Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    1886 QTEček. Press X to win.
  • Jooo, černé pruhy a tuny QTE, to je budoucnosth hraní. Kdo nevyzkouší, nepochopí. PS4 jede.
  • Jack1947
    Jedna věc mně mrzí, at to dopadne jakkoli vždy se najdou (****) kteří to koupí a podpoří... vývoj dalšího dílu. Tahle hra prostě hranice nezboří, nedokáže ani vylézt víš. Avšak by mohla být slabou konkurencí uspěšnějším bratřím.

    Tedy pokud někdo nad tímhle ulétává znamená to že těch pár blábolů a videí navnadilo ( hype??!!!)
    *4* nikomu názor neberu a je to defakto jedno... důležitý je výsledek ne. Ne takhle hra se nebude řadit k ubisoftáckým nezmarům... tedy doufám vždyt nemá např s ním nic společného jenže dneska člověk musí být na pozoru. *12*
  • Vidim ze hehe zase proklikal diskuzi. Redakce fakt to zruste naprosto zbytecny systém který nic neodrazi.
    • Magister_Peditum
      Jo no, takový nenápadný naklikávání. *4* Že ho to vůbec baví. *15*
  • 7/10..sedy priemer..ale sony fanboys to kupia a budu trepat ze je to najlepsia hra na svete. lebo vysla na PS4 :D
    • Tak ti nevím, nás ve škole učili, že průměr je 5/10. Že tys tam nechodil?
  • TheGGG
    kupuju třikrát, i pro děda a babičku, alespoň zavzpomínaj na císaře pána.
    BTW: zase tu PC komunita bračí, z přispěvatelů zde má ps4 tak 10%, ostatní jsou jen uplakánci pc tardi, co nemaj žádnou jinou zábavu.
  • Už se mi klepou koule nedočkavostí na první ohlasy / recenze. Chci už konečně vědět, aby někdo rozsekl, zda-li jde o hru nebo film!
  • To urcite :-D Ted tu o Jenickovi :-D Ale bavim se takhle kolem poledniho skvele.
  • Nostalgicky vzpominam na doby kdy bylo treba hry opravdu hrat..
  • XorxoxTalarius
    Teeeeeda, tak krasnej render jsem nevidel ani nepamatuju ... obcas si rikam ze nektere firmy by mohli misto her delat spis filmy, stalo by je to daleko mene penez, mohli by to vydavat kazdej rok a navic kdyz by odstrihli tu herni cast tak by stejne nikdo nepoznal *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit