Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych dál 12 dílů. Každý měsíc jeden :D:D
  • Pro Ty, kteří tada nadávají na AC a celou tuto serii. To Vaše COD apod. jde totálně do kopru. AC si alespoň zatím drží standard a snaží se v každém díle něco přidat. Ostatní hry stagnují a přešlapují na místě. Asi tak *7*
    • Jsi tupec.Asi tak *7*
  • TheGGG
    Black Flag zatím nejlepší díl, námořní bitvy dodali sérii grády.
    • jo ty bitky je dobrá novinka tolik hodin na vodě jsem si opravdu užil..ale ikdyby tam v další sérii nebyly asi by se nic moc nestalo *3* museli by to něčím vykompenzovat. Osobně bych děj zasadil k Rudolfovi II. ten taky shromažďoval různé poklady třeba i nějaký to jablko:) Golem,šém, tucet alchymistů a jiných řemeslníků..kurňa vždyť máme tak bohatou historii byly by tupý nás vynechat.
  • Mně se ta série líbí víceméně, s myšlenkou, kterou assasins creed přinesl je docela zajímavá ale ten combat system bych fakt poupravil, trošku větší challenge to chce, ne že to pobiju všechno s prstem v zadku a druhým si dělám kafe..chce to novej interface, něco co mně posadí na péérdel a řekne : tak poď dej si to!!V současnosti se to nese v duchu Nothing new everything is crippled.Uvidíme...
    • Ristoro
      Souhlasím. Ten soubojový systém je už třeba změnit, udělat ho těžší. Taky bych dal více stealthových možností.
      • Jack1947
        Jo jasny, aby to nebylo o kvantite ale kvalite souboju ty jsou vazne dost chabe. Dost se to bije se zbytkem hry, pravda.
  • Tahle série je takový exkrement ... Herní hodnota na úrovni CoD.
  • Miserius
    Dva? Proč né hned 5?
  • mě tak napadlo,co takhle Francie za doby Napoleona ? Napoleonova smrt je dost záhadná.
    • Souhlasím :)
  • Zayl
    Co všichni furt maji s tím jak je Black Flag nejlepší? Je to díl který od dvojky nejmíň stagnuje. Ale to je tak vše, jednoduchá arkáda kterou jsem neměl ani sílu dohrát.
    • Pravdu dis ... piratska tematika je fajn, ale jeste sem nepotkal hru, kde by to bylo zpracovano jakkoli rozumne. Ostatne, kdyby z toho vyhodili naprosto nesmyslny sber kravin (bedny ...) a rozsirili prave tu namorni cast = zredukovat pocet spawnovanych lodi (napr proc chodit do hospody, kdyz staci oplendovat na jednom miste a potapet jednu lod za druhou) ... ocekaval bych moznosti prodeje zajate lode ... proste je tam sposta veci, ktere by tam byt mohly, nebyly by narocne na realizaci a udelaly by z toho opravdu dobrou hru.

      Ja to teda dohral, ale ve finalni casti uz sem nemel silu ani chut se na lode nalodovat .. porad totez dokola, takze sem je rovnou vsechny potapel. Rychlejsi, efektivnejsi ... Jop, bedny sem cca od 1/4 prestal sbirat ... protoze dostat kilo za jednu ... dtto okradani mrtvol, nac? Kvuli 5ti penizkum? Ani dustojnici nemaj vic ...
  • Proč to byl ale nejlepší díl ? Protože vykradl všechny předchozí .. další díl nemá co se hratelnosti týče šanci. Museli by to celý překopat a dát tomu trochu jinej feel. Ten jejich stealth alá hluchý nepřítel a předurčené křoví je děs ( ještě se stím chlubí) .. ve trojce to bylo s křovím ale zase naopak nebyl nepřítel hluchý *15*. Uvidíme ale bojím se že to bude stejný .. jen pár efektu navíc tím pádem horší optimalizace (PC).
    • Ristoro
      Vykradl jo... Aha... Takže když si hra, která mimochodem patří pořád pod stejné studio a navíc má právo brát si prvky ze svých předchůdců, "vykrade" nejlepší prvky z předchozích dílů a dají dohromady vynikající hru, je to vykrádání... Zní to logicky. Bojím se, že Witcher 3 vykrade předchozí díly a Thief taky :/.
      • I pomerne velkej tupec chape, ze vykradat lze i sam sebe...
  • Takže už stýmiliontý AC? To je snad vtip? Tentokrát navíc dvakrát? První dva díly ještě šly, třetí už s bídou a od té doby se z toho stala jen tupá, dokola recyklovaná sériová dojná kr*va ála CoD.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit