Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blitzkrieg 3 je na víkend zdarma na otestovaní na Steamu.
    • Ale nikdo si nezahraje, protože 800 hračů jim shodilo server...
      • Fakt hra ani nenaběhne. Bál jsem se, že ta hra bude špatná, ale že se stane tohle, to fakt ne... *15* To se jim povedlo, místo aby hráče nalákali, tak je odradí. *1*
        • Taky jsem to chtěl ze zajímavosti zkusit, už jsem předtím viděl pár videií na YT a za moc to nestálo, ale přeci jen jsem si to chtěl osahat. Dostal jsem se na chvíli do první mise a pak to padlo, mezitím laggovaní jednotek, holt always online v plné kráse. Normálních 150 lidí jim ten server dává, ale jak přišlo 800+ tak se složil. Nicméně i za tu chvíli mi přijde, že i původní blitzkreig byl lepší než tohle. Tohle je ještě arkádovější, ale nepřicházejí s ničím novým, kromě always online, které je teď pořádně vytrestalo.
          • Tak jsem to už rozjel a co se nestalo, po 5 minutách hraní hra spadla. *15* Viděl jsem hada s*át, koně blít, ale tohle ještě ne. *15*
            rip B3
            • Ja som to rozbehal a splnil 2 misie. Verdikt? Vobec ma to nezaujalo, B1 a B2 ešte šlo, toto mi príde že sa hrá samo..možno je to prvými misiami, kde vás vodia za ručičku. Originál Blitzkrieg ma bavilo ovládať každý tank, tu označím grupu, pošlem na cielovú oblasť a občas uhýbam tankami pred granátmi pechoty. Prvý dojem? Nekupujem..
      • :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit