Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru sem hral dobra hra ale po par hodinach omrzi bohuzel cekam na War thunder cim pridou urcite je prevalcujou spojeni letadel a lodi muze bejt velke +
    • Tohle "Cekam na war thunder" jsou nejtrapnější příspěvky vůbec. Už jenom proto, že je píšou samé děti, kterým se u WG nedaří, protože jsou to lamy nebo jim tatínek nekoupí prémiák.

      Celkové opěvování WT je úplně mimo mísu... jejich tanky jsou stejná sra*** jako od WG. Jediné co mě nějakou dobu bavilo, byla letadla, ale tam už je teď tolik ko**tů, že se to nedá hrát.

      Uvědomte si, že WT NIKDY nepřišel s ničim jako PRVNÍ. Vždycky kopíroval od WG... ono je hrozně jednoduchý udělat něco lepší, když se máš od čeho odpíchnout.

      Až udělá WT nějakou hru jako první a bude stále lepší než ty co přijdou potom tak smeknu. Zatim je pro mě WT stejný odpad jako zbytek.
      • Hele lamo, jaky mas win ratio, pochlub se? Nebo spis patris mezi tardy ktercy chcipnou do 30s po odpoctu? Uz si nekdy sejmul sam vsechny enemaky?

        WT ma od zacatku RADOVE lepsi technicky zpracovani, ta hra jede vsem naprosto vpohode, narozdil od WG, kde tomu nestaci ani stroj za $2k. Od zacatku pak rekli, ze bude ingame na jednom bojisti vsechna technika. WG na to reagoval tak, ze znmastil letadylka, ktery nikdo nehraje, a ted lodicky, ktery tady vsichni pisou, ze zabavej na dve odpoledne a pak je to uz vopruz.
      • tak proc nevymislis ty hru ktera jeste neni natrhu ktera nic nekopiruje ?? pochybuju ze ty neco vymislis protoze vsechy hry co sou tak se kopirujou chces strilecku hnet ti muzu napsat hele toje kopirovani tam se strili z prvni osoby ?? chces auta hele toje kopirka need for speed ? ches andventuru ?? reknuti nato jen jedno hele kopirka Polda . nejde oto co kopirujes de oto jak seto hraje a jak teto bavi promin ze uraztim tvoji milujici hru kde sou HP a kde stoji tank 50m odtebe a tyho nevidis xD sorry za cz
        • Ty raději drž hubu a vrať se do školy.
      • eStar
        Teda ty jsi úžasný vzorek toxické komunity. *12*
      • Letdal měli dřív, navíc mám pocit, že již předtím pracovali na IL2 ... to co se mi na WT libí, je že tam musíš tank/letdalo skutečně vyřadit z boje a ne ho bezmyšlenkovitě zasypat vším dokud nemá 0 HP + zaměřování - +/- to střílí kam mířím a nechytá se to terénu, podle kterého pak určuje vzdálenost a tím pak nejste schopni za určitých podmínek trefit tank který není nasvícený, ale víte že tam je.
      • Lol ty jsi hlupak. Sam priznavas, ze Gayjin to vsechno ma jako druhy a proto je to pro nej jednodussi, ale veta "cekam az to bude ve WT" ti prijde trapna. Trochu doublethink.
        Nejtrapnejsi je mily pane tvuj pokrytecky nazor a to jak si myslis ze se svet toci kolem tvojeho nazoru, jenze by sis mel uvedomit, ze nikoho nezajima.
        Mimochodem, cekam na to jaky budou lode ve WT.
  • pro Dana (dole)
    Ale velice uspesna tovarna na prachy, kdyz je jim lidi dobrovolne posilaji. Asi vi za co.
    Jeste jsem nevidel blba co by nekde posilal penize jen tak, pro nic za nic.
    • Ja jich vidim kolem sebe spousty. Jestli s tim mas problem, asi jsi jeden z nich. *3*
  • Tak nevím, lodě jsem zkoušel a je to dobrá hra, ale hrát ji nebudu, protože musím říct, že wargaming má jednu z nejhorších komunit, jaké jsem kdy ve hrách viděl.
    • Se nediv, vsichni pricetni davno zdrhli, znam lidi kteri meli win vysoko pres 70% ... a davno nehrajou, protoze koho by bavilo hrat takovej tardplay.

      Navic to sou lidi, ktery umeli vyuzivat silny a uvedomovali si slaby stranky svy techniky, dokud teda nejaky existovaly.
    • větší nesmysl jsem dnes nečetl :D ty jsi dobře vylízanej :D stačí vypnout chat a hrát s přáteli trotle
    • Tilwaen
      A to já mám s komunitou v lodích vesměs kladnou zkušenost, na rozdíl od tanků.
      • Uz to pojde len dolu vodou, lebo vacsinou v alphe/bete byvaju hraci privetivejsi, ale ked sa to rozsiri pre masy tak to bude rovnake ako vsade.
    • XorxoxTalarius
      A komunita je ti v te hre k cemu? :D
      • Magister_Peditum
        Pokud jde o multiplayerovou hru, tak bych řekl, že to je docela zásadní aspekt. *4*
        • XorxoxTalarius
          Ne jako vazne k cemu ti tam ta komunita je? Jako chces rict ze spoluhraci jsou debilove? Tak to neni problem komunity ale celkove populace a cim je hra rozsirenejsi, tim vic debilu v ni potkas ;)

          P.S.: To nema nic spolecneho s nejakou komunitou ...
          • Magister_Peditum
            Vážně nevíš, k čemu jsou mi ostatní hráči v online hře?
            • a co konkretne to podle tebe omezuje na konkretni hru ty idiote?
            • Magister_Peditum ty jsi solidní retard, že?
            • presne ako pises, az na to, ze ja som nikoho neosocoval na rozdiel od teba, ale som rad ze potvrdzujes 95 % populacie... a kludne mozes teraz bezkat za maminkou, aby Ti vysvetlila o co ide
            • koukam, ze tobe nade mnou posilaji WG hry nejaky vlny do mozku a ridi tvuj zpusob hrani: kde mas jit, kdy mas vystrelit, kde zamirit, co napsat do chatu, kdy mas zapnout, vypnout hru. Pak te opet prevezme maminka, co?
            • tak nerad kazim tvoje iluzie, ale v pripade hier od WG je uplne jedno ci mas spoluhracov, alebo nie, hra aj tak vzdy rozhodne este na zaciatku ktora strana je vytazna + s tou populaciu ma pravdu.
            • Magister_Peditum
              Spoluhráči jsou mi například k tomu, aby se mnou hráli a společně jsme vyhráli. Aby hráli fér, aby s nimi hra byla zábava a ne opruz. Nevím, co do toho taháš nějakou populaci. *15*
            • Myslím že to vystih naprosto přesně, zatím co ty jsi neodpověděl... povídej, k čemu? Co může být lokalizováno při výběru z populace na určitou hru?
    • elwiscomeback
      tak to můžu říct že jsi nehrál Dotu/lol
      • Tak to pak musí být zážitek. *1*
  • Magister_Peditum
    Tak hlavně že tam přidají Rusáky, kteří na moři za druhé světové hráli přinejlepším druhou ligu, ale na Brity, kteří měli největší flotilu na světě, se zase nedostalo, že? *15*
    • hmm, ze by to bylo tim, ze tu hru dela ruske studio? ne, to nemuze byt tim. cesi by si prece do ceske hry taky nic nedali
    • Neříká se Rusáky, ale Rusy. Doufám, že tvůj xenofobní příspěvek brzy odstraní. Nahlášeno.
      • Presne takhle si predstavuju Havloida. Doufam ze uz mas doma aspon jednu rodinu migrantu, moralisto. *15*
        • Ále, zase nějaký bipolarista, který si myslí, že se svět dělí jen na příznivce Havla a Zemana?
          • Nemam tuseni jak jsi tenhle blabol z mojeho krmeni trolla vydedukoval, ale jestli jsi opravdu postizeny slunickarstvim a tohle te urazilo, pak chapu.
            • Havloid, sluníčkář? Kdo příčetný tyhle módní nálepky používá?
      • Ivanove smrdí a dělaj bordel všude kam vlezou tak je nesnašej.....čim to bude?
        • Politika je jed, ale na tohle musim reagovat :). Co se tyce tveho komentare, na tohle clovek nemusi mit nejakou extra vyvinutou inteligenci. Staci se podivat par tech desitek let spatky, vzit papir a tuzku, na jednu stranu dat 'zapadni mocnosti' a na druhou 'Rusy', a spocitej kolik valek kazda z tech dvou stran zacala, zavinila, vedla, kolik zemi zdecimovala a tak dale. Az to vsechno hezky sectes a podtrhnes, myslim (tedy verim), ze ti bude jasne, jak totalne absurdni a pri nejmensim hloupy tvuj komentar je :). A ani snad nezkousej zarazovat konflikt na Ukrajine na stranu Rusu. Tam je te inteligence potreba jeste mene. V mem komentari absolutne nejde o zadnou lasku k Rusum, tady jde ciste o zdravy rozum a schopnost ho pouzivat. Mozna bys mel dat hry chvili na stranu a jit si treba i neco precist.
          • A co by si mel precist - sputnik a ac24? A kam az tech par desitek let ma jit zpatky? Az ke Stalinovi a jeho genocide pobaltskych narodu, ukrajiny, polska, finska... Porad ti to vychazi lip pro rusaky?
        • Je vidět, že o Ivanovi ohledně světového působení víš fakt kulové.
          • Možna ale je to vodkou nasáklá zvěř
            • Neřikam že jsou všichni špatný ani nahodou ale jako celek je to hrůza
            • Z části máš pravdu, ale ono by nebylo úplně chytré nasypat ten národ do jednoho pytle, jako ostatně jakýkoliv jiný národ na světě. Jeden by se divil kolik rusů by jsi nerozeznal od lidí, kterých si člověk váží.
      • lol *15*
    • jakubc
      Je to jejich domácí trh, můžeš být rád, že jako první tam byli USA a Japonci. Na Brity se dostane, neboj.
    • to příjde, neboj v nějakém maxi packu
    • Inquisitor
      Jde vidět kde mají hlavní hráčskou základnu.
  • Je to teda prkotina, nicmene cesky psany PR clanek, ve kterem jsou ruske lodi vypsane v anglicke transkripci + se o jedne pise, ze se ji prezdivalo "blue cruiser", mi prijde hodne usmevne.
    • Ten clanek je zklamani xD
      • tovarna na prachy, nic vic, zadnej cit k praci, hram, jazyku.. tady je to uz jen byznys a honba za zlaťáky :(
        • frag.ment
          Je to inzerce, předpokládám, že s textem nemá TG nic společného.
    • tomocz
      + má německá flotila opravdu silné brnění... taky mívám silné brnění v noze, když dlouho sedím na haj*lu :D
      • Se divis? Vis, abys udelal slusnej preklad, tak musis spoustu veci dohledavat ... a ve finale, ti oni ten preklad zkurvej. Nebo ho nevydaj proto, ze jejich dodavatel DE/PL prekladu pres svatky nemaka, takze proc by meli cesi hrat v cestine, kdyz nemci nemcinu taky nemaj ...

        Oni treba ani nedokazou pochopit, ze mas v EN 3 totozny texty, ale prelozeny je to 3x jinak, provoze to ma svoji souvislost, ale oni vylosujou jeden z tech prekladu a ten tam flaknou vsude ... proste arogantni trotli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit