Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy

    Budeme to moct *ehm* *ehm* modovat *ehm* deset let... Az to bude hratelny... 


    Jo tomu verim... 

  • Ilusiveman

    No, jedno dělají dobře.

    Davaji si na čas a tak to má podle mě být. 

  • Na samotné TES se ani tak netěším, jako spíš že díky tomu vyjde pokračování Nehrimu a Enderalu :)  

    • noo :D tak to mas pred sebou jeste hodne dlouhou cekaci dobu :D

  • Duchino

    Super, takže už pracují na verzi pro chytré lednice a autonavigace :-D

  • Jack1947

    10 let?!

    Takže budou to, sponzorovat DLC a obsahem ? hmmm 😬😱

    V dnešnídobě hooodně nadnesené vyjádření.

  • owny

    tak samozřejmě že 10 let, než udělají TES 6, TES 6 Special Edition, TES 6 VR, TES 6 for Switch chvilku potrvá, TES 6 do každé rodiny!

    • Ilusiveman

      To ale určitě nedělá tým, co maká na novém titulu. 😉 Logicky 

  • nechapu jak muze ten Howard tak lhat 

  • exoslav

    Jako těším se. Skyrim jsem si moc užil. Hrál jsem ho snad pětkrát, sice nikdy nedohrál hlavní dějovou linku, ale to toulání světem bylo super. Pokud takový otevřený svět v novém kabátu nabídne i šestka, tak to bude pecka :)

    • Inquisitor

      Já to mám stejně, ani nevim jak to vlastně skončilo. Popravdě ani jsem s tim hlavním příběhem moc nepohnul :)

  • kkING

    Tak pokud budou "P" mody jako ve skyrimu, tak o tom nepochybuji 🙂

  • readyxx

    no jako  ja osobne hraji morrowind  do dnes ...oblivion sem uz par let nezapnul a ani nemam chut a co se tyce skyrimu tak jen  obcas a jen abych vyzkousel nove mody ,, ale na 6tku se tesim .. jen vadi ze  to bude zase a opet na  gamebryu (cti creativ engine)

    jinak jak psal kolega nekde podemnou ..presne  jen vidim howarda  a slysim ty jeho pindy  vzpomenu si vzdy na tohle   https://www.youtube.com/watch?v=hFcLyDb6niA   takze uz zase jen cekam co vse naslibuji za sra...y  :) ...no co moderi se zase jako vzdy o tu jejich betu postaraji :)

    • Derp_1337

      Hezké video, Sweet little lies 😂

      Je vidět, že Todd Howard občas slibuje totální nesmysly. Jeho podání "hru půjde hrát dalších 10 let" si člověk musí přeložit jako: i po 10 letech v ní najdou hráči nějaký nový bug.

      • readyxx

        jj todd je v tomhle pasak ..slibuje pekny koniny ..  od Oblivionu bethesde  neverim uz ani slovo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit