Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video pěkné, čeština hrozná.
  • michaliuz18
    je to fajn :) diky za to , vzdy ma potesia nejake "porady" o hrach alebo rozne amaterske recenzie, stale lepsie nejaka alternativa nez ten detsky velmi cool replay
  • fanatic
    Super! jen tak dal chlapy!
    • Chim
      chlapi s měkkým
      • No, fanatik do českého pravopisu to asi nebude.
  • seprah
    je to hezky dynamický, svěží, kamera, klapka, jedem! jediný, co mi tak trochu vadí, je takovej ten rozvláčněnej styl, kterym Lukáš mluví, je mi upe jasný, že se tím natáhnou ty mladí, kterejm to vlastně sedí, protože je to takový cool a free a vlastně tim mluvěj všichni všude na báru a ve škole a tak.. ještě nejsem tak starej, aby mě tohle fakt jako prudilo, ale tývole, trochu to kroťme, no ne? přece jen nejsme žádný středoškolský brávíčko, a takovejch srandacastů, kde klucí mluvěj jako hovada, jsou přece TUNY!!
  • Amylee.Anderson
    To jste mě fakt překvapili kluci. Výborný! :))
  • flash789
    tak ono si clovek nevybere, spisovna cestina zni nekdy divne a nespisovna taky, myslim ze jde spis o člověka co to říká a jak to umi podat:)
  • Pekne jen tak dal, nechapu ty kecy v diskuzich, ale vy jste asi zvykly z redaktorskeho zivota.
  • Preed
    Mne to vyhovuje,aj ked asi nie som uplne cielova skupina,resp. realne neviem kto je,ale tak 5 minut je relativne malo takze si tych 5 minut tyzdenne zrejme najdem.
  • Pořad se mi líbil. Je určen těm, co zajdou na seznam.cz a na stream.cz, to je snad jasné. Je to solidní reklama na games.cz podle mě.

    K té řeči: Nechte si to. Vážně. Jsem z Prahy, ale byl jsem nucen se stěhovat za prací a pracoval jsem jak na jihu Moravy, tak v Ostravě. Stejně jako Moravákům i mně trhaly uši nejrůznější výrazy, které samozřejmě nemají s kodifikovanou češtinou nic společného. Ty rozdíly v řeči jsou ve všech krajích a jsou běžné a přirozené. Stejně jako vy slyšíte v "pražské řeči" spoustu hrůz, i já slyším ve vašem slovním projevu řadu strašností. Nikdy jsem ale neměl problém to přijmout - holt jiný kraj...

    Na "prznění češtiny" taky nehraju. Češtinu si modifikuje každý kraj a dokonce každý člověk. Kromě toho gramatický projev mnohých zde na foru je takové povahy, že bych to klidně nazval sado maso s českým jazykem. Takže tolik k těm vašim připomínkám.

    Mimoto, video na streamu není akademický projev na setkání bohemistů. *3*
    • Problém je v tom, že to u Lukáše působí naprosto nepřirozeně. Ale naprosto.
    • Sorry, ale já jsem rodilý pražák a vadí mi to... Samozřejmě, pokud to nechají tak jak to je teď, žádné křížové výpravy vyhlašovat nebudu... ale říct, že mi to vadí snad můžu, ne? ;-)
  • kaermorhen
    Tempo videa je optimální, podané informace pro představení her stačí a komentář je příjemný. V prověřování kvality her se pohybujete jako ryby ve vodě. Pořad má smysl, když v něm představujete hry, které doporučujete právě vy. Díky za to. Používat Oculus Rift při venčení psa si nechte patentovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit