Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow kitty bylo jasne aspoň u me ale jaggy to jsem celkem necekal. Tohle je jasna zalezitost
  • Kr.Pa
    Hru bych spíše přirovnal k Hlavě XXII než Západní frontě ...
  • Company of Heroes byl vždy dobrá hra ale od Dob co sem poznal Men of War Assault Squad 1 i 2 tak mám jasno :)
    • Zkus ještě Theatre of War a třeba bude ještě jasněji
  • Pořád čekám na horké písky Afriky.... ale tohle minimálně zkusim
  • LTM3
    Už mám pár bitev v alfě odehráno a musím říct, že tohle se jim vážně povedlo. Nový němci a amíci jsou dost jinak udělaný a s těma staršíma to zapadá suprově.
  • slavek.skara
    Doufám jen že jednou udělaji z Pacifiku.....pak to tutově koupím.
    • Pilgrim66
      V Pacifiku jsi krome pozdejsi faze valky nemel moc pozemnich taktickych bitev. Napada me akorat Guadalcanal a to byla skoro zakopova. Mozna jenom obsazovani Singapuru na zacatku, ale tam zas nemas moc techniky apod.

      Kazdopadne bych taky chtel nejakou Pacific RTS hru.
      • slavek.skara
        No měl si jich tam spoustu.....Vem si dobývání kriste ostrovů třeba ostrov Butaritari v atolu Makin nebo Bitva o Iwodžimu, Okinawa, Attu v Aleutách atd bylo toho fakt hodně...
        • Jenže to je spíš jen pěchota + trocha pojízdného šrotu co zvládné náročný terén, masivní podpora loďstva a letadel vs. zakopaní japonci
        • Zkus Men of War assault squad 1 nebo 2, jsou tam jak mise za ameriku tak japonce :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit