Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvely trailer. Jednicka se mi hodne libila (atmosfera, graficky styl),ale zatim jsem ji nedohral.
    U dvojky asi chvili pockam az lehce zlevni,ale pak si ji taky koupim do sbirky.
    Skoda ze autori jsou pod otezema upadajiciho THQ, to nevesti nic moc dobreho.
  • na tuhle hru se hodne tesim, jednicku uz jsem jednou dohral ale povine si ji sjedu jeste na nejtezsi obtiznost nez se dam do dvojky :)
  • God-of-War
    Tahle gamesa bude EPICKÁ! *16*
  • OCH ja Válka vs Smrt
    • BoB.2
      Warovo zlí dvojče?
    • Vždyť to ani War není.
      • RavenHolm
        Až na ten obličej to War je:)
        • No právě až na ten obličej...
          • RavenHolm
            Tak je jasné, že u téhle scény je jeden velký otazník. Už jen kvůli tomu, že se dvojka odehrává během těch sta let co je War pod "drnem". No jsem zvědav na vysvětlení. Díkybohu, že už to nebude trvat dlouho:)
            • Mně se zdá, že se bude příběhová linka postupně i prolínat s příběhem jedničky, protože jinak mi tam nedává Samael smysl. Pochybuju, že by dostal jenom domácí vězení.

              Ale ten "War" v traileru je pořádná otázka a oni to určitě ví, že my se ukoušeme při vymýšlení různých teorií. Už se opravdu nemůžu dočkat.
    • BoB.2
      Jo to bude tuhej fight.
  • BoB.2
    V tuhle chvíli není hra ne kterou bych se víc těšil (možna AS3) nejhorší je že v době vydaní jedu na dovolenou. *13*
    • N7N7
      To se asi opravdu těšíš, když ses o tom tak rozepsal... Tak mega dlouhý příspěvek jsem od tebe už dlouho neviděl. *2*
      • BoB.2
        Ale no tak mam i delší *3*
  • Grafika ako z WoWka, 10 rokov za opicami...
    • jojojo někdo má doma novej procák a grafárnu a tak mu najednou každá grafika příde hnusná.
      Dám ti radu pust si B3 na full a pak si pust crysis na full a hraj obě hry najednou to bude správnej grafickej orgáč
    • Ty mínuska nechápu, to je podle mě fakt, že ta grafika je humus. Už u jedničky byla a očividně se nesnaží ji vylepšit.
      • Phillios191
        Nejseš sám... měli by to zrušit je to k hov*u
      • Grafika se dá přinejmenším skousnout, podle mě je dobrá. Hnusná určitě není...
      • Povím ti příběh o hře jménem Brink vývojáři se dušovali jakou má skvělou grafiku a jak se úúžasně hraje. Grafiky sice ždímala ale hratelnost byla byla jako koberec (taky dost při zemi). Takže podle mě furt lepší mít hru s trochu horší grafikou a skvělou hratelností a příběhem kterou si můžou zahrát všichni než super grafiku a h***o hratelnost.
        PS.:Případným lidem co mají rádi Brink ale podle mě je ta hra na prd
        • Ale tady přece nepadlo ani slovo o hratelnosti! Moment, ještě jednou si přečtu ten svůj příspěvek...ne, nikde tam slovo hratelnost nevidím. Samo, že hratelnost může být skvělá (a bude) ale bavíme se čistě a pouze o grafice. Jakmile někdo k nějaké hře napíše že grafika stojí za prd, automaticky se nakupí hromada komentářů "grafika není všechno" které překrucují význam původního komentáře na "grafika je špatná -> celá hra je špatná". Chápete, co se snažím říct. Mluvíme tu čistě o grafice, o jednom z mnoha aspektů hry.
          • farrao
            Přesně tak...
          • Souhlasím s tebou bratře. Ber všechny komenty se silnou rezervou.
      • BoB.2
        Grafika není všechno, není vysloveně špičková ale žadnej hnus to taky není.
    • Taky jsem doufal že tam daj něco lepšího..
    • Na grafice nesejde, u hry je hlavní hratelnost. Pokud chci grafiku, můžu si zajít třeba na film do kina, tak dobrou grafiku ještě žádná hra nemá *15*
  • *14* Dark Souls Pc edice 24. srpna a Darsiders II 29. srpna? Konec prázdnin bude HODNĚ nadupanej...
    • Jazz
      29. srpna ?
      Kde ?

      Na steamu je 21. a na Amazonu je to ještě o týden dříve.
      • I na GMG je 14. a je tam, že hra vyžaduje Steam acc, ale jak píšeš, tak na Steamu je zase datum 21. Jsem opravdu zvědavý, jak to nakonec bude. *4*
      • No, bylo to napsané v článku, upřímně to moc nesleduji. Pokud máš pravdu, tak tím líp. Dík za opravu *3*
    • A Guild Wars 2 28!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit