Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miyazaki + studio Ghibli je spojeni, ktere v podstate vytvorilo me detstvi. Totoro bylo moje prvni anime, Mononoke jsem videl snad 20x a tak by slo pokracovat po krasne "ceste do fantazie" *1* plne nadhernych filmu. Paradoxne, ale za ten nejlepsi od tohoto studia povazuji ten posledni, ktery uz nenapsal Miyazaki a za jehoz produkci stal take Disney, When Marnie was there *14*. Pak uz nastal pro vetsinu cas na duchod a tak jsem hodne zvedavy, jak dopadne tento Miyazakiho "navrat"
  • Článek jsem nečetl, ale co má proboha adventura společného s Dark Souls!? :O
    • Proboha, nemusis dokazovat jakej jsi kkt uplne pod kazdym clankem...
    • PreidaQ
      Miyazaki filmař x Miyazaki herní tvůrce.
  • fallanga
    Miyazakiho mám rád, na tohle jsem zvědav.
    • Pokud ho máš rád, jakože vážně rád, tak bys už teď věděl, že se tomuto musíš vyhnout jako čert kříži. Ve vší vážnosti, však otevři oči.
      • fallanga
        Mám ho rád, jakože vážně rád, ale nevidím důvod, proč se tomu vyhýbat. Jasně, z toho traileru to nevypadá na bůhvíjak dobrou hru, ale to jsem taky neřekl. Řekl jsem, že jsem zvědav, a to jsem.
  • "Ona se však jejich zástupy nepokusí prostřílet, jak se to dělá v počítačových hrách a někdy bohužel i v životě" tohle vážně napsal člověk který píše pro herní server? Kdyby tato věta vypadla od člověka který píše do Práva sloupky o filmu a někdo by mu hodinu před uzávěrkou sdělil že musí krátce pokrýt také sekci videoher, tak neřeknu ani slovo.
    • vaclav.pechacek
      Je to smutná pravda, ale v počítačových hrách se bohužel problémy stále ještě častěji řeší bouchačkou než štětcem *9*
      • jako i v realnem zivote... pravda

        @lenka: vytvorit zabavnou mirumilovnou hru je mnohem tezsi, nez nejaky zabavny brutalni krvak. navic je ted modni trend delat same PVP, kdy odpada i to programovani umele inteligence nepratel.
    • Ja bych tak prikre nesoudil. Tam by napsali spise neco jako: "Zastupy se pokusil prostrilet, tak jak to videl v pocitacovych hrach", v sekci hlavnich zprav. ;)
  • mě to přijde jako hrozný kýč, ale chápu, že každému se líbí něco jiného, pouze můj osobní názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit