok o tom, preco je internet v US katastrofa, mozno to ma dva roky, ale je to stale aktualne, pretoze upgradovat tu ich zastaranu infrastrukturu by stalo tazke miliardy a dobrovolne to monopol ako AT&T nespravi, pretoze nema realnu konkurenciu.
    • hmm překládají jen hova*iny? Je UNCHARTED 3 hova*ina?
      Nemluvě o tom že už si se mohl naučit anglicky.
      • jedna z 20 *16* to se muzou ucit i polaci anglicky!a nemusej mit dabovany i novy god of war4!!!!
  • lituju xboxgamery na chate si nezahrajou.ted odbocim.me srasne stve,ze ps4 neni spetne kompatibilni,co bych za to dal ,aby to slo!aby byli dve verze. jedna drazssi s podporou ps3 a druha treba o 3000tis levnejsi bez podpory.mam doma 39 ex.her,a jestli se mi moje staricka ps3 vysere tak jsem pekne v haji!ponevadz tu sitku s poklopem si nikdy nekoupim!a slimku uz nesezenu!tu mechaniku tam meli nechat zasunovaciii!!!kurna!
    • Proc bys nesehnal: http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=531

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit