Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Loni jsem koupil přítelkyni Never Alone + xbox ovladač k PCčku (obrovská spokojenost) a letos to korunuju Orim. Protože tahle plošinovka bude stát za každý cent a nemůžu se dočkat, až si ji zahraju i já.
    • Morraw
      Já zas koupil loni přítelkyni limitku Child of Light a taky velká spokojenost, takže Ori je letos jasná volba.
      • Corvus
        :) Jo, tu jsem kupoval taky. Snad 2 měsíce jsem čekal na tu mini-sběratelku, než mi ji jeden místní shop dovezl :) Od té doby už objednávám jen na ověřených.
  • Zeby skoro order1886 na pc?Ano pc next gen prichazi only on skoro pc a v4k!
    • jabbo126
      jakou řečí to má být napsané? *8*
  • Draken69CZ
    To není možný tohle přece na konzole nemůže vyjít dyk je to barevné a evidentně pro děti, Hnisavec a spol co budete dělat?
    • neni to pro deti moc složity? treba ja to vubec nepochopil
      • jabbo126
        aha, a kdy jsi si to dohrál?
    • nemas to jedno.

      co je konzola. pc zabalene do inej skatule, namiesto mysi joystick, jednoduchy software cisto pre hry
      • Ve skutecnosti je to obracene. Pc je konzole zabalena do velke nevzhledne bedny ktera nejde dat do obyvaku.
        • to si nejak pletes. Velka bedna? kde. Nevzhledna bedna? kde. Dat do obyvaku? Neni nic jednodussiho.
          • Stema ventilatorama,co tam vsude behaj,je to jak helikoptera,aspon 3 vetraky v ty pixle mate!A minymalne litr vody,aby se to uchladilo!Je to proste pixla ,a nepocitam zdroj!System kterej nejde ani poradne zoptimalizovat,musi vypadat jako mrakodrap,aby se to uchladilo no!Rikejme tomu herni mrakodrap pc master!
            • Jack1947
              Race...
          • sice to jde ale musel bys prenest i monitor protože pc hry nejsou delane podle velikosti pixelu na TV
            • neexistujou slova pro vyjadreni toho jak stupidni prohlaseni tohle je
            • A bez gamepadu se taky necítíš jako ten správný mariňák.
        • Chim
          Jde.
        • Jack1947
          HTPC? *7*
    • Budou tvrdit, ze to je primarne PC hra?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit