Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1968
    Škoda, že Forza také nevychází na PC. Každé dobré závodní hry, ať už simulace či arkády, je škoda.
    • O závodní hry na PC bych se vůbec nebál od té doby co je ve vývoji Project Cars. http://www.youtube.com/watch?v=JuZGOuktrR4
      • Alebo Assetto Corsa.
      • frag.ment
        Ale Project Cars ve full verzi vyjde tak za 3 roky, jestli vůbec.. S jejich tempem vývoje..
      • Jack1947
        To vypada az moc dobre, krom kompu (PS3) to vychazi i na Xbox360 respkt vyjde *14* .
        Navrat RACE/TOCA/GTR to by zaplesalo nejedno zavodnicke srdce. *5*
    • a co by prodavalo xbox one?je to exluzivni hra a ta bude jen na xbox jako uncharted pro ps3.
    • holec89
      nejsem si jistej jestli diskuze prezije dalsiho jacka :D
  • Porsche 911 turbo s přelomu 80/90 let zrychluje okolo 180km/h rychleji než Ferrari F12berlinetta z roku 2012. Nebudu porovnávat jízdní výkony na konkrétní trati, protože ty samo o sobě byli v případě Ferrari katastrofální. Abych to shrnul: Tohle dát jako propagační video k závodní hře, ať už se snaží být simulátorem nebo arkádou je něco nepředstavitelného. Určitě ta hra bude mít potenciál, proto vůbec nechápu co motivovalo autory, vypustit toto video, které shazuje veškeré lepší věci ve hře. Hrozná hudba, jízda s kokpitu vypadá jak z vesmírné lodi, hrozné zvuky aut i přes otravnou hudbu, jízda jak po "špatně" udělané lobotomii. Jestli se tohle někomu líbí a díky tomuhle videou se na to i víc těší, tak klobouk dolů..
  • Grafika hezká, ale to ani nové konzole nebudou mít výkon na AA ? to tomu hrozně chybí ty zubaté hrany jsou hrozné..
    • Jinak bych čekal od takové hry alespoň realistické pojetí a né že proti sobě závodí úplně nesrovnatelná auta třídově i stářím viz F50 20 let staré nebo ta 40 let strá 911..
      • Jestli to nebude tím, že chtěli ukázat rozmanitost... Je třeba trochu přemýšlet nad tím, co to video má ukázat.
      • Jack1947
        To tam urcite bude, jen jako priklad to neni uplne nejlepsi video. *4*
        • kdo něco o autech ví tak mu to musí trhat žíly jet v 750 koňovém monstrum a mít před sebou nějakou 40 let starou 911ku s 300 koňy a možná ještě vzduchem chlazeným motorem *1*
          • Mistře, ta 40 let stará 911ka je 25 let starý Ruf Yellowbird se 470 koňmi, který je o půl tuny lehčí jak f12 berlinetta. Chtělo by to nejdřív něco o autech opravdu vědět....
            • Napriklad aby si neplacal sprostosti o 40 rokov starej 911?
            • Trololo: proč bych měl vědět jaká auta budou ve forze 5 ? ta hra mě nezajímá jen jsem se kouknul na trailer a v něm viděl zadek starého porchaku tak jsem usoudil, že je to nějaký starý model no a co ? měl jsem pravdu..
            • Proč ?
            • 123: A Tvá důvěryhodnost a veškeré předchozí příspěvky jsou fuč... ;-)
            • Takze chyba je na strane Porsche a nie ze nevies ake auta budu vo Forze 5, uh ok.
            • A jak to mám poznat ty chytráku když porsche jede stejný design už 60 let. Prostě staré Porsche, které se nemůže rovnat soudobým autům jako tohle ferrari..
          • Jack1947
            Jestli ti jde jen o tohle, a se zbytkem si spokojeny tak to mas dobre. *3*
    • Jack1947
      No s tim lze souhlasit, obcas je to velmi rusive jenze jsou to zase konzole no a od nich se cekat neda o moc vic nez generace minule. Na jejich obranu na starych byli i hry ktere snad "jemne AA" meli vetsinou to byli zuby, jenze kvalita videa je takova divna takze mozna trosku i zkresluje a vysledny obrazek je lepsi. Zrovna u Forzy snad zuby tolik nebyli.
      • co to tady blabolis blazne,hlavne ze na pc to je super,jsou na pc sami kraviny multiplatform srrr.a exluzivky ktery stojej za mavnuti ruky.proto radsi budu hrat na konzoli.
      • ty jsi vážně retardovaný
        • Jack1947
          Ze jsem se smiril s konzolemi a jejich technickym zpracovanim, nebo me zas prudis s cestinou a souvetim ? *7*
  • Jack1947
    Video je nic moc, i tak mi to prijde dost podobne minulejm Forzam (hlavne4) pominuli snad vylepsenej kokpit, zustanou me neoblibene okruhove zavody. Jinak dalsi dil na dalsi konzoli. Co vic si prat. *3*
  • Vypadá to jaksi divně, snad i hůř než 4ka.
  • cr8gg
    ummpekny, jen nechapu proc se v kapoteodrazi umisteni aut nicky lidi pred nim a celkem nechapu .. proc ?
    • ještě jednou a česky?
  • divny kourovy efekty, ne zrovna graficky peknej interier, ale maj tam odraz palubovky na prednim skle.. to bude asi ten nextgen ;)
  • Forzu mám moc rád, nechci ji hanit, ale vidíte tam nějaký rozdíl proti čtyřce ? *9*
    • WhySoSad : nahodou rozumim tvemu rozcarovani ,ale uznej ,ze mezi Forzou 1 Xbox a Forzou 2 pro x360 taky nebyl zas takovej rozdil . Az trojka poradne poskocila ve vizualu . U novejch konzoli to bude jiste podobne ,ze prvni hry budou jen mirne lepsi o proti stare generaci . Proste nestracej nadeji :-)
    • No novy kary, novy trate , jina kariera + lepsi grafika... to staci na novej dil. Vetsi rozdil jak v kazdorocni CoD a FiFa ci v F1 :))
      • Samozrejme je to prvni zavodni hra na X One (NFS jako zavodni nepocitam, to je spis futuro arkada :)), bohuzel PS4 nebude mit zavodni letos zadnou. GT6 bude na PS3 a The Crew a Driveclub odlozily na dalsi rok.
    • Ne nieje tam ziadny, iba v malych detailoch :/ Tiez mam na Forze nahratych strasne vela hodin ale toto nieje zrovna vec ktora by ma lakala na XBox One kedze ten update sa zda byt minimalny.
      • Ten rozdíl sice opravdu není moc velký, ale i tak doporučuju si to video pustit na oficiálním kanále vývojářů hry na Youtube v 1080p, obrazová kvalita videí na Games je nevalná.
        Oficiální video na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=6A4llEFK82k
        • mas recht.. na plnou kvalitu to nabudilo lepsi dojem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit