Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyhle KS projekty jsou stejně strašně vtipné. Na KS je utopeno tolik mega a pořádný hry pořád nikde
  • A uz umej jednotky strilet na sousedni pole? A porad maj rozptyl 90 stupnu.
  • OMG ! To ale neni žádnej remake!! Bože opravdu to někdo ..., ale radši nic. (já si tu dělam srandu z Flashe, že to považuje za ramake a dostanu takovouhle odpověď :D, opravdu nečekaná)
    Sony dělá remaky čeho např? Já totiž snad o žádnym nevim, určitě myslíš HD remastery.
    • podstata tkvi v tom, ze si necha platit i za blbej remaster (coz je jeste vetsi zlodejina nez by byl remake = vic prace)

      kdezto w2 je v novym enginu zadara
    • Toto je reakce na uživatele "n" a ty co mu lajkujou.
      Vzhledem k tomu, že stále blbne strom příspěvků hodilo se to zas mimo.
      • tebe to hodne zasáhlo vid, ze se tu se zeleznou pravidelnosti uz asi pul roku objevujes a upozornujes na to co jsme řekl. Hele to chce klid, to mas jako první sex, taky z toho je clovek celej pryc a po case uz to tak neproziva :)
        • Ale mozna ti to tnoje trauma trochu ulehcim.
          Nelibi se mi tohle dodelavani a predelavani titulu které uz jednou byly vydane jako hotova hra za plnou cenu. Sice to je zadarmo ale jde mi spis o princip, ze vyvojar tvrdi ze vydal hotovou hru a po case ji celou prekope. Takze moje tvrzeni o remaku je takova buzerace a poukazovani na to ze vlastne predelali skoro celou hru. Kdybys zbytecne neslovíčkařil a videl jadro problemu mozna by se ti lip spalo:)
  • No já včera stáhnul a samozřejmě mi to při startu padá... bez chybové hlášky, bez ničeho... od včera se snažim komunikovat se Steamem... a nejsem jedinej ve světě kdo má tenhle problém... Škoda že ani rok po vydání nefunguje vše jak má... :-(
  • Mam Wasteland 2 na GOG ale teda v knihovne naozaj Directors Cut nemam...
    • Já to nemám pod původním W2, ale vedle něho.
  • Jak řekl FLASH : Další Remake
    • akorat to neni klasickej zlodejskej remake z dilny sony, protoze tohle dostanou puvodni majitele zdarma *6*
  • ja už si vážne nové hry budem kupovať rok po vydaní. Budú lacnejšie, opravené a väčším obsahom
    • ucho
      jestli chceš ušetřit, tak se opravdu vyplatí čekat, někdy i ty dva roky. ideálně kupuj jen to, co chceš právě teď v danou chvíli hrát, protože ceny her klesají celkem dost rychle, že ti to kolikrát vnutí i zadarmo :)
      • práveže o tie peniaze ide najmenej, rád by som hral odladené hry a bez bugov
    • Přesně takhle jsem se rozhodl, když jsem si přečetl recenze na Heroes 7. Tak jsem si koupil kompletní edici Heroes 6 - vypadá, že je tak akorát kompletní a vyladěná :o) U Wastelandu jsem po zveřejnění všech informací o Director's cutu taky pěkně zalitoval, že jsem to hrál hned po vydání, zabugované jako prase (a podle všeho v podstatě i nedodělané, viz perky, možnost mířit na části těla... funny, že toto bylo už ve Fallout 1, zatímco ve Wasteland 2 to po vydání chybělo).
  • Kamera nejde odzoomovat tak jako driv a je locknuta na postavu.
    Museli domrvit ovladani na pc, aby mohli tvrdit, ze se to na gamepadu ovlada normalne.
    • Lukyz
      = warez, protože asi 2h po vydání vyšel i hotfix, který kameru spravil *3*
      • = r3tard
        . Predstav si ze ty 2 hodiny to tisice lidi hrali a nekteri to jako ja znechucene vypli a uz nemaji chut to zkouset znovu. Navic lzes protoze to trvalo mnohem dele.
    • kamera je normalni uz od vcerejska
    • uz je vonka hotfix :)
  • BangMeInBangladesh
    Sakra, uz se mi temer povedlo zapomenout, ze tahle hra existuje, protoze pokazde kdyz si vzpomenu na hru Wasteland 2, tak dostanu depku a chce se mi brecet.
    • to me taky, z lidi jako ty.
  • Zkusím rozehrát znova. Ale obávám se že mě to přestane zase bavit v okamžiku kdy se mezi protivníky objeví "běžci", kteří zvládnou z místa na které ani nedohlédnu v jednom kole proběhnout kolem mých postav až k zašitýmu sniperovi. I když postavy můžou střílet v kole protivníků, tak toho kaštana nesundají. To jde pak jakakoliv taktika do kopru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit