Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zájem mě přešel po shlédnutí seznamu tratí, tolik městských okruhů, které se běžně vůbec nejezdí, sem teda ještě neviděl, seznam aut je uspokojivý, no bohužel :/
    • Seznam aut? Ten se vzal kde?
      • http://www.virtualr.net/grid-autosport-full-car-list-revealed
        • Kuju.

          A zas takový pro mě totálně nudný seznam, jen ten Holden to trochu ozvláštňuje...
  • Jack1947
    N1 GRID1, a DIRT1. Jinak asi nic. *3*
  • Mato1987
    všetky tieto videá sú pekné, ale po pravde koho zaujímajú kecy profesionálnych jazdcov, keď oni tak maximálne vedia že sa jedná o videohru a koľko im codemasters zaplatí za reklamu.
    Ja osobne som miloval prvý race driver grid, jazdením som tam strávil skoro 200 hodín, najviac sa mi páčilo le mans závodenie, raz som skúsil aj pravú 24 hodinovku ale po chvílke ma to omrzelo :D
    Druhý grid 2 som obišiel obrovským oblúkom a to isté spravím aj s týmto datadiskom za plnú cenu.
  • Ristoro
    Ať si každý říká co chce, já se těším. Podle všech informací to vypadá, že se poučili z GRID 2 a vrací se k 1čce. Taky jsem četl, že ovládání se přiblížilo o dost více realitě i oproti GRID 1. Vadí mi jen 1 věc a to ta, že tam opět nebude Porsche :(.
    • Ideál by asi byl zábavná arkáda s prvky simulace. Taková ostřejší 2ka, to by se mi líbilo :)
  • Co to jako bylo. Jen kecy, pár vteřin z replayů a zdar. To je trailer jak pra*e toto teda.

    Ta hra bude mít zase ten stejný engine? Teda aspoň mi něco říká, že 1 a 2 měly stejný nebo ne ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit