Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím, vysvětlete mi někdo v čem přesně spočívá výhoda střílečky z pohledu 3. osoby.Já v tom vidím samé nevýhody.
    • splash
      Už jen kvůli tem executions je lepší tenhle pohled. Jinak by pořád lítala kamera. Ikdyz v HALO to tak je, ale tam se k assasinaci tak často človek nedostane...
    • Jednoznacne lepsi FOV cimz padem mas lepsi prehled o situaci kolem tebe.
  • Dohral jsem GoW 1 - 2 singleplayer campaing v coop modu a bavilo me to hodne.
    Tim chci rict,ze mi serie GoW neprijde jako prevazne multiplayerovy titul, jako treba Battlefield.
    • vasekveselej
      Svatá pravda, Kampaň je správně epická jak se na takovej titul sluší a rozhodně zabaví, a o dost víc právě v režimu více hráčů :)
  • teda co sa tyka hypu
  • Ethy
    Nechápu jak tohle může někoho bavit...
    • splash
      Vy jste opravdu omezení...nechápu jak sem mohl ještě před 3/4 rokem mluvit jak vy...byl jsem opravdu idiot...apoň že tu pochodeň nesou další že? :)... *1* *3*
      • vasekveselej
        Zas tak tmavě bych to neviděl, Ethy si chtěl klasicky rýpnout a proto nemá smysl na tak bezduchej a nesmyslnej komentář reagovat :)
    • Každého kdo má Xbox třeba?
      • SA-reg
        Což je logický vzhledem k tomu, že je tam jen Halo, CoD a Gears a nic jinýho nemáš šanci hrát pořádně po netu.

        Ale pindy stranou, aky se mi to líbilo. Kdyby se mi pod postelí objevil Xbox, tak si Gears 3 koupím, ale kupovat Xko kvůli tomu nemá cenu...
        • vasekveselej
          Existuje plno titulů, který si na konzolích můžem dobře a kvalitně zahrát po netu, mezi náma, mít konzoli bez přístupu na net je jako mít balon ale nemít do něj čím kopnout... Hraní po síti není výsadou PC, na konzolích se dá hrát naprosto obstojně, nemá smysl říkat že ne, když sám konzoli nemáš ;)
  • Rorschah
    Jsem sám,kdo má dojem že značka GoW je už až abnormálně vyhypovaná ? :(
    • Rorschah
      no je fakt, že srovnání s COD nejde... každopádně mě osobně gow nikdy nebralo. vždycky šlo o to někam dojít, a rubat nepřátele dokud se nepřestanou rojit :/
      • splash
        To je skoro každá dnešní hra :).
    • splash
      Podle mě přijdou aspoň každý díl s nějakýma novinkama. Z trojky sem zatím hodně nadšenej...
    • zalezi od toho s cim to porovnavas.. AC a CoD to nesaha ani po necht
    • SA-reg
      Musej hypovat.
  • Ou...už aby to tady bylo.Zdraví Vás nejlepší hráč u nás.Lets go-.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit