Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tedy vařej z vody jak si udržet fanoušky a jejich přízen lol, epizodování až na pár vyjímek nikdy nepřinesly nic dobrého *4*
    • Vaří z vody? Vždyť tohle bylo ohlášeno a plánováno ještě dávno před vydáním. Takže fakt nejde o nějakou improvizaci na poslední chvíli
    • Ty jsi taky nikdy neprinesl nic dobreho a furt tady prudis :)
  • SalemCZ
    máte za splnění nějaký bonus, nebo je to jenom výzva pro vás?
    • Tupik
      Za určitý splněný výzvy si odemykáš výzbroj a různý ultilitky :)
  • Tak jako budu upřímný, Hitman Absolution je strašně frůstrující záležitost, kde se dá dost improvizovat. Potenciál na to měl. Jenže kvůli příběhu a nastavené obtížnosti nemá hráč šanci udělat menší chybu, nebo odbočku z dějem určeného cíle, aniž by za to nebyl potrestán smrtí. A nejsmutnější je, že celý ten gameplay byl řízen právě příběhem, který se mi fakt dost líbil. FAKT dost. Pro ty co nečetli novely o Hitmanovi, je to takový náhled do duše Agenta 47, do jeho vztahu k Dianě a k Viktorii, čili klonu, jenž měl skončit jako on sám. Příběh byl prostě parádní. Jenže na úkor hratelnosti, která je v Hitmanovi to nejpodstatnější.. *9*
    • spoock
      Jo, přesně ti rozumím, Absolution se mi líbil, ale ten gameplay byl příšerně otravný, osobně mi nejvíc vadila mechanika, kdy člověka odhalili i když byl v převleku. Do Absolution se naroubovalo hodně špatných rozhodnutí.
    • Tupik
      Absolution je hratelně nejhorší..v Hitmenovi 2016 máš více prostoru jak zneškodnit cíl a mraky způsobů usmrcení :)
  • Tak to bude dobrá hovadina....
  • Hnisavec
    Najvacsia blbost na svete rozkuskovat hru ako Hitman....fook u IO
    • Paradoxně je to zatím jediná epizodická hra, kde to dává smysl.
    • Hrál si Absolution?? Současný způsob vydávání je to nejlepší, co mohlo Hitmana potkat.
      Konečně zas vypadá jako Hitman a vývojáři můžou reagovat na zpětnou vazbu od hráčů.
      Já se tak nebudu muset bát, až si budu kupovat celou hru a pro lidi, co si hru kupují už teď vývojáři vymýšlejí podobné mise jako je tato.
      • Ano hrál jsem Absolutions a ten styl hry se mi hodne libil naroizdil od ostatnbich dilu vcetne nejnovejsiho shitu! A ted do me s minuskama mne to nevadi ja si za tim stojim, Absolution je pro mne ten nejlepsi Hitman.
        • By mě zajímalo, kolik máš v tom nejnovějším "shitu" nahráno :-D
          Absolution byla hrozná nuda, snaha o filmové zpracování a akci mi sedí u her jako Max Payne, ale né u Hitmana. Radši si znovu dám Silent Assassin, nebo Blood money, než znovu muset projít tou nudou v podobě Absolution, ale dnešná mládeži to hold stačí.

          A teď honem mínuska všichni yeaaaa mě to neva mada faka, ještě si moh připsat něco o ovcích a o tom jak sám jsi výjimečný :-D prostě to co teď letí u dětí v rozmezí 9 - 15 let...
          • Proč se asi lol rýmuje s troll
  • Tupik
    První Elusive target splněnej hezky zakrvácel plátno obrazu :D
  • Tupik
    Mě tenhle systém příjde dobrý :) Mám aspoň čas projít celou lokaci a splnit všechny úkoly hlavní i vedlejší a mám čas zabít na všechny způsoby. A poslouchání dialogů různých postav abych se víc nenápadněji či třeba převlečen za cvokaře dostal k cíli je boží. Navíc Elusive Target přídavné mise Hardcore :), jeden pokus a žádný save a load :))
  • super. Docela dobrej napad. Jen doufam, ze se jim tato podpora vyplati a bude ji mit co nejdele.
  • Mart9
    Nejsem si jistý, jestli jsem to nepochopil špatně, ale připadá mi velmi zajímavé, že každá epizoda má nějaké město, ve kterém se můžete volně pohybovat a splnit misi. A další mise je další epizoda a další město, jako byste tam s tou postavou skutečně přicestovali. Velmi se mi tento systém zamlouvá.
    • Ristoro
      Pochopils to zcela správně. Ze začátku jsem byl hodně skeptický kvůli epizodickému formátu vydávaní hry, jenže to Hitmanovi sedlo. Tolik možností, jak odpravit cíl, jsem v žádném jiném sandboxu neviděl. Pravidelné vydávání escalation targetů je taky super, když už nemáte do čeho píchnout. A na elusive target se teprve chystám. Nicméně, jsou venku jen 2 epizody z 6 a já už jsem v té hře strávil 55 hodin. Optimalizace na PC je celkem slabá, ale to už je v dnešní době asi rarita, aby hra byla dobře zoptimalizovaná. Nicméně důrazy na detail v jednotlivých epizodách, jsou absolutně neskutečné, vynikající level design tomu taky dost přidává na kvalitě. AI občas neví jak se zachovat a má to i pár bugů, ale jinak super.
      • je to zábava zrovna dneska jsem chtěl zabít chlápka reprákem a hodil jsem to místo toho na někoho jiného ale ukázalo se že to trefilo bodyguarda takže to vlastně všechno dobře dopadlo *1*
      • deathfish
        Tak to rad slyšim, od vas obou. Serii Hitman mam šileně rad, ale na toto už nemam PC a ani jsem na to neměl čas, tak jsem se k tomu ještě nedostal. Jsem rad, že se mam na co těšit *2*
        • Máš se na co těšit. Ještě potřebují odladit pár bugů. Ale jinak je to pecka a zatím nejlepší díl série. V jádru se to vrátilo k Blood Money. Jen to té svobody nabízí mnohonásobně víc. A pro casual hráče nabízí několik zjednodušení (můžeš v menu vypnout). Každý si v tom najde to své. Dohrát misi "nějak" je dost snadné. Udělat challenge "Silent Assassin, Suit Only" je zase pekelně těžké.
          Elusive targets jsou geniální nápad a téhle hře sedí. Mise s jedním jediným pokusem úplně mění atmosféru a to i když se jedná o snadnou misi jako tahle.
  • blbost... bohužel jsem na to přistoupil a koupi za plnou cenu... a? Hrál sem jenom Paříž a už s už se ani neobtěžoval znovu nainstalovat(jelikož 2 měsíce opravdu nebudu mít na disku hru, co už nehraju ani když někdy v budoucnu vyjde nová "mapa"), když vyšla druhá epizoda. Odpad a ukázka jak se to opravdu nemá dělat. HNUS
    • je mi tě docela líto, člověče
    • jamar28
      A co přesně se ti na tom nelíbí? Z toho textu jsem to nějak nepochopil. O koupi uvažuji, tak se ptám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit